Jump to content

Metallic Hardcore/Sludge/Crust (Entombedcore)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

INTEGRITY

11 mins ·

 

 

INTEGRITY TOUR:

*Serbian date just added!

03.08.2018 • Roadkill Festival, Belgium

04.08.2018 • Sylak Festival, France

05.08.2018 • P-Werk, Blieskastel, DE

06.08.2018 • Werk 21, Zurich, CH

07.08.2018 • Novi Sad, Serbia*

08.08.2018 • Dürer Kert Budapest, HU

09.08.2018 • Wien, Arena, Austria

10.08.2018 • Poglos, Warsaw, Poland

11.08.2018 • Brutal Assault Festival, CZ

12.08.2018 • Vagos Metal Fest, PT

 

 

!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Polomili su integrity sinoc, bio sam skeptican oko publika al bila je totalna ludnica, energija pucala, bilo je milion stepeni unutra.... zvuk je bio dobar prvih par pesama posle su nahajcali pa nesto bilo muljavo malo, al ko ga jebe nisam obracao paznju i ovako je to sirova i nasilna muzika pa ne smeta mnogo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo sam pustio da mi se slegnu misli u vezi cele svirke.

 

Prva stavka, ona Fabrika je užasan prostor, previše visok plafon i ako nije popunjena u celosti, napanjeni zvuk ozdvanja i onog malo što može da se čuje kvari čitav utisak.

 

Mađare predgrupu propustismo, spolja su zvučali brz ali sam posle slušao youtube linkove i nekako mi je drago što preskočio.

 

Na All Except One za koji sam poslednji put čuo 2008 kada sam išao često na hc svirke po Zrenjaninu i NS-u me prijatno iznenadio, iako se vidi da bend živi taj hc-crossover 90tih pošteno su isprašili i imaju intenzivnog frontmena i dobrog gitaristu.

 

Integrity, nekada sam se zaista sekao na ovaj bend ali sa godinama sam izgubio interesovanje.

 

Pa me je baš kopkalo kakva će biti setlista i vidim da je ovo best of lista starih izdanja sa možda 5 novijih pesama otkako su se iznova povampirili.

 

Dwid i onaj gitarista sa naočarima su jedini stalni članovi koje prepoznajem, a ovi ostali mladi momci su "hired guns" i rade dobar posao.

 

Bilo je zabavno videti Dwida koji je ćufta sa ćale stomakom kako riče i vrište iz pesme u pesmu u svojih 50 godina i poterao bi nekog mlađeg pevača da otrči kući i da vežba pred ogledalom.

 

Gitarista je dobar, baš mi je veiliki žal bio kada krenu one bolesne melodične solaže u Armeniam Persecution ili Micha, a onaj napanjeni zvuk i jebeno odzvanjanje su samo kvarili dobru sliku.

 

I jako je čudno da jedan ovako kultan i ozloglašeni bend koji je bio poznat po tome da pravi sranja po koncertima i ne jebe živu silu sada pred ovom našom publikom stidljivo pita da li bi nama smetalo da odsviraju i koju novu pesmu. :haha:

 

Na stranu zvuka bilo mi je do jaja da dobijem te fleševe na šutke od pre deceniju i nešto i bilo mi je milo što su ljudi znali tekstove pesama i pevali kada god bi Dwid pružio mikrofon. Chess se čak i rasekao u šutci u nekom momentu. :bigblue:

 

Posle su se spustili među ljude i ostali da se slikaju i potpisuju vinile i pričaju sa ljudima.

 

Iznenadio me Dwid jer kao što rekoh opšte je poznato da je on jedan čudak ali je u suštini bio jako raspoložen i veseo.

 

Verovatno bi koncert bio bolji da su ih doveli oko 2000 i tamo 2009-10 kada je bilo pokušaja, ali mi je drago što sam imao priliku da ih vidim i da ih prekrižim sa liste bendova koje treba da vidim pre nego što odem na onu stranu.

 

Merhandise je bio bogat dosta dobro dizajniranih majica, uglavnom crne, kačketi, bila je split singlica sa Krieg koja je prenadrkano dizajnirana, i naravno razni bedževi i patchevi.

 

Žao mi što nisu imali starija izdanja ali kontam da se sve to rasprodalo i da će morati nekada da naprave reprinte.

 

Pozdrav i za Skullkrusher koga sam upoznao na svirci, dečko na mestu. :pivopije:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...