Jump to content

Tribulation


Grobodan

Recommended Posts

Death Metal ili ne, jedini album koji baš volim je ovaj poslednji. Potseća me pomalo na Reinkaos, s tom razlikom da mi atmosfera odgovara. Ali nisam neki optimista što se tiče sledećeg albuma. Tribulation su takav bend da lako može da se desi da mi se sledeći album ne sviđa pošto je sve više uticaja bendova koji me ne zanimaju, ali eto s ovim prošlim albumom su ga uboli što se mene tiče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Death Metal ili ne, jedini album koji baš volim je ovaj poslednji. Potseća me pomalo na Reinkaos, s tom razlikom da mi atmosfera odgovara. Ali nisam neki optimista što se tiče sledećeg albuma. Tribulation su takav bend da lako može da se desi da mi se sledeći album ne sviđa pošto je sve više uticaja bendova koji me ne zanimaju, ali eto s ovim prošlim albumom su ga uboli što se mene tiče.

 

i meni je x puta padala na pamet paralela s Reinkaosom

doduse meni je Formulas najbolji, neverovatan album, slusam ga na svakih pola godine otprilike otkad je izasao

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Children of the night fenomenalan album. Neodoljivo catchy songwriting, ima nekakvu vintage mističnu atmosferu i zvuk ali nikako nije prosto repliciranje nekih majstora iz prošlosti. Dosta unikatan zvuk, baš su prepoznatljivi. Znam da neki ovde ne vole Ghost, ali Tribulation je kao neki njihov stariji i opakiji burazer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neverovatan album, slusam ga na svakih pola godine otprilike otkad je izasao

 

Kakva hiperprodukcija bato kad fenomentalne albume slušamo jednom u pola godine. Gledao sam pre neki dan na metal archives da li izlazi nešto zanimljivo do kraja godine. To čoveče kao na traci, po 30 albuma dnevno.

 

https://www.metal-ar...elease/upcoming

 

Ako sam dobro izbrojao 15.9. izlazi 68 novih albuma, odn. ep-a itd... :haha: U procentima, mislim da je 0,05 albuma koji nešto vrede. I to ne mislim samo na one koji se meni sviđaju. Uveo bih kad čovek kupuje gitaru da mora prvo da prođe lekarski pregled. Mada... ustvari onda ništa dobro ne bi izlazilo. Mora neka druga metoda da se primeni.

Edited by Miilos

Share this post


Link to post
Share on other sites

doduse meni je Formulas najbolji, neverovatan album, slusam ga na svakih pola godine otprilike otkad je izasao

 

Meni sad bolji Children, kao sto sam i predvideo rastao mi je vremenom, sad mi ne izlazi iz glave.

Procitah negde da ce novi vise da bude na fazon Formulas doduse.

 

I kamo sifra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

23231260_3317044341671632_5891665917233836591_n.jpg?oh=fa4ffe9730bc7e78c067bccdde6ba741&oe=5A9D4436

 

 

Beware! Our new album 'Down Below' will be released on January 26th!

 

Preceding the album release we are giving you the EP 'Lady Death' that will be released on December 22nd.

 

We are currently in Germany working on something else that's going to see the light of day even earlier than that, more to come!

 

Cover by Jonathan Hultén.

 

Pre orders:

https://kingsroadmerch.com/tribulation/region/

http://www.cmdistro.de/Artist/Tribulation/1767?Page=1&PageSize=25&Sort=13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno bi mogli da se uhvate na nekom od sledećih datuma.

 

20.03.2018 Budapest (Hungary) - Dürer Kert 22.03.2018 Bucharest (Romania) - Quantic Club 23.03.2018 Sofia (Bulgaria) - Mixtape 5 Club 24.03.2018 Thessaloniki (Greece) - Principal Club 25.03.2018 Athens (Greece) - Piraeus 117 Academy 29.03.2018 Zagreb (Croatia) - Klub Mochvara 30.03.2018 Ljubljana (Slovenia) - Orto Bar

 

Malo mi ravan ovaj singl. Nadam se da će ostatak da se istakne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okult rok je ako slusas povrsno, nema sta nisu upleli.

Meni bolji Children od Formulas, mada su oba madjija cista. Jedan takav album mi je dovoljan za sve Dying Fetuse i djentove ovog sveta.

Cekam novi album kao blesav.

 

 

Dying Fetusi >>>> 99% tog psihodelicnog, 'drugacijeg' i jedinstvenog sranja sto hajpujete

 

 

Oh wait

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...