Jump to content

2014.07.20-26. *Tolmin, Slovenija* MetalDays


Јарослав

Recommended Posts

Довољно је да огребеш и 500е ;)

Или да се дружиш мало више са мном, па да ти је ја купим (као што сам ове године урадила за ортака) :haha:

 

Ма направисте толику философију око Вакена, брате мили!

 

И не се секирате, дајем сису ако Емперор не буде свирао у Толмину ове године :wub: А за Толмин се карте вала неће распродати ни до почетка фестивала, тако да уживај.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма ви успаљеници нисте добро схватили: не нудим ја себе или своје делове, само сам рекла да ме "сечете" (у стилу "сеците ме овде", а боље сису него главу да дам) ако Емперор не буде свирао у Толмину. Дакле, прилично сам сигурна да ће свирати.

 

:bigblue:

 

А ти Демону, ниси ми бре ни рођендан јуче честитао, а 'вамо тражиш слике. Важи... :mhihi:

Edited by Lady in Black

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes' sad, zna se dobro sta je davanje sise.

 

Uglavnom ne cestitavam rodjendane kad su reklamirani na statusima :P

 

Podseti me ovo na ono na fbu, nekom rodjendan, i svi mu naspamuju wall, jee, srecan rodjendan, a da nije napisao datum u profilu, 99% njih se ne bi ni setilo.

Jedan drug je svake 2-3 nedelje menjao datum na fbu i stavljao da mu je rodjendan, pet puta su mu cestitali dok nisu skontali :D

Edited by Demon Seed
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да га нисам ставила на статус, не би ми ни ова шака јада дивних људи честитала :P

 

Па наравно да се нико не би сетио, али боље и овако него да ми гомила њих шаље "е а кад је теби беше рођендан". Шта те брига кад је, само купи поклон и дођи :haha:

 

И ја сам тако држала статус удовице док ми се нису смучили са изјављивањем саучешћа и срцепарајућим жалопојкама како сам тако млада остала удовица. Изем ти живот, више ни на фејсбуку не можеш да се спрдаш као некад :no:

 

Сад баш читам на том истом ФБу обавештење које су дали администратори странице MetalDays:

 

INFORMATION ABOUT METALDAYS HEADLINERS!

many of you asked about, and here is our explanation.

we will have 2 main headliners (like we had in 2013 with king diamond and in flames), and there will be at least 3 day-headliners.

as it looks like we will be able to offer even more high-profile bands that could headline festival easily, so you can expect more than one headliner on some days.

you will know who is main headliner by simply looking at web poster. no brainer.

stay heavy, metaldays crew

 

Следећа два хедлајнера објављују 26.11. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

' timestamp='1385038703' post='2704536']

cekaj, stani, polako.

nema nigde sisa?

 

Биће у Толмину добрих сиса сигурно. Уз Емперор или без њега.

 

 

о'ш рећи да Емперор и још једног хедлајнера објављују 26.11.

 

Ће видимо, шурак, ће видимо!

Edited by Lady in Black

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...