Jump to content

2013.12.14. *Sportski centar Mladost, Bečej* Riff Fest - OTKAZANO


LazaGNR

Recommended Posts

Dao bi tri puta vise za kartu,a kukas za 15 eura ? Ti si bre jedan teski neradnik.

 

bas zato sto ide iz licno mog dzepa a ne maminog i tatinog bas i pazim kome i koliko dajem pare.

 

dajte ljudi ne zajebavajte se,ne radi se o 15e,ni o tome da se ljudi preseravaju i izvoljevaju,prosto logicno je da se malo ozbiljnije pristupi i marketingu i promociji narocito kad puknes prvi put,dok god bude svaka svirka organizovana na "lako cemo" i imenima bendova normalno je da ce em da se otkazuju,em da ce ljudi da budu nepovjerljivi.nema to ni veze sto je becej,ima veze da nema jedna stvar koju mozes da nazoves ozbiljnom u svoj ovoj prici sem sto dolaze malo veca imena.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i meni ide iz mog jebenog dzepa. Jel rekose ljudi,vracaju se pare ako se otkaze, U cemu je problem ?

 

koliko sam vidio na zvanicnom fejsu,jos nisu vratili pare od prvog.a da dajem nekom pare da bi mu mozda uspjelo da organizuje cert meni zvuci avetno i veoma neozbiljno.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zapala me nezahvalna duznost

 

http://www.darktranquillity.com/site/events/

 

NOTE - Serious and professional requests only.

 

:haha:

 

da ne serem previse,onaj poster je izdavaca,a oni su azurni u picku materinu,i ne preklapaju se datumi,tako da ima nade,ali majku mu do sad bi sto puta potvrdio bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa koliko ja vidim turneja im se zavrsava u rodnom gradu 10 decembra, na koju foru ce oni doci do Beceja 4 dana kasnije da sviraju festival nemam pojma, onda organizator mora da im sredi avionsku kartu pa prevoz do beceja... ne znam

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a na sajtu zadnja svirka ove godine je prvog novembra u suomi finland perkeleu,nema nista do januara sledece godine,na fb-u zadnja je u holandiji desetog novembra:

 

https://www.facebook.com/dtofficial/app_123966167614127

 

i sajt i fb se slazu dje su koncerti doduse,ispade ovaj plakat najtacniji na kraju.umije li ko da gata u solju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo zvanicnog odgovora organizatora ,na pitanje zasto DT nije objavio datum jos uvek:

 

Hej,

Svi bendovi sa lineup-a su potvrdili nastup, inače mi sigurno ne bi objavljivali! Datum objavljivanja obeju strana je određen u pravnom aktu, odnosno ugovoru, sačinjenom između promotera i menadžmenta benda.

Ovo nije seoska svirka, seoskih bendova, svaki detalj se reguliše pravnim putem. Bar toliko bi trebao da znaš, te iz tog razloga, mislim da nema razloga za postovima tipa "toliko o tome" i sl.

Dakle, svi bendovi će objaviti onoga datuma, koji je predviđen ugovorom, što će se desiti uskoro!

Konkretno, DT uskoro treba da objave još desetak novih potvrđenih datuma, tako da flajer koji su postavili ne znači ništa, jer će uskoro biti dopunjen.

Keep it metal! \m/

Edited by petruccci
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...