Jump to content

2013.05.12. *Žica, Beograd* Sadhaka - otkazano bez bitnijih karmičkih odstupanja


azal

Recommended Posts

399660_10151449976613860_1402341453_n.jpg

 

 

Cascadian Black Metal - members of Fauna + Vradiazei + Møllehøj

 

http://www.facebook....dhakaBlackMetal

 

more details tba

 

koncert je zatvorenog tipa i broj karata je ogranichen

 

ulaz 300 din.

 

https://www.facebook...00526750148044/

 

http://www.youtube.com/watch?v=k3Lq3TCWiu4

Edited by Lou
slika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj ovo za tri dana koncert? Prvi put cujem za Sadhaku, ali ako mi ne iskrsnu neke obaveze u nedelju, trebalo bi ovo posetiti. Nemojte stavljati predgrupe i bice sve cool.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je to sa zicom, cesto tamo svirke prodju skroz neopazeno, cesto extra dobri underground bendovi iz doom/sludge/black branshe (ja sam gledao neke npr Electrozombies, Insuiciety, Talbot...). Tj nemas gde da vidis najavu ako nemas facebook nalog (a ne znam da li i tamo imaju najave). A ovakvi bendovi ulecu last minute (dogovore se da sviraju za pivo i gorivo ad-hoc u prolazu). Ipak je najlogicnije mesto za najavu i promociju (metal)koncerata yumetal forum, po meni.

 

Rado bih doaso ovo da gledam al ipak u nedelju vece je finale Evrolige:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bioregion znaci da su to mesta gde mogu slobodno da nastanjuju ljudi i da zive u njima, ili vec postoje odredjene zajednice koje zive u tom regionu. Samo postoje odredjeni ekoloski zakoni koji se moraju postovati.

Bioregional decolonization combines philosophies of both bioregionalism and decolonization to describe the process in which a bioregionally defined population breaks from the dominant debt-based industrial capitalist/neo-liberal/globalized society to restore interdependency between all living things and life-sustaining systems within a bioregion. Human inhabitants move to a local production-based society and away from a global consumption-based society. Production is based on meeting local and regional needs in an environmentally and socially recuperative way.

 

Pa valjda, to je neka ta filozofija takvih bendova. Znam da Wolvesi i Skagos zive u nekoj farmi u sumama Kaskadije, samo sto Wolvesi su u predelu Washingtona, a Skagos je u predelu Kanade.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bioregion znaci da su to mesta gde mogu slobodno da nastanjuju ljudi i da zive u njima, ili vec postoje odredjene zajednice koje zive u tom regionu. Samo postoje odredjeni ekoloski zakoni koji se moraju postovati.

 

A ko regulise da li se ti zakoni postuju? Specijalna Antiekoteroristicka Jedinica Kaskadije?

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Demon Seedu što si tolki crnac. :D Pa odredjuje se zakonom zajednice, kad neko krši neka osnovna pravila kojim se ugrožava ekosistem i priroda, izbace ga iz zajednice, ili ga zatvore dok ne dodje neko iz grada da ga pokupi i vrati u grad. Ali takve zajednice veruju u ljude, i veruju svako ko je tu je svestan svog okuzenja i sistema oko njega i da ga generalno postuje, i da ne bi trebalo imati problema.

A i osim dabrova, posotje i generatori koji se napajaju akumulatorima....

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bile su vec neke od ovih cica, ali kao bend Vradiazei, isto je Romac radio u zici koncert. Uglavnom mracni ambijent zvuk sa cetiri violine i one obucene kao neke narikace.

 

ja sam bio na toj svirci ali se uopste ne secam tih riba jer je ukrao show onaj ortak sto je recitovao epsku sagu VAJGAC dok mu je Zica (Dusan ne klub) ambijentalnu podlogu pravio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...