Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

ne radi se o tome vec o vasarskoj atmosferi, dakle ne takmicarskoj

draze mi je da me naduje napoli pa da naucim nesto nego da se jebavam sa njima

mislim da nije namesteno, ovo sa zanderom je diskutabilno, ipak je tu bilo nekih ociglednih sansi

sve u svemu daleko im lepa kuca

 

naravno ovo o ucenju na greskama kad bi se zajebavali jer ovi nasi klubovi nikada nauciti nece

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da jeste promasio bi valjda ceo gol a ne bi zakovao u precku, za nas penal nemam dileme, mislio sam iz 2 u 1 ce biti

za njihov penal vec mi se javila sumnja, ne mogu nikako dati gol i ajde onda da neko odigra rukom, najpodesniji je stranac, boli ga kurac, niti razume niti ga interesuje sta se pise

najveci mu domet bio jebeni Pafos a sad igrao LS, u najmanju ruku otici ce posle u neki Iraklis i briga ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa mi tako igramo na svim frontovima, protiv astane, napretka, az, zadnjih 10 minuta kejos

ako je namešten az onda je namešteno još deset tekmi, jer nama se to ne događa samo na jednom meču

a ovde smo još posle prve tekme rekli da je 3 za 3 i tako se i desilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni jedino sta tu smeta je nacin i period u kojem se dao gol...zasto lepo nisu namestili da se gol da negde u 60. minutu i retko ko bi rec rekao

ovako je bas bilo providno, nece lopta u gol i onda morao balvan da udje i napravi jebeni penal

 

uglavnom ko nas jebe, mislim srpske klubove

ionako ne znamo nista ko kurac

jbt zivot poledica iznosi dokaze o namestanju, pretnje, niko rec da kaze, niko da progfovori o tome

pa majku im jebem nenormalnu

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...