Jump to content

Recommended Posts

Odličan Hrčak se već dugi niz godina bavi promovisanjem srpske rok scene, kako kroz organizovanje događaja tako i kroz izdavaštvo...

Mnoge turneje, samostalne koncerte i velike festivale smo ogranizovali u u proteklih deset i više godina. Odličan Hrčak je već dugi niz godina možda i jedina koncertna agencija koja se bavi alternativnom rok scenom u Srbiji.

Neki od bendova koje zastupamo su:

Darkwood Dub, Obojeni Program,Partibrejkers, Kanda Kodža i Nebojša,Veliki Prezir, Nežni Dalibor...

Osim organizovanja koncerata, bavimo se i izdavaštvom.

 

http://www.odlicanhrcak.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

sem sto im je ona piljarka iritantno nepismena

mada mi se cini da je u poslednje vreme skontala i promenila

Coka : )

u Gun klub ili sta vec, ono Coka : ) je bilo debilno videti u inboxu, ko da vodim korespondenciju sa vrticem :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i ja mislim. A znas, uvek mi je bilo potpuno sumanuto da je mail lepo srocen sa regularnim ime-nadimak-prezime potpisom i brojem telefona. Ono, vidi se da ume i da zna sta treba, al za koji kurac drzi kao ime na gmailu taj nadimak sa smajlijem, tu sve pada u vodu :haha: jebem mu mater, predstavljas neku organizaciju. Znam da mi je u jednom momentu bio onaj serem vam se u hrcka hejt zbog toga :haha:

 

Pri cemu nit doticnu znam, nit me zanima, samo mi ide na kurac takav nacin piljarisanja :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo mi ide na kurac

Наредник Сморок и вод смрти. :bigblue:

 

***

 

Заборавих рећи за ОХ: нит' бољег имена (изд. ку.) нит' млитавијих бендова.

Edited by Vlaja Buraz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram malo da stanem na njihovu stranu, naspram ostalih izdavaca imaju kontinuitet u izdavanju. makar izdali 6 izdanja godisnje, oni to barem odrade, dok ostale izdavacke kuce jedva izbace 2 do 3 izdanja godisnje...

 

Jedino mi je malo nepravedno sto ne promovisu sve bendove isto, ali verujem da to zavisi od samih izvodjaca. Sto se koncerata tice imali su ih oni pregrst iza sebe, Mark Lanegan Band su radili sa Pop Depresijom skoro, Electric Eel Shock sa Bad Music For Bad People-om isto u nekoj davnijoj proslosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 10 months later...

Apropo Gun Club-a:

Budući da nam stalno stižu pitanja da li smo i dalje na istom mestu, tj da li Gun postoji i nastavlja sa radom , dužni smo da Vam kažemo sladeće:Gun Club se više ne nalazi na istoj adresi i trenutno smo u potrazi za novim prostorom....Dok se ne uselimo u novi prostor, radićemo u prijateljskim klubovima i ustanovama, pre svega u Domu omladine...

Slika koju kačimo govori o tome šta će se zbivati u bivšem Ganu, a info o koncertu koji kačimo označava početak putujuće sezone Gun Club-a...

https://www.facebook.com/events/801451959886089/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...