Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

Auuuu. Samo je bilo pitanje vremena kad ce neko promasiti iz Atletika, ne moze bas svako da ga da a Real bi sa ovakvim Oblakom davao do prekosutra. Covece, igras celu utakmicu kao da ti zivot zavisi, spases tim 5-6 puta i onda na penalima statiras. Ne da se Aletiku, pa to ti je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš se naoblačio, da se nijednom ne baci, to je neshvatljivo. Serhio Ramos je zaslužio četiri crvena kartona - baraba od kapitena. No, opušteno, osvetiće ih Bilbao, neće sledeće, ali one tamo sezone sigurno hoće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majoru mislim da je suza krenula, Boki se vratio :bigblue: Ja sam bio za Torrentea, slao sam Cvelu poruke podrske, ocekivao sam njega i Kuruza na Semsi i Prascu, ali sta je tu je... Zvezda je jedina posteno uzela trofej, sledece godine su nas tesko opstruisali... Posle klasika, sankcije, kurci, palci, Savio, Mavio... Doktor me obradovao sa CC na fejsu, stara skola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

najsmrdljiviju titulu ikada osvojio je Celzi, to mi je bez ikakve dileme... od polufinala sa Barsom i finale sa Bajernom je bilo vrhunsko provlacenje, retko vidjeno u modernom fudbalu.

Atletiko sinoc odlican u drugom, pretrcali su rivala za 12km, neverovatno su spremni ali Realu zasluzeno titula, nadam se da ce Simeone konacno da shvati kakav fudbal treba da forsira

jel moze neko da preprica kakav je uvod imao onaj magarac Aca, ne stigoh da ispratim

cestitke Realu, sad ima samo 10 titula prvaka Evrope vise od Zvezde

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veličanstvena pobeda Reala, 11 titula je neverovatan uspeh koji potvrđuje moju izjavu da je veći uspeh izgubiti u finalu od Reala nego pobediti šugavi Olimpik na penale, a uz to tada nisu igrali Englezi.

Neki tamo Simeone nek se majmuniše kući ženi svojoj, uz Ibrahimovića najljigaviji produkt fudbala u njegovoj istoriji.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

grobari i fudbal ahahahah smejurija jebena

vidim da se uspeh ne oprasta, rendzers i olimpik bile najskuplje evropske ekipe

jebeni raspad drzave, cekala bi barsa prvu titulu LS tek u ovom veku, da zahvale i oni i vi

uzdravlje seljaci, vicesampioni

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neki tamo darkonet

 

Da Liverpul nije dobio sankcije osvojio bi 5-6 titula u tom periodu, bili su nezaustavljivi , pa su morali da eliminišu sve Engleze da bi neke tamo Zvezde i Steaue bile prvaci... mislim Rumuni i Makedonci, nećemo se zajebavati...

 

Slažem se za Barselonu, to je jedan manji klub koji je sačekao separatistički NSFP da se vozdigne, kao i UČK United.

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neki tamo darkonet

 

Da Liverpul nije dobio sankcije osvojio bi 5-6 titula u tom periodu, bili su nezaustavljivi , pa su morali da eliminišu sve Engleze da bi neke tamo Zvezde i Steaue bile prvaci... mislim Rumuni i Makedonci, nećemo se zajebavati...

 

Slažem se za Barselonu, to je jedan manji klub koji je sačekao separatistički NSFP da se vozdigne, kao i UČK United.

Andjuse, zeton i opet briljiras

Steaua je osvojila u Spaniji, prakticno na domacem terenu pa Barsa nije uspela

o kakvom Liverpulu pricas jbt, ljudi 25 godina ne znaju sta je titula, osvojili bi karu bananu pored onakvog Milana koji je u polufinalu gazio Reala petardom

Zvezda je osvojila bez poraza, ti si verovatno onaj tip coveka kao Bjeka, ne voli crvene jabuke, jagode jer podsecaju na Zvezdu haahahaha

steta sto si tad bio posrano deriste pa nisi ni znao sta znaci kad tvoj tim osvoji LS

 

Šiptar za siromašne, mi smo barem imali original Fadilja.

uuu teske reci, svileni gajtan je za tebe :P

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...