Jump to content

2013.07.13. *Klub Lađa, Beograd* Temple Of The Smoke


VoivodBG

Recommended Posts

1000189_550370625020141_904080734_n.jpg

 

Subota 13.7.2013.

Klub Ladja

Ulaz 300 dinara

22h (koncert počinje na vreme u 00 mora da se završi)

 

Najbliže svemiru što ćete stići ovog leta, putovanje kroz ceo "The Lost Art of Twilight" i ostale naše tripove.

 

Album "The Lost Art of Twilight" možete kupiti to veče direktno od nas. (crni LP, 2000 dinara).

 

Pre koncerta - DEL BOMBERS // garage, psychedelic, shoegaze // DJ set

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Nebo je zvezdano nad Beogradom, a nad Savom se nadvijaju neobična isparenja. Reka je proključala od dubokih frekvencija i fraktalnih melodija, a jata ptica selica nadleću Brankov most i pesmom najavljuju veliki letnji ritual.

 

Pridruži se ritualnoj invokaciji besa drevnih bogova, koji ćemo ove večeri usmeriti na Petrovaradin. Oživi snove o bedemima koji se tope u staklo, dok se Dunav diže visoko i umiva lice ovog drevnog zdanja. Vreme je blizu i zvezde su u pravom položaju.

 

Ritual se održava u Hramu Dima na Klub Ladja (ispod Brankovog mosta sa NBG strane) i počinje u 22h.

 

Cena prisustvovanja kaleidoskopičnoj misi je par kapi tvog toksičnog znoja i 300 kinti.

 

Imaćeš priliku i da kupiš svoj komad večnosti, naš vinil „The Lost Art of Twilight“ po ceni od 2000 dinara, i edenski zagrobni život ti je zagarantovan.

 

Pre koncerta, uvodni garage, psychedelic, shoegaze obred vrše - DEL BOMBERS // // DJ set.

 

Ritual se završava tačno u ponoć, a počinje u 22h!!!

Nema kašnjenja jer Azathoth i Shub Niggurath čekaju da iseru kosmičko zlo po izgubljenim dušama na Exit festivalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez kašnjenja, moj kurac. Fala istome što su letnje večeri prijatne.

 

Momci su razjebali. Zvuk do jaja, tri pesme na bis. Objasnili.

 

marvin_the_martian-5213.jpg

 

Intergalaktička pobeda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kasnjenje je smorilo do jaja, jedino sto su kao zavrsili u obecano vreme, oko pola 1

 

meni jedna od boljih temple of the smoke svirki, ako ne i najbolja, zvuk je bio odlican stvarno cist, sve je bilo super, odlicno su zvucali :)

 

komarci su kasapili ko nezdravi jedva smo se odbranili, svirka je bila jedino utociste :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji momenat, izlazi Zica sa Ladje, i kao ne mozemo jos da pocnemo sa koncertom jer nemamo setliste. I ode covek i vrati se taman tamo oko 23 sa setlistima. :haha:

Meni je prijalo sto su prosarali kroz oba albuma i to onako ne nekim posebnim redosledom.. Bend je u odlicnoj kondiciji, nema mesta za greske, cak i kad malo krenu u dzem session momente.

Prijatno je bilo i sto je publika dosla u solidnom broju.

Plus ide i onoj grandz cici u prvom redu sto se bas istripovala sa djuskom tokom koncerta. :wub:

I ovi Del Bombersi dobru mjuzu izgruvali, masno, a opet prakticno i sljusljivo nekome ko to ne slusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je vise povredilo sto mi nisu sacuvali purpurni vinil, a zamolio sam ih. :rolleyes:

 

Ja sam lepo zamolio da mi jave kad stignu ploce da kupim jednu i dobio sam kurac. "Idi kod Borka u Yugovilil i kupi, mrzi me da se cimam po gradu."

Otisao ja kod Borka i kaze meni Borko: "Dobio sam samo dve ploce, jednu sam poklonio, drugu prodao."

Kurcina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je bio 'cert, zvuk odličan, oni nepogrešivi kao i uvek, a Del Bombersi pobedili sa Uncle Acidom, Electric Wizardom i Sleepom odma' pred početak koncerta. :haha:

 

Komarci uništili, i dalje imam rogove koliko su me izujedali po glavi.

 

Meni za nauk, nikad više ne dolazim na vreme na svirke.

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...