Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

Ја бих волео да јавно признаш да сам у праву за све што сам изговорио.

 

nikakav problem,sve da sad sam celavi nabije 5 golova ostaje zanavijek najveci promasaj tika taka kurvin sin u istoriji kluba,i sramota.jos veca sramota sto su hajnkesa otjerali zbog ovog debila.debeli je svoje dobio,a jedino nam ostaje vjera u karla hajnca da ce da otjera ovog idiota iz kluba,pa ili da vrati djeda ili da nadje krstenog trenera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кајзер већ даје интервју и пљује Гвардиолу, а Руменигеа износе са стадиона у несвесном стању.

 

Ефенберг чека у свлачионици са говњивом мотком да им се свима најебе мајке.

 

Идем да ударим менаџер до Анђуса. Ово би Жива добио сигурно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo pisanje po stoci. Sada taman lepo da oteraju u pizdu materinu oba siptara (katalonskog i albanskog), da o istom trosku zamene Mandzukica (ionako im dolazi neuporedivo gotivniji i nemackiji napadac) i vrate Mitar Miric dresove, pa da covek krene ponovo da navija za njih.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo pisanje po stoci. Sada taman lepo da oteraju u pizdu materinu oba siptara (katalonskog i albanskog), da o istom trosku zamene Mandzukica (ionako im dolazi neuporedivo gotivniji i nemackiji napadac) i vrate Mitar Miric dresove, pa da covek krene ponovo da navija za njih.

 

И доведу Пољака.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odrali su ih kao stoku.Sakacenje,izivljavanje,maltretiranje.Ovako se igra fudbal.

 

Real osvaja.

 

Blagi,pozdravio te

 

Sergio-Ramos-Real-Madrid-2013-HD-Wallpaper-Doownload-for-Desktop.jpg

 

Кајзер већ даје интервју и пљује Гвардиолу, а Руменигеа износе са стадиона у несвесном стању.

 

Ефенберг чека у свлачионици са говњивом мотком да им се свима најебе мајке.

 

Идем да ударим менаџер до Анђуса. Ово би Жива добио сигурно.

 

Ali zasto se ti nerviras kada navijas za Menhengladbah?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

realno, prva ljubav zaborava nema

 

mada su me stvarno razočarali Bajernovi igrači, čim su počeli da gube poneli su se kao razmažena derišta, svi su prsli s nervima, mlatili se gde su stigli, prilično su histerični bili, Švajni lomio Modrića, Krosu i Mileru su se ladno videli tikovi na faci, jbt

 

pa i Real je pušio karu Dortmundu prošle sezone, pa se nije tako ponašao niko od igrača kad su ih nakantali

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko me pozdravio?

 

mene i dalje real ne odusevljava,ubijedjen sam da sem sto ce ih colo ili murnjo isprebijati k'o picke da ce i sigurno dobit' sa dva razlike.zivi bili pa vidjeli.sve smo rekli za tika taka kurvinog sina,ostaje nada da ce karl hajnc da se dozove pameti,a njemu zelim dugogodisnju karijeru po guanzou i tamo nekim japanima i emiratima

 

ili nek' se vrati u farselonu da ga puni ko god stigne,nemam nista protiv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav crni Ćolo, jedino ako Murinjo nešto izmuva na svoje znanje ili poznavanje Reala. Ljudi su 2 utakmice odigrali bukvalno bez ijedne greške u odbrani, jebeni Koentrao je toliko zatvorio Robena u obje utakmice da je ovaj izgledao kao Predrag Luka. Sutra Čelsi lagano prolazi, a za finale ćemo vidjeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...