Jump to content

2013.06.08. *Dom Omladine, Pančevo* Kandakodžainebojša, Bas I Stega


VoivodBG

Recommended Posts

Subota, 8. jun, 21h

Letnja bašta Doma omladine /Svetog Save 10, Pančevo

Kanda, Kodža i Nebojša /Beograd

+ specijalni gosti: Bas i Stega /Pančevo

pretprodaja karata:

U četvrtak, 23. maja, od 17h do 22h u Letnjoj bašti Doma omladine u ulici Svetog Save 10, karte će se prodavati po promotivnoj ceni od 200 rsd uz đačku knjižicu ili indeks!

 

 

Info o bendovima:

 

Kandakodžainebojša je beogradska rok grupa oformljena 1991. Tokom dvadesetogodišnjeg postojanja, KKN su ostavili neizbrisiv trag u srpskoj rok kulturi, nepogrešivo beležeći bezbrojne promene društva naviklog na

kretanje iz jednog kamenog doba u drugo. Pesme posejane usput na dosadašnjih šest studijskih albuma, dokaz su vrednosti muzičara koji su u njoj stvarali i stvaraju i dalje, ali i način prevladavanja konfuzne i

neretko košmarne stvarnosti, o čemu svedoči i neprestani porast poštovalaca, navijača i fanova KKN.

 

https://www.facebook.com/pages/Kanda-kodža-i-Nebojša/8896469555?fref=ts

 

 

Sastav “Bas i Stega” nastao je u Avgustu 2011. godine u Beogradu.

Bend “Bas i Stega” svira savremeni, (uglavnom)instrumentalni, alternativni rok. Okarakterisan kao jedan od najzanimljivijih i najkvalitetnijih bendova nove srpske scene, od strane domacih kriticara i muzicara!

Krajem 2012 izbacuju prvi EP:” Ustaj sad!”:

https://soundcloud.com/user3923220/sets/ustaj-sad

 

i prvi spot za stvar “Sa djavolom kule gradim”:

 

U 2012-oj god:

pobednici festivala “46.ZAJECARSKA GITARIJADA”

pobednici festivala “SUMADIJSKI DEMO FEST”

specijalna nagrada “Palilulska olimpijada”

finalisti “TVOJ ZVUK 2”

finalisti “FAB 01”(Festival autorskih bendova)

finalisti “BARF 02”(Beogradski autorski rok festival)

Od strane PopBoksa proglaseni za treci najbolji novi bend u 2012 god.

Svirali na Mixer festivalu, Misiji Beograd,Long Night Fest,Ritam Evrope,Bozidarac,BBCC klub Lukavac BiH,DKSG Novi Beograd,KC Indjija i mnogim drugim festivalima i klubovima.

 

Plejlista na YT:

Soundcloud profil:

 

http://www.myspace.com/basistega

 

https://www.facebook.com/BasIStega?ref=tn_tnmn

 

http://www.last.fm/event/3611554+Kanda+Kod%C5%BEa+i+Neboj%C5%A1a+at+Dom+omladine+on+8+June+2013

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni nije problem dva'estreći, al' nemam indeks, a nemam pojma gde mi je knjižica. :haha:

Razmišljam da ni ne kupim kartu, ionako ću doći posle 12, pa valjda će tad da puštaju.

 

Pa problem je dvaestreci, jer je prosao, tad su karte bile 200 :P

 

Kako hoces, al' jebes dolazenje ako cu da propustim deo koncerta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, pa to je druga stvar.

 

Ajd' neko ako skonta posto je karta, nek napise koliko je.

 

 

Svidja mi se sto je otvorena tema, ali moram da kazem da mi se ne svidja otvaranje teme sa wall of textom, a posebno kad nema neke od bitnih informacija... Ako vec mora s tim, bolje da stoji link iza koga se krije taj ceo jebeni clanak o koncertu i bendovima koji nastupaju, pa kome se cita, nek klikce na link... A u otvaranje teme datum, lokacija, cena, lineup, i vozdra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neam pojma posto je Eyesburn :D

Hvala ti :)

 

Pretpostavljam da znas i kol'ko izadje karta do Panceva i nazad? Cime je najbolje da se ide? Secam se da je bilo onih kombija i da nije bilo skupo, al' nisam isao 3-4 godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

ја последњи пут кад сам ишао (јесенас, на неку тренс журку у ДОП), пичио сам бусом који стаје код пандурације у 29. новембра. 100 кинти кошта карта.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neam pojma posto je Eyesburn :D

Hvala ti :)

 

 

Oni su otvorili baštu, karta je bila 300 u pretprodaji i 400 to veče. Bilo je puno, a pogotovo oko ponoći kad je došla masa nekih ljudi koji ne slušaju to, jer su puštali. :haha:

Nema na čemu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

возом бре

Da, sto kinti je bila. Mada, sve karte su poskupele juče-prekjuče, pa je sad više. Mislim da je čak 130 sad. Ja najviše volem da idem sa onim likovima kolima ili kombijem, uvek ih ima i brže stignem.

нормално

 

Jebes nas malo, a, Radomire? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Demon Seed, kao sto si rekao na temi o Popeciteljima, nije svako upoznat sa bendovima koje slusamo, i uglavnom su ti "zidovi teksta" ono sto privuce paznju ljudima, jer ako postavis samo poster i ogoljenu temu bez propratnog teksta i linkova, ljudi se nece iscimati to ni da pogledaju, a kamoli da dodju na koncert.

 

Osim ako nemaju ADD, onda ih razumem u potpunosti sto im nista ne drzi paznju. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Demon Seed, kao sto si rekao na temi o Popeciteljima, nije svako upoznat sa bendovima koje slusamo, i uglavnom su ti "zidovi teksta" ono sto privuce paznju ljudima, jer ako postavis samo poster i ogoljenu temu bez propratnog teksta i linkova, ljudi se nece iscimati to ni da pogledaju, a kamoli da dodju na koncert.

 

Osim ako nemaju ADD, onda ih razumem u potpunosti sto im nista ne drzi paznju. :haha:

 

Nek se oglase i drugi, ali ja wall of text samo skrolam, a ako nisam video cene karata, onda idem ctrl+f pa kucam "karte", "ulaznice", itd.

 

On the other hand, prilicno si dobro uboo sa ovim AD(H)D-om

 

Nije to meni ni rek'o :haha:

Nisam još čula da može vozom džabe, a i stanica je daleko (bar meni). Kapiram da je vama to smešno, ali Pančevcima je sve do čega se pešači duže od 15 minuta daleko :haha:

 

Nisam skontao da ste istog minuta postovali, dakle on misli vozom besplatno, mozda i probam xD

 

Al' drugo je to kad on ide na gostovanja pa niko ne sme da pridje da mu naplati kartu

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...