Jump to content

2013.12.14. *Sportski centar Mladost, Bečej* Riff Fest - OTKAZANO


LazaGNR

Recommended Posts

Ja se ne bojim da ću da izduvam za novce, ali i dalje smatram da je neozbiljno ući u neku priču bez pokrića. Još kao opravdanje za junsko otkazivanje navode klevete iz Ektomorfa i sl. :blink: Pa šta ako imaju sajt i sponzore? Sve što je do sada otkazivano ih je imalo....

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se ne bojim da ću da izduvam za novce, ali i dalje smatram da je neozbiljno ući u neku priču bez pokrića. Još kao opravdanje za junsko otkazivanje navode klevete iz Ektomorfa i sl. :blink: Pa šta ako imaju sajt i sponzore? Sve što je do sada otkazivano ih je imalo....

 

Vidim da si nov pa mozda ne znas, al skoro sve metal "price" u Srbiji idu bez pokrica (sta god ti smatrao pod tim), neretko uz garantovane masivne gubitke organizatora koji sve to rade iz ljubavi i entuzijazma, sa skrpljenim sredstvima. Drugacije ne moze.

 

Neso ti si brdjanin pa ti smeta, ja podnosim ta putovanja kroz vojvodinu ok :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosto sva prica toliko smrdi na miki maus kombinaciju da treba neka ozbiljnija potvrda da ljudi povjeruju.koliko god ja obozavao DT i bio spreman da dam i tri puta vise para na njihov koncert ne daju mi se pare dok god imalo sumnjam da cu posle za tih jebenih 15tak e morati da vatam nekog lika iz beceja ili da cekam o djurdjevu dne na neki novi festival i sl gluposti.

 

jedan jutjub video dje licno bendovi najavljuju cert je sve sto prosjecnom zainteresovanom treba,mislim da nije tesko zamoliti bendove da snime haj si ju et d rifest in serbia,namontirati neku poluprofi spicu i cao cao.

 

Dao bi tri puta vise za kartu,a kukas za 15 eura ? Ti si bre jedan teski neradnik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cutite i kupujte karte.

Ko ne moze da skupi do decembra 1200 je apsolutni debil.

Ako organizator zajebe na njemu je a ne na publici, gde god u Srbiji da se odrzava ovakav festival treba podrzati a ne odmah u startu jesti govna.

 

Inace sto se tice organizatora, samo malo agresivniji marketing koji je zasnovan na tome koliko je jeftino i mislim da ovo moze sasvim solidno da prodje.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosto sva prica toliko smrdi na miki maus kombinaciju da treba neka ozbiljnija potvrda da ljudi povjeruju.koliko god ja obozavao DT i bio spreman da dam i tri puta vise para na njihov koncert ne daju mi se pare dok god imalo sumnjam da cu posle za tih jebenih 15tak e morati da vatam nekog lika iz beceja ili da cekam o djurdjevu dne na neki novi festival i sl gluposti.

 

Mnogo bi lakse bilo da ti neko na kucnu adresu posalje kartu za duplo manje para,je l' tako?Klasican odnos srba za siromasne,sve na gotovo da kurcem ne morate mrdnuti.Jos da neko moze i slusati umesto tebe bilo bi do jaja.Idi bre u laznu Srbiju,ne treba te niko ovde!

 

Cutite i kupujte karte.

Ko ne moze da skupi do decembra 1200 je apsolutni debil.

 

A kako ces ti skupiti?Nastupaces po cirkusima za hobite?

  • Upvote 15
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...