Jump to content

2013.12.14. *Sportski centar Mladost, Bečej* Riff Fest - OTKAZANO


LazaGNR

Recommended Posts

Metal festival u Bečeju RIFFEST ipak če biti održan 14. decembra u hali omladinskog sportskog centra "Mladost", a organizatori najavljuju velika imena kao što su DARK TRANQUILLITY, SYBREED, FLESHGOD APOCALYPSE, MELECHESH,RAGNAROK i MORS PRINCIPIUM EST, dok će kao lokalna podrška nastupiti HELL SEASON (bivši Bloodline).

Karte će moći da se kupe od 1. oktobra na svim prodajnim mestima Eventim-a, a takođe i preko njihovog sajta. U pretprodaji će od 1. oktobra do 30. novembra koštati 1200 dinara, a od 1. do 13. decembra iznosiće 1800 dinara, dok će na sam dan festivala ulaz biti 2000 dinara. Bitno je naglasiti da je broj karata ograničen.

Svi oni koji su kupili ulaznice za planirani junski Riffest moći će da ih iskoriste 14. decembra i da sa sobom povedu još jednu osobu, a kako organizatori najavljuju veče pre festivala biće organizovano druženje sa članovima nekih bendova, kome će moći da prisustvuju samo najverniji fanovi sa junskim ulaznicama.

riffest_2013.jpg

 

http://nocturnemagaz...rk-tranquillity

Valjda sad nece biti pomeranja i otkazivanja.

Edited by Talvi
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA se divim ljudima koji ovoliko ulazu u metal,secam se kad se na DRI u Krusevcu puklo oko 1000 evra u ono vreme bilo je ogromno,pa i drugar frubi koji je kucu zalozhio za jebani Legacy i drugar koji je sad puko ogromne pare za darkness rising,svaka cast nekome ko je spreman da da 15000 evra unapred da bi nesto napravio u malom gradu u Srbiji.Verovatno niko od nas nikad toliko para u zivotu nije dao za metal\m/

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno bih bio presrećan da se ovo održi, ali... tu mi nešto smrdi. Naime, Dark Tranquillity je 25. novembra u Zagrebu, a 20 dana kasnije treba da dođu u Srbiju, Melechesh je već bio u Srbiji u aprilu, a Sybreed je na ovom festivalu trebalo da nastupi i u junskom izdanju, pa im sad odgovara i ovaj drugi termin? Plus, karta za ovaj festival kosta manje nego sto bi kostale karte za solo koncerte (bar većine) ovih bendova u BG-u. Ne bih da baksuziram, ali sve to izgleda krajnje nerealno.

  • Upvote 2
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem nedolaska na koncerte je upravo to sto svi misle da ce biti otkazano ili da je buva i na kraju ne dodju a koncert bude odrzan pred jako malo ljudi....

Ne znam da li organizator treba da pusi kurac svakom pojedicno da bi mu verovali da bendovi dolaze jebote bog...

  • Upvote 7
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to ok, i podrška, i pomoć, i kupovina karata.... Ali... Mogao bih i ja da pokrenem akciju "skupite mi pola miliona evra" i obećavam da ću deo tih para potrošiti na besplatan koncert Slayera na nekom trgu u Srbiji.

 

Ili imaš za nešto, ili nemaš. Ne treba pokretati nešto ako nisi za to. Prosto.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko bi se još zajebavao da pravi sajt za fest i pušta karte preko eventima u prodaju ako ne planira da se festival održi!!?? Ne verujem da bi se iko šalio sa ovakvom najavom.. Šta ima veze ako su karte jeftine, ne mora da znači da je organizator neozbiljan, uostalom festival ima i sponzore http://riffest.org/partneri/

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kakve jebene veze opaska "skupite mi pola miliona evra" ima veze sa tim? :no:

 

Niko ti ne trazi da mu poklonis pare, kupi kartu ako ti se ide i cao.

 

Ako ne kupite kartu do poslednjeg dana zato sto sumnjate u to da nije neka prevara i da l' ce festival stvarno da se odrzi, pa se onda zbog lose prodaje otkaze, a vi jedva docekate da kazete "eto vidis da sam bio u pravu", onda ko vas jebe, i ne zasluzujete da vam neko nesto organizuje.

  • Upvote 8
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosto sva prica toliko smrdi na miki maus kombinaciju da treba neka ozbiljnija potvrda da ljudi povjeruju.koliko god ja obozavao DT i bio spreman da dam i tri puta vise para na njihov koncert ne daju mi se pare dok god imalo sumnjam da cu posle za tih jebenih 15tak e morati da vatam nekog lika iz beceja ili da cekam o djurdjevu dne na neki novi festival i sl gluposti.

 

jedan jutjub video dje licno bendovi najavljuju cert je sve sto prosjecnom zainteresovanom treba,mislim da nije tesko zamoliti bendove da snime haj si ju et d rifest in serbia,namontirati neku poluprofi spicu i cao cao.

  • Upvote 2
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno bih bio presrećan da se ovo održi, ali... tu mi nešto smrdi. Naime, Dark Tranquillity je 25. novembra u Zagrebu, a 20 dana kasnije treba da dođu u Srbiju, Melechesh je već bio u Srbiji u aprilu, a Sybreed je na ovom festivalu trebalo da nastupi i u junskom izdanju, pa im sad odgovara i ovaj drugi termin? Plus, karta za ovaj festival kosta manje nego sto bi kostale karte za solo koncerte (bar većine) ovih bendova u BG-u. Ne bih da baksuziram, ali sve to izgleda krajnje nerealno.

Sve je to ok, i podrška, i pomoć, i kupovina karata.... Ali... Mogao bih i ja da pokrenem akciju "skupite mi pola miliona evra" i obećavam da ću deo tih para potrošiti na besplatan koncert Slayera na nekom trgu u Srbiji.

 

Ili imaš za nešto, ili nemaš. Ne treba pokretati nešto ako nisi za to. Prosto.

prosto sva prica toliko smrdi na miki maus kombinaciju da treba neka ozbiljnija potvrda da ljudi povjeruju.koliko god ja obozavao DT i bio spreman da dam i tri puta vise para na njihov koncert ne daju mi se pare dok god imalo sumnjam da cu posle za tih jebenih 15tak e morati da vatam nekog lika iz beceja ili da cekam o djurdjevu dne na neki novi festival i sl gluposti.

 

jedan jutjub video dje licno bendovi najavljuju cert je sve sto prosjecnom zainteresovanom treba,mislim da nije tesko zamoliti bendove da snime haj si ju et d rifest in serbia,namontirati neku poluprofi spicu i cao cao.

 

Ljudi se nikad nece promeniti jebote

 

Ovakvi postovi mogu da se nadju na svakoj temi od 2004. na ovamo. Niko ko je kupio preko eventima nikad nije izduvao za pare, samo to cu da kazem, niko ne rizikuje ako kupi kartu u pretprodaji

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...