Jump to content

2014.07.20-26. *Tolmin, Slovenija* MetalDays


Јарослав

Recommended Posts

Здраво!

Интересује ме да ли имате неко искуство са превозом из Београда директно до Толмина- да ли је прошлих година било нешто организовано, да ли има шанси да ове буде нешто организовано?

Или ћемо морати да се цимамо до Љубљане...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do LJubljane,pa dalje busom/vozom.

Ima direktan bus LJubljana-Tolmin,ali imaj u vidu da ide svega par puta dnevno (3-4 puta).Karta je oko 10,5 evra u jednom pravcu.

Voz ide nesto cesce (mislim da ima 10-ak polazaka dnevno),ali ne ide do Tolmina,vec do Mosta na Soci (cena je oko 7 evra u jednom pravcu).Tu te (na parkingu zeleznicke stanice) cekaju lokalni taksisti,koji za 5 evra voze kombijem do Tolmina,tj. do festivala.

 

Organizujes se lepo sa ekipom i nikakva druga organizacija puta ti ne treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do LJubljane,pa dalje busom/vozom.

Ima direktan bus LJubljana-Tolmin,ali imaj u vidu da ide svega par puta dnevno (3-4 puta).Karta je oko 10,5 evra u jednom pravcu.

Voz ide nesto cesce (mislim da ima 10-ak polazaka dnevno),ali ne ide do Tolmina,vec do Mosta na Soci (cena je oko 7 evra u jednom pravcu).Tu te (na parkingu zeleznicke stanice) cekaju lokalni taksisti,koji za 5 evra voze kombijem do Tolmina,tj. do festivala.

 

Organizujes se lepo sa ekipom i nikakva druga organizacija puta ti ne treba.

 

Eee, па хвала ти! Баш си лепо и исцрпно све написао! :) Сад сам видела на сајту, биће шатл бус, директно до Толмина, тако да кад стигнеш у Љубљану, даље није фркица. Само што сам ја мислила да заобиђемо ту Љубљану, ал на крају крајева, рута је најмање битна.

 

Ју, шта направих... Дупли цитат, упс. Хехе, неспособна

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesposobna,pa da.

 

Taj shuttle bus valjda krece od ove godine (mislim da su ga najavljivali i ranije,ne znam dal' su sproveli i u delo),pa...gledaj/planiraj kad stizes,pa...rezervisi mesto.Ili se nadaj slobodnim,ako nije velika navala.

 

N.B. Bus BG-LJ zna i da kasni (po pola sata/sat).Zavisno od zadrzavanja na granici.Al retko stize bas na vreme (pola 5 ujutru,ako kreces nocnim iz BG-a;za dnevni kapiram da je slicna situacija,ako ne i losija).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

"Bilo je interesantno svratiti do plaže i blago ispratiti partiju odbojke (ako se ne varam) u kom su se takmičile devojke u toplesu"

 

Eto ti moje srece kurate, a ja prosle godine kad bio, bilo takmicenje u odbojci, za muskarce u tangama. U trinaest lepih pickih materina.

  • Upvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Девојке су играле бадминтон у топлесу; мање се тресу сисе него кад се игра одбојка :bigblue:

А ја ниједно јутро нисам могла да се дигнем на време да гледам одбојку у тангама. И код стриптиза до голе коже пропуштала сам најбоље сцене :udri:

 

Све у свему, било је сјајно ове године (мој први одлазак у Толмин)! Највише сам се радовала наступу Moonsorrow-a и дефинитивно су испунили очекивања. Heaven Shall Burn је јебено одушевио!!! И, наравно, Сабатон :wub: (сад сам отишла у први ред и вероватно никад више, убише ме тамо).

 

Следеће године не плаћам хотел него одох у камп, ко права госпођа.

 

А јадан Лаза се провео ко бос по трњу... Следеће године да висиш тамо са мном, Лазо, па ти се неће догађати стра'оте свакак'е :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...