Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

smešno, ali ako se dobro sećam, Barsa je pobedila Real dva puta ove sezone, i izgubila u kupu minimalnom razlikom

 

znači da čovek izneveruje, ali Gvardiola gori od Barse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blagi, Blagi, ne zajebavaj se sa karmom

 

kakvom karmom?ovaj tvoj siptar je najveca prevara od trenera u istoriji,lako mu je bilo da uzima LS kad ga je zbog nekrstenog pajda i ko zna kojih jos prevara uefa pustala da igra rukomet,djed mu je ostavio savrsen tim koji je on uspio da usere,a imao je sve pare ovog svijeta da dovede koga je htio,on dovodi tamo nekog alkantaru i ostale isprdke iz najvece mafijaske udruge od kluba na svijetu da bi imao sa kim da prica na ciganjskom,preseravanje sa pretumbavanjem pozicija,da bi kad je zagustilo se ponio kao zadnja picka i postavio hajnkesov tim koga boli kurac i za njega i njegovu pricu i izduvao kuci 4 : 0 od druge najvece prevare od kluba na svijetu.mrsnuce ga iz kluba jos danas ili sjutra,a da vidim sta ce sa sa takvim CV-jem moci da uradi sem gvanzoua ili tamo nekog totnema i ostalih poluklubova,dje mu je uostalom i mjesto

  • Upvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

'naš kako, kobasice na kraju krajeva najviše žderu Nemci

 

ili što bi rekao rahmetli Vujadin Boškov: Nemci su Nemci, a Crnogorci su Crnogorci

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se debeli sta pita ostao bi,on ga je i doveo,ovi ostali jedva cekaju da ga mrsnu,sad imaju i razlog

 

i dalje je pet manje od sedam,svakom se desi jedna losa sezona a vi cete uvijek biti siptarska mafija od kluba

Share this post


Link to post
Share on other sites

pu pu daleko bilo

 

sem djeda,ja licno bi volio i klinsmana,mada em odavno nije ozbiljno u fudbalu,a i nije dovoljno autoritativan sto mora da bude br 1 osobina potencijalnog bajernovog trenera

 

djed je savrsen,dati mu da vodi dok ne umre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klinsman, sve i da nema veze sa vezom makar ne bi bio katalonski siptar nego legenda kluba na klupi. Ali definitivno se slazem da bi trebalo neku staru kuku tipa dvojicu deka na H, sve i sa demencijom ako i kad se pojavi bi radili bolji posao od celavog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

otmar se dobrovoljno povlaci koliko se sjecam,dok je debeli hajnkesa natjerao u penziju,on je rekao da hoce da odbrani LS pa da ide da odmara.jos sam jesenas rekao da vrati djeda kad ova prevara zasere stvari,idealan je momenat,da se zutaci oderu u kupu i ccpk

 

ako se predomislio klinsman je po meni idealan kandidat,problem je sto u prvom mandatu nije bio toliko autoritativan,valjda je do sad naucio.inace su njegova njemacka i taj bajern igrali prelijepo,mislim da bi se ovaj tim odlicno uklopio u taj fudbal.

 

druga zelja mi je hidink,ali izgleda da je i on digao ruke od posla.u svakom slucaju djedu ponuditi ako hoce prvo,zasluzio je barem toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

''Dimitrije Vojnov misli da je Karlo Anćeloti sinoć pokazao u čemu je razlika kad se neko uči fudbalu u Milanu a neko u Breši.''

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

sprdnja

 

Major pogrešio za 85. minut

 

EDIT: opet sprdnja

 

samo trpaj

 

igrao sam više golova I poluvreme

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...