Jump to content

Tribulation


Grobodan

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ovaj novi, sem što ima neke niotkuda straight heavy riffove i momente, je standardno Tribulation-style gothic nabadanje sa extreme vokalima. Najgore je što bi nekako čovek očekivao da posle ona prva tri albuma i promenom sa svakim nastave sa nekom "progresijom" (ili regresijom, kako ko već gleda), ali su upali već evo tri albuma u neki šablon i teraj. Ako ništa drugo, jeste fascinantno kako još neki clean vokal nisu ubacivali do sada.

Uzeo usput da dam novu šansu "Children Of The Night"-u, nije mi ništa nit bolji nit gori nego kada je izašao, ali jes solidno bolji od ovog novog.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 6 months later...

Jebe. Malo mi je trebalo da uđem u tematiku kada se uzme u obzir da je poslednjih godinu i nešto dana uletalo uglavnom iz brutalnog miljea mjuza. A i ide na ove pošasti i krajeve svijeta, ne može drugačije.

Baš prelep gothic vokal, i sve je svedeno pod cakum pakum, ogoljeno, bez nekih preteranih detalja. I još kada legnu pesme, lele lele lele.

Bolje od poslednjeg Triibulation-a, sa kojeg se nažalost ne sećam nijednog rifa, aranžmana i pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
On 11/29/2021 at 11:30 PM, VoivodBG said:

Jebe. Malo mi je trebalo da uđem u tematiku kada se uzme u obzir da je poslednjih godinu i nešto dana uletalo uglavnom iz brutalnog miljea mjuza. A i ide na ove pošasti i krajeve svijeta, ne može drugačije.

Baš prelep gothic vokal, i sve je svedeno pod cakum pakum, ogoljeno, bez nekih preteranih detalja. I još kada legnu pesme, lele lele lele.

Bolje od poslednjeg Triibulation-a, sa kojeg se nažalost ne sećam nijednog rifa, aranžmana i pesme.

 

On 11/30/2021 at 8:27 AM, Grobodan said:

Ti snimci su mu nerealni. Brat nije s ovog sveta.

Poslednji Tribulation ide u sam vrh godine bez problema u mojoj knjizi.

Je li ovo neka zajebancija? Dobar humor

Share this post


Link to post
Share on other sites

36 minutes ago, Haos sam ja said:

Ovaj demon seed šatro podprcava sa nekog patricijskog pijedestala a onda dole kaže da mu je do jaja Pejaković Kolja, ajde beži bre

A 5 postova iznad kažem da mu je najbolja pesma Haljinica Boje Lila :haha:

Ali tebi je dobar Vranjković, a Kolja je bolji od njega.

2 hours ago, VoivodBG said:

Sto si se odmah nasao prozvanim? Ne mora sve da bude u disonantnim neparnim ritmovima i da bude konstantna larma. Nekada je dovoljno da bude ogoljen glas i kamerna atmosfera da zavrsi posao. 

Kako misliš odmah? Pa to je post od x meseci. Kako misliš prozvanim?

Mnogo mi se sviđa kako za sve što kritikujem mislite da kritikujem jer nije Deathspell Omega, kao da nismo do sad na forumu zajedno milion puta komentarisali kamerne atmosfere i ogoljene glasove (ronili suze za Bouvijem) koji su dobri... I kao da nemam u sig-u link gde crno na belo može da se vidi da, pored (probrane!) disonante larme, jedan Darkwood Dub bleji u 5icama, ili na primer jedan Rhythm & Sound, dragulj minimalizma, skriveni biser berlinskog tehna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

16 minutes ago, Grobodan said:

Svakom se moze naci tako nesto, Radomir slusa Load Milan Bekfles itd. Svi smo mi metal heads.

Load je među najboljim hard rok i southern metal albumima svih vremena, Bekfleš je Mocart za svu muziku pod pop amrelom koja je izašla u ovom veku.

2 minutes ago, Grobodan said:

Jednom sam odveo drugara na koncert Darkvud dab, dobio dve dzabe karte, umalo nisam umro od dosade.

Pa dobro, ne leži svakome taj neki alt rock + downtempo chill kombo, ali ne znam kako možeš da ostaneš ravnodušan na Miloradove bass linije :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stranu sto mu je solo album muzicki izvanredan (i nema apsolutno nikakve veze sa ikakvom gotikom), meni je on do jaja jer tacno vidis da je brat visoko na tom sranju, stvarno se tripuje na te kurce i muda sto nosi.

Bar ga ja tako vidim.

4 minutes ago, Kumodraski Vo said:

Ja za 10+ godina slusanja jedino taj goth metal nisam skuzio, niti je tesko, niti agresivno, niti depresivno, niti veselo, ne znam sto postoji..

Ja recimo tako ne mogu da skontam zasto bi bilo koga iz Srbije u srce pogadjalo nesto sto je Southern American ali ok, to sam samo ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...