Jump to content

Guilty pleasure


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 6/1/2019 at 9:28 PM, VoivodBG said:

To je taj Parov Stelar gipsy jazz momenat, pa malo cigi ligu li, plus crnja i ubiva ova usna harmonika! Hit!

Uh, ovo je baš loše. Školski primer kako guilty pleasure ne mere ni u snu da zvuči, prazno kao prazan burek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 6/15/2019 at 7:24 PM, bradilko said:

po turskom receptu se testo prvo malo kuva, pa se peće... voleo bih to da probam.

kako se beše zove ona pekara u niš sa do jaja burekom? nikako da svratim...

Anton vazi za glavnog, kod doma zdravlja, verovatno mislis na njega. mada realno nemas puno mesta gde mozes da se zajebes osim kod Brankovica, najveca pekara i ima ih svuda, a burek katastrofalan, a verovatno i ostatak asortimana 

jebo rostilj, jeo sam i ja bureke na xy mesta van Nisa, nidje veze.. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja generalno i ne jedem burek kad nisam u Nisu, nigde mi nije dovoljno dobar pa se i ne trudim, dok sam jos ziveo tamo na bulevaru, imao sam u svetosavskom parku preko puta odlican burek sa sirom, bukvalno sam mesecima ziveo samo na tome, pa i jos jedan tamo dole niz sremsku... jedino u Srbijanku mi se nije svidjao nikad. posto sam studirao na filozofskom, svako jutro sam prolazio i jeo kod Antona (koji inace radi od fazon 4 ujutru do 2 popodne ili tako nesto, mada je pre neku godinu kod pobedine otvorio jos jednu, novu i vecu, s verovatno sirim radnim vremenom ali nikad nisam jeo tamo)

i tamo kod pozorista/suda, tacno preko puta Sremac gimnazije, ima 2 lokala, Micko i jos jedan, zaboravih mu ime, kod njih je bio dobar burek, mada mislim da se Micko preselio kod zeleznicke, i tu ima jos dva skroz ok bureka, cuo sam da i negde po trosarini ima neki opasan burek al me uvek mrzelo da idem
verovatno mogu Major i Nele bolje da te upute, al OG Anton ti je vecna sigurica, pitas ljude na ulici, 100% ce svako znati da ti objasni gde je :D 

posto sam ga oterao u oftopik giga mega, da prilozim za temu nesto:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...