Jump to content

Tribulation


Grobodan

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
1 hour ago, Talvi said:

called it

ajmo sad novi solo

Bogami dobro si to predvideo, tačno mi je to bilo u glavi kad sam pročitao vest. Zamena je neki Joseph Tholl, vidim da je u istom fazonu sa šeširima u svom matičnom bendu. Def loša vest jer mislim da je Jonathan bio glavni autor u Tribulation.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Haos sam ja said:

Zamena je neki Joseph Tholl

Dobar CV ima, svirao je u Enforcer.

 

56 minutes ago, SkullKrusheR said:

svakako nije toliko zanimljiv od kad su batalili dm

Sad je jos zanimljiviji. Ima milion DM bendova a Tribulation je jedan.

Svakako zelim jos tonu onakvih solo albuma od njega, to se slazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 12/4/2020 at 6:11 PM, Grobodan said:

Sad je jos zanimljiviji. Ima milion DM bendova a Tribulation je jedan.

 

daj onda preporuci album neki koji zvuci kao Formulas of Death da slusam. 

ovo sto sad rade je bas smece.

listens to sisters of mercy once and buys a black cowboy hat metal. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Na prvih par slušanja prilično dosadan i nemaštovit album, kao b sides prošlog. Ja nisam od onih koji su batalili bend posle Formulas, šta više Children of the night mi je fantastičan dan danas, a i Down Below je sasvim solidan, al definitivno su sada na kreativnoj nizbrdici. Daughter of the djinn mi najbolja na novom ali i ona je subpar u odnosu na njihov standard.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pukli su ko zvečke, niko ovo više neće hteti da sluša osim lažnih gotičara. Iskren da budem ja sam otkinuo na njih zbog Children of the Night jer taj čitav post punk fazon koji su progurali u jednom momentu još par bendova (Beastmilk, In Solitude) sa heavy-death rifovima su mi došli kao najiskrenije oduševljenje u metalu u tim momentima. Ali eto ponovo se pokazuje da je praćenje trendova na duže staze pogubno, što po rotaciji članova, a bogami i po lošijoj muzici i tekstovima.

Čak sam se naterao u poslednjih par godina da izvrtim prvih par izdanja, koje su dobar, ali stvarno dobar krljački death metal i više sam ih zavoleo zbog toga.

Moram samo da poteram ovog derana Houtena i njegove solo radove da vidim jel čista gothica, ili post punkeraj ili štagod da će od toga da bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Predivan bend, najlepsa muzika. Uopste necu da polemisem o stilovima, uporedjujem - mene njihov vajb gadja direkt u srce i lezi mi savrseno, tako i ovaj novi album. Videcemo kako ce biti bez Hultena koji je stvarno maskota uzivo i veliki kreativac. Nekako me razvojni put podseca na 90s bendove tipa Sentenced, Tiamat, The Gathering koji su posle dva albuma gde su se trazili krenuli enkim svojim putem i postali predmet pljuvanja true ekipe ali sto se mene tice samo momci rokajte ovako do beskraja.

On 2/3/2021 at 6:04 PM, VoivodBG said:


Moram samo da poteram ovog derana Houtena i njegove solo radove da vidim jel čista gothica, ili post punkeraj ili štagod da će od toga da bude.

Nista od toga pomenutog, singer songwriter materijal ali album je isto neopisivo divan, obavezno overi. Brat ima glas da se useres.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...