Jump to content

Recommended Posts

Mladi banjalučki avangardan bend, mnogo popljuvan od srane banjalučke publike zbog provokativnog nastupa. Ne znam kako da ih klasifikujem...Nekakva experimentalna psihodelija, jazz punk, progresivna avangarda, ne znam...Snimili su jednu pjesmu, poslušajte pa sami odlučite...

 

Tekst im je simbolistička poezija pjevana preko neparnih ritmova uz energične ulete hc punka. Kontrolisani haos ili kao što im na facebook stranici piše: "Jedinjenje filozofske poezije i pank energije, naglašeno ritmičkom kompleksnošću, oslikava se u avangardu duhovne anarhije!"

 

Bio sam im na svirci i da odmah kažem uživo su mnooogo bolji, prvenstveno zbog energije i jebeno bolesnog performansa.Frontman im je uživo aj zdrao...Predstavlja se kao "Veliki Todor", "naš pastir koji će da nahrani svoje ovce". Skače u publiku, izvodi striptiz, doslovno ''plodi'' zemlju. Dere se iz petnih žila, ne znam kako mu glas ne pukne, drka mikrofon, skače na sve strane, jednostavno se mora vidjeti i osjetiti ta energija, nemoguće je riječima to dočarati. pa onda drugi lik u bendu bukvalno svira reket...Da, reket...Dok gitarista shreda preko neparnig ritmova ovaj mudonja ''shreda'' na reketu...Ali sve to ne bi imalo smisla, a da oni ne odsviraju sve muzički perfektno. Imaju jednu stvar objavljenu za sada, koaj je odlična ali po meni i njihova najslabija, bar sudeći po onom što sam čuo uživo ostale su mnogo bolje:

 

http://www.youtube.com/watch?v=0xahifiv8W8

 

Drugi dio teksta kad provalite o čemu zapravo pjeva... :haha:

 

Facebook stranica: https://www.facebook...140956395942221

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...