Jump to content
Sign in to follow this  
Grobodan

Tribulation

Recommended Posts

Nisam pustio u zivotu Tribulation...

Po vasim pricama mi deluje kao Addicts faza Nachtmystiuma

ništa na svetu nije kao Nachtmystium

Ma Dimone to neki Dark :mhihi:

U univerzumu dobre muzike nastale posle 1995, probaj nekad da ga posetis.

Ma jok, posle Dominationa muzika umrla..

Dosta sam vrteo u poslednje vreme ovaj novi album.

Neki plusevi, jako dobra ispolirana produkcija, neki sitni detalji u zvuku sa ubacivanjem instrumenata koje ne bih očekivao od njih.

Tekstovi su standardni hammer horror što je u redu, ali ne mogu da se otmem utisku da ovo nije bio korak napred posle The Children Of The Night.

Kao da im je lejbl rekao e napravite još pristupačniji album da ne moraju da uživaju samo metalci, dajte ga malo gotičarkama i rokerima.

Tako da ne verujem da ću ga nabaviti na oriđiđiju. Ali sa druge strane, odlučio sam da istražim početne korene sa The Horror I The Formulas of Death i moram priznati da mi se mnogo više dopadaju siroviji radovi, pakosniji su i oseća se gnoj i prljavština iz zvuka.

Tebra, meni je ovde sve sto Baal kaze - cringe.

Publika kao mannequin dolls. Oni za mene od Formulas vise ne postoje.

Lep je album stvarno, al kapiram da ovakve muzike ima masa, kad biste pitali malo ove koji više slušaju taj singer/songwriter pristup sa acoustic folk osnovom.

evo ja recimo :haha: pa generalno je jako teško izmisliti neku toplu vodu u tom fazonu ali se to uglavnom ni ne traži, bitno je da je što kažeš lepa muzika i da se čuje da je neko iskren u tome, mislim da je to i glavna fora celog tog stila, da je iz srca

fino me radi album baš, čak bih otišao tako daleko da kažem da mi i po ovom preludom lajvu i po albumu ovo zvuči daleko iskrenije, svežije i nadahnutije nego sam Tribulation, ne bi me čudilo da lik odjebe bend i ode u ovo skroz, i vala jeste sjajan u tome realno

meni je ovaj album bozanski predivan, a niti sam ekspert u ovom zvuku niti me boli kurac da budem tako da spare me onih fora "e sine taj i taj to radi bolje kekeke"

bitno da se oseca emocija, pesme su konkretne i lepe a ludak je nekako uspeo da umuva i tribulation otherworldly vajb u ovo, kapa do poda

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...