Jump to content

2013.05.30.-06.02. *Kalemegdan - donji grad, Beograd* Bike Rock Fest - Koffin Kats, Dado Topic, Yu grupa, Despot, Galija, K. apartman i drugi


Runner

Recommended Posts

Isao juce na ovo, samo da vidim Despot uzivo, a nadao se da ce oni nastupiti medju prvima. Dosao prije 18h, da ugrabim dok je free ulaz i onda se smorio nevidjeno dok sam cekao. Bas bilo hladno, slaba posjeta, mozda plafon 2000 ljudi. Prvo svirali neki Retroactive, onda BandX, a onda pocela gnjavaza oko izbora misice festviala, na bini se smjenjivale neke ocigledno maloljetne klinke srednjoskolke, a u medjuvremenu neki makedonski blizanci u par navrata smarali sa akusticnim obrada rock hitova. Znaci, uzas.

Despot poceo tek iza 22h. Ubjedljiv nastup rekao bih, imali su na raspolaganju ogroman stejdz i odlicno ozvucenje, a Aca Celtic je bukvalno dominirao, covjek je pojava sam po sebi i bas zna kako treba biti frontmen jednog heavy metal benda, znaci bilo je uzivanje posmatrati sav taj scenski nastup. Odsvirali su prvo 3 autorske stvari, onda "Powerslave", a onda zavrsili sa "Tamo gde samuju vukovi". Svega 25 minuta njihovog nastupa, ali bilo je bas super.

Nakon toga sam konacno zapalio kuci, a danas ne idem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je otpevao. Ali realno bend je gola kurcina. svaka pesma je Maiden wannabe. Kao da je neko isekao par albuma i ubacio po koju deonicu u svaku pesmu. Tudjim kurcem koprive se mlate. Lotke BOG! Ameri najgore govno koje sam ikada cuo u zivotu, moj kurac bolje pisa od njih. Bez da ga stimujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

provala oduševljenja i emocija sigurno nastupi kad lotke nakon što otpeva ono "i noći bez sna" uzme pa se prekrsti i zamišljeno pogleda u budućnost i prozbori "nek nas bog sačuva" (tu treba i da klekne ali mislim da je zbog godina to batalio da radi) a bajkeri se svi redom počnu da krste takođe i to je najemotivniji momenat svakog njihovog nastupa.

Edited by j.b.tito
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekajte......Aca Seltik pevao Mejdene?

 

 

Ortak, sada vec blazenoupokojeni na tajnoj lokaciji, me zvao oko 1 da mi javi da Petra Jelica pukla struja sinoc....e sad to toliko smesno ne bi bilo da mu strica nije opicila takodje, i to pre metar dana.

 

Jel bio moj komsija Toni ili je opet ostao kratak za nastup? :haha: Bese trebao juce da "roka".

 

Bice ovo jedan od vecih fejl festova u poslednje vreme. :mhihi:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lotke BOG! Ameri najgore govno koje sam ikada cuo u zivotu, moj kurac bolje pisa od njih. Bez da ga stimujem.

Znaci Apartman je ipak svirao na onom festu? Koji dan, petak ili subota?

 

 

а другар ми рече да је на овом чуду у петак било 40 човека :haha:

 

слагао те је другар

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...