Jump to content

Recommended Posts

Ali moraju i da postuju paganske vrednosti.

 

ti bi bre kao blek metalac, trebalo da znas nesto o tome :).

 

slusaj lemmy,

 

ja vas stvarno razumem - ovo je metalski forum i imate puno pravo da se ljutite. ja sam pre od onih ljudi sto slusaju "i metal" posto mi je isti bio najranija ljubav, pre svih ostalih istrazivanja muzike, i stvarno sam se trudio, koliko god sam mogao, da nikome ne oduzimam previse prostora. uostalom, ako mislite da je ova tema neprimerena, zatvorite je, to je sasvim ok, necu da se ljutim. postovao sam temu o biciklu, ne samo zato sto povremeno sviram sa njima, nego jer su mi uzasno interesantan bend (iz tog razloga sam i krenuo da sviram sa njima), a nisam znao gde da je grunem, pa sam uleteo na domaci rok, posto se tu nalazi sve zivo. steta sto ne znas momke iz bicikla licno, sve su suprotno od hipsterske slike koju imas o njima. a i da su hipsteri, ja ne vidim sta je u tome pogresno, dok god se svim srcem daju muzici.

 

ako oces da se pickaramo u redu, ako oces da se zezamo u redu, al ako ces da mi ko papagaj ponavljas o paganskim vrednostima i open sors pajdomanima onda http://lt.wikipedia.org/wiki/Aukuras.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

није проблем само у бициклу, него у целој тој скупини у којој се налазе и којекакви мрави, кришке, иња, нежни далибори, лене ковачевић, усташки хипстери и остали курцомлати

 

све то на метал форуму

 

у том случају, ајде онда да отварамо теме за концерте Милета Китића по Аустрији и Швајцарској, као и турнеје Драгане Мирковић по Аустралији

Share this post


Link to post
Share on other sites

у том случају, ајде онда да отварамо теме за концерте Милета Китића по Аустрији и Швајцарској, као и турнеје Драгане Мирковић по Аустралији

 

ja sam jos davno na koncertima otvorio temu o saboru trubaca u Guci, mnogo pre nego sto je pocela navala tema o koncertima neznog dalibora.

 

 

jesam li sad ultimativni hipster ili samo seljak?

Edited by Uruk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kapiram, al sednite lepo pa se dogovorite, ovo moze, ovo ne moze ili ide u neki zabiti deo foruma i pitanje reseno za sva vremena.

 

u vezi sa draganom i miletom kiticem, ja bi' generalno voleo da nam je melos prisutniji na (kakvoj god andergraund) sceni jer obrni okreni svi sviramo zapadnjacku muziku.

 

nego, da ne tupim vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lemmy

ma upoznat sam sa tvojim likom i delom zamo iz jednog izvora - "najsmesniji postovi". 'ajd' opusti se :).

 

@biohazard

mislim da su hteli da kazu da je bend otvoren za svakoga (taj info je pisan pre 4 ili 5 godina valjda, tad nisam bio prisutan u bendu), da svako moze da bude deo benda kad god i koliko pozeli, ako misli da moze da doprinese. s druge strane litvanstvo se ne stice lako i meni je posle skoro dve godine ponudjeno da predjem u tu njihovu pagansku religiju, ali mislim da ipak necu da izdajem vjeru pradjedovsku :). ima bogme i "plagijaziranja". recimo za "mnogoljetije" znam da je uzeta melodija iz makedonske narodne "stojane, luda delijo", s tim sto je posle intervencija to bila skroz druga harmonija. ne znam sta si slusao, al' uzmi najbolje album pa preslusaj, posto lajvovi umeju da budu super, al' umeju i da budu smor totalni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...