Jump to content

Intronaut


chess

Recommended Posts

Vidim da nema teme a smatram da su je zasluzili, postali su dosta velik bend i bili su na turneji sa Tool i Meshuggah. Imaju neverovatnu ritam sekciju i jednog od najtalentovanijih bubnjara na svetu.

 

Intronaut+band2.jpg

 

They play in the style of progressive metal with some harsh vocals, as well as, more recently, melodic vocals and vocal harmonies, combined with progressive and jazzy instrumental breaks. Their sound incorporates traits from prog rock, sludge metal, Indian, African, and Afro-Latin rhythms, as well as a heavy jazz influence.

 

EPs

  • Null - Demonstration Extended Play Compact Disc (2005, self-released)
  • Null (2006, Goodfellow)
  • The Challenger (2007, Translation Loss)

Studio albums

 

Hteo da okacim ovo a vidim ne znam gde cu a nema teme pa ono:

 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

on i dave prave totalno psihodelicne organske prelepe gitarske harmonije, super akordacije. ritam sekcija ubija, taj jazz metal vajb me totalno radi... dosta su naucili sa turneja sa Tool i Meshuggah i to se cuje na poslednjem albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vjerovao ili ne on je meni mljih generalno gledano ali se ok uklopio u sve ovo,mada za nijansu malo previse siluje,narocito kad pice harmonije.sasa je meni br. 1 adut benda,odavno ne cuh ovakav spoj tehnikalije i emocije i strasti istovremeno (ustvari jos od hevidevijevog earth day-ja).nesto kao edz metala plus vise nego korektno pjevanje (cak stavise odlican je,ponajvise zbog vec pomenute strasti i emocije,pogledajte ovaj emg snimak,bolji je nego na ploci).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

pitaj sanu dal je dosadan bend, ona ih je gledala bas na ovom linku gore ;'( jbg, ne osecas vajb, ja volim to jazz psihodelicno sviranje, ritam sekciju koja kida usi, uzivam u njihovoj muzici na nacin kao sto uzivam kad slusam jazz bend, nisu oni vise toliko metal, sad je to jazz prog tool vajb, nije ih tool dzabe zvao da sviraju sa njima na turneji

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...