Jump to content

2013.09.23. *Dom omladine, Beograd* Hypocrisy, Hatesphere, Condemnatio Cristi


Talvi

Recommended Posts

u Amerikani je bilo, fino ispunjena sala

 

Mogle su malcice glasnije gitare da budu na nekim pesmama, ali osim toga je bio super zvuk :)

 

i meni su gitare mogle biti malo glasnije, sve ostalo bilo super. kako ga je manijak izvrištao, sve kao na disku jebote.

 

Hatesphere super zabavni isto :D i majica sa Čarlijevim likom im je pobeda

Share this post


Link to post
Share on other sites

NESA NARUCIVAO PERAN ISPOSTOVAO JA STOJO KAO UKOPAN IZGUBIO GLAS NA FAJNAL CEPTER

 

GITARE SLABE JEBO VAS DOM OMLADINE STO NEMOZ DA SE OTPANJI

 

MIKEL SE SKRMACIO KAO KRMAK ALI ME JE ISPOSTOVAO LIJEPO SE PITAO I DADE MI TRZALICU VRISTAO SAM TAMAN KAO ONE KLINKE STO MI ISKAKASE PO GLAVI

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко није био синоћ зајебо се за цео живот!Не памтим да је неки бенд отпрашио онако као они синоћ.Не жалим ни једну кап зноја коју сам пролио синоћ.Највеће одушевљење сам доживео на сам крај-The final chapter (јелте). Одлична сет листа мада ми је криво што није било Inseminated adoption i Apocalypse али и овако је било феноменално.Па сад нек неко каже да нису сам врх дет метала.Неприкосновени краљеви :rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde si ti bio jebote, ja sve gledao hoću li te videti negde ali kurac

 

jebiga kad se ne dogovorismo,ja nisam ocekivao onoliku gungulu rekoh vidjecu te,samo sam nesu skontao tj bili smo u prvim redovima zajedno.cak ni groba nidje ne vidjeh,a nemoguce je njega promasit'.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Talvi poveo zenu,da ga stiti od manijaka. :D Cudi me Blagi da se nisi izljubio sa Demon Sidom,tvojim voljenim prijateljem...

 

Mogu samo reci Left To Rot i Necronomicon,samo matore koske... Odlican koncert,ali ne kapiram zasto su gitare bile onako smuljane i slabe kad po meni u Amerikani moze dobar zvuk da se namesti.

Nisam fan benda,slabo sam ih pratio,ali opravdali su da su kult,vikao sam Immortal,nadam se da je Horgh cuo. :D

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko je bio u prvom redu i na predgrupe vec se navikao da ga biju oni fiftiji u glavu,pa posle kad nije vise bilo pojacala u glavu nije bilo ni gitara,generalno sav ovaj trip tihoca i zavrsavanje do 11 i po mi ide na to da dom omladine nece da trpi mjetalsku bagru i graju,plus nema pusenja,userem ti se ja u sve to.

 

ozbiljno,nidje nikog nisam uspio ni da vidim ni da prepoznam da nije nesa upao odmah do mene,sve neke klinke kao da su znale da nema jareta.

 

hatesphere klasicni ivanmetal4thalife bend,nemam pojma sta sam slusao,kao i prvi bend,kojima ni ime nisam zapamtio.serem ti se ja u taj tres metal dje nema ni solo gitare ni rifova da te voze mjesec dana posle.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...