Jump to content

Intronaut


chess

Recommended Posts

!!!!

 

jebanje, vratili su stari sirovi Void zvuk i growlove, jedino mi sad pevanje ne odgovara, inace mi se svidjalo pevanje dok nije bilo ovako viseglasje, refren mi bas zvuci kao neki devin townsend refren, onako napucano i previse otvoreno sto bas nije po mom ukusu, samo nek je sirovo i klaustrofobicno

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Devin townsend ih je unistio sa ovom wide open produkcijom, ne lezi to njima, ne svidja mi se ovo nista, sintetika, previse ispolirano, izgubili su onaj organski zvuk sto sam voleo kod njih... plus djent pristup pisanju rifova, dosadni rifovi, odose i oni u modern metal vode... steta... prve 2,3 pesme valjaju, fast worms ostade najbolja jer ima prizvuk starijih stvari al kad krene refren odma dobijam asocijaciju na neki modern metal bend, jebiga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretera ga brat :) Slegla mi se fino i The Unlikely Event Of a Water Landing stvar, bas onako nestandardna pesma za Intronaut, malo su uplovili u neke drugi sound sa ovom pesmom i snasli su se, ne znam zasto me kraj pesme podseca na Alice In Chains, ima mi taj vajb. Znao sam da ce mi se vremenom svidjati sve vise i vise album, al nije na nivou starijih albuma, ima par bas dobrih momenata al sve su razbacani nekako po albumu, treba vremena da mi se slegne i svari... al kad mi razbiju flow sa nekim modern metal forama popizdim.

 

 

12208843_10207763571264653_8110944142294016489_n.jpg?oh=2495ae2bf6ec13908d6277220b6a9c46&oe=563A6214

 

cisto da se zna ko su srodni bendovi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ni meni nije jasan ovoliki Chessov hejt ka novom albumu, ocigledna je stvar da su resili da se ponovo pobrutale, vrate heavier rifove i growlove u mjuzu sto je meni samo plus. Devin jes' odabran da pomalo modernizuje pricu sto je donelo neki novi zvuk u ovaj trip koji se meni svidja. Ova Lazina zamerka za vokale mozda stoji ali meni ceo zanr nikad nije ni imao neke remarkable vokale, cisto su tu vise da upotpune zvucnu sliku. Ono sto meni smeta kod ovog albuma i benda generalno sto bas znaju da mi budu rastrzani, kao da u svoj toj trci da odsviraju sto vise dojajnih stvari negde skrajnu pesmu. Ali u svakom slucaju, ovaj album opet dokazuje da su jedan od najinteresantnijih bendova u svom pravcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova Lazina zamerka za vokale mozda stoji ali meni ceo zanr nikad nije ni imao neke remarkable vokale, cisto su tu vise da upotpune zvucnu sliku.

 

nije do glasa, vise kako ga koristi.

 

ne znam ko jos spada u ovaj zanr, baroness i mastodon? nisu neki pevaci u tim bendovima ali bar imaju pamtljive vokale.

 

u intronautu mi zvuci kao da vokali postoje samo da bi postojale. tj da najmanje vremena trose na njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije hejt, ima par dobrih pesama al meni ne lezi taj modern metal zvuk, ja ne gotivim kad nesto zvuci tako napucano i siroko kad se zvuk prostire u daljinu, vise su mi se svidjali kad su imali klaustrofobicni zvuk, npr:

 

 

a ovo mi je omiljena stvar od njih:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...