Jump to content

2014.07.20-26. *Tolmin, Slovenija* MetalDays


Јарослав

Recommended Posts

http://metaldays.net/Home

 

Amorphis

Asphyx

Artillery

Borknagar

Grave

My Dying Bride

Obituary

Prong

Saltatio Mortis

Vanderbuyst

 

то је за сада потврђено

 

другарица ове године ишла као волонтер, капирам да ћу ја исто да одрадим за следећу

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

другарица ове године ишла као волонтер, капирам да ћу ја исто да одрадим за следећу

 

I zamisli zakaci te da prodajes pivo na standu koji je ledjima okrenut stejdzu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја купила карте и за Толмин, већ су стигле :rockdevil: кад сам видела да је МДБ потврдио свирку и за следећу годину (ове сам их пропустила).

Hell yeah, биће ту још онолико сјајних бендова, ако је поредити са прошлим годинама.

 

Мени је само фрка још да нађем колико-толико јефтин смештај, нешто ми се не иде у камп.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има неколико хотела и хостела у близини, рецимо на око 5 до 10 минута од улаза у камп. Нашла сам један у истој улици, двокреветна соба за 6 ноћења са доручком испадне око 220е по особи. Искрено, душа ме боли за те паре, али ортак није рад да још 6 дана проведемо у кампу (чека нас још бар толико на другим фестивалима). Можда ће на крају он да плати цех, кад сам ја већ карте купила :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Kamp im nije najbolji na svetu, ali svaka preporuka da se tako provede tih 5-6 dana, i sacuvaju pare. Meni taj beg u prirodu prijao maltene koliko i sam muzicki program.

 

Od lineupa za sada me uzbudjuju samo Asphyx i Grave. Ceka se Emperor da se objavi, pa kupujem kartu odma'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наручила сам преко интернета, али у току првог попуста и изашле су ме по 99,00 еур (карта за свих 7 дана фестивала + мајица) по особи; стигле су без проблема на кућну адресу другара у Франкфурту. Сада су карте по 135,00 еур односно 145,00 еур (+ мајица). Мислим да их неће продавати преко Eventimа, већ само преко сајта http://www.ticket4yo.../metaldays-2014 .

Edited by Lady in Black
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислим да се неће мењати. Једино што су до сада писали тицало се цене тзв. early bird пакета (карта + мајица) за који је рок прошао 30. септембра, регуларне цене (карта) и тзв. fan package пакета (карта + мајица).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...