Jump to content

Recommended Posts

BICIKL je nastao u Beogradu, u Srbiji, na jesen 2008. godine. Bend je započeo sa samo dva člana, imigranta iz Litvanije, sa idejom da promovišu stare litvanske paganske tradicije i da povežu sve ostale Litvance koji žive u Srbiji i poštuju paganske vrednosti. Ovaj kolektiv sada ima mnogo članova koji operišu na oupen-sors principima slobodne improvizacije, gde niko nije neophodan a svako je dobrodošao, što dovodi do činjenice da grupa menja sastav pred svaki nastup. BICIKL stvara u haotičnoj atmosferi sa čestim rotacijama instrumenata, gde svako svira instrument koji poželi u tom momentu. Do danas su održali mnoštvo koncerata u Srbiji.

 

pregovori za fizicko izdanje se otegli, tako da je na kraju album postavljen kao besplatan daunload na free music archive:

 

http://freemusicarch...g/music/Bicikl/

 

+

 

deo improvizovanog nastupa od prosle subote (zajedno sa sa svartgrenom, klopkom za pionira, lenhart tapes i asian women on the telephone):

 

https://soundcloud.c...rite-part2-live

Edited by VoivodBG
removed format

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

BICIKL je nastao u Beogradu, u Srbiji, na jesen 2008. godine. Bend je započeo sa samo dva člana, imigranta iz Litvanije, sa idejom da promovišu stare litvanske paganske tradicije i da povežu sve ostale Litvance koji žive u Srbiji i poštuju paganske vrednosti. Ovaj kolektiv sada ima mnogo članova koji operišu na oupen-sors principima slobodne improvizacije, gde niko nije neophodan a svako je dobrodošao, što dovodi do činjenice da grupa menja sastav pred svaki nastup. BICIKL stvara u haotičnoj atmosferi sa čestim rotacijama instrumenata, gde svako svira instrument koji poželi u tom momentu. Do danas su održali mnoštvo koncerata u Srbiji.

 

:haha: :haha: :haha: :haha:

 

Da ovo stavis u google translate da prevede na engleski,ispisalo bi piece of shit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

auuu urnisaste mi temu nacisto! sreca vasa da sam upravo dos'o sa kultur shocka, pa sam razdragan :).

 

razbiste se od duhovitosti - ajde doktor i zvezdas u redu, al' od groba se nisam nad'o, oduvek je delovao k'o pametan covek. ok kapiram, sav bes namenjen vojvodi se izlio na mene, koji postujem jednom sa mene pa na ustap, al sta cu kad sam zaboo crnu nedelju.

 

niko iz bicikla nije umisljeni umetnik, vise su u fazonu da ih boli kurac na biciklu, a na binu svako moze da se popne i da rotira instrumente bas zato sto ista nije ekskluzivno mesto rezervisano za neshvacene haoticne umetnike. ok, kapiram da covek moze da popizdi kad vidi tekst kroz koji se provlaci izraz "open sours", al' red je da barem ljudski preslusa pre nego sto krene da pljuje:

 

 

 

 

@Yvette

nas i litvanaca 10 miliona :)!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislila sam na Litvance u Srbiji, nisam znala ni da ih ima :D

Evo, ja preslušah neke snimke iz DOP-a pa mogu da kritikujem. Neću da pljujem, al' meni se ne dopada. To da izlazi na binu ko god hoće jednostavno ne prolazi.

 

 

Vise su u fazonu da ih boli kurac na biciklu, a na binu svako moze da se popne i da rotira instrumente

 

I ovo mi se nikako ne sviđa, to nije stav koji imaju iole ozbiljni muzičari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

al' od groba se nisam nad'o, oduvek je delovao k'o pametan covek.

 

Pa bas zato sto je pametan covek pljuje ovo govno.I naravno,zato sto je muzicki vaspitan i nacitan.Za razliku od ovih tvojih indijanaca.

 

niko iz bicikla nije umisljeni umetnik, vise su u fazonu da ih boli kurac na biciklu, a na binu svako moze da se popne i da rotira instrumente bas zato sto ista nije ekskluzivno mesto rezervisano za neshvacene haoticne umetnike. ok, kapiram da covek moze da popizdi kad vidi tekst kroz koji se provlaci izraz "open sours", al' red je da barem ljudski preslusa pre nego sto krene da pljuje:

 

Taj koji uzme da poslusa ovakav "bend",je jos veca budala od ovih koji to "sviraju".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...