Jump to content

Homeland (2011- )


Recommended Posts

prekinuh trejler pre kraja, vec mi je dovoljno spojlovao.

 

sjajna serija, jedva chekam 3. sezonu, krece na moj rodjendan. kraj druge je bio bash intenzivan. nadam se da nece opasti kvalitet u odnosu na prve dve sezone koje su po meni bile prilichno konstantne, bez dosadnih i nepotrebnih epizoda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Ja sam negde posle trece-cetvrte epizode digao ruke.Prva sezona je ubedljivo nabolja iako je imala dosta rupa i patetike, ali je imala smeka, svaka epizoda je imala jasnu radnju , druga je upadala polako u kalup za visesezonsko emitovanje, a ovo sada cede ko prizon brejk.od jedne moguce i realne price opet stvorise neku nemogucu misiju gde glavni lik prezivljava ono sto ni najveci teroristi ne prezive svi zajedno za ceo zivot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

smarala je poprilično 3. sezona pre povratka broudija.

meni je kraj ove sezone do jaja, iako prilično skenj (mada se to moralo očekivati kad-tad jer je odavno prešlo granicu nerealnog), ali morali su ovde da završe seriju, eventualno još jednu epizodu da ubace čisto kao uvid u budućnost. jednostavno serija neće imati smisla bez broudija, koliko god keri ustvari bila glavni lik. verujem da će bar polovina gledalaca ovde odustati jer su svi želeli da vide šta će se desiti sa broudijem. vidim da se po netu priča da će jedna od pokretačkih radnji u 4. sezoni biti romansa između keri i kvina što veze sa životom nema.

ne verujem da ću nastaviti da gledam, osim ako vidim neke pozitivne komentare kad krene, u šta iskreno sumnjam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...