Jump to content

2014.08.07-10. *Jaromer, Češka* Brutal Assault 2014


[Nocturno]

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Architects - British metalcore band

Arsonists Get All The Girls - American experimental metallers

Broken Hope - American death metallers

Chthonic - Taiwanese black metal band

Cripper - German thrash metallers

Crowbar - American sludge metal veterans

Gehenna - Norwegian black/death metal band

H2O - hails Brutal Assault for the very first time ever with their music roots from NY ghettos. These HC /punkers will enlarge the variety of BA artists and will reveal that their music is heavy enough but just from a bit different perspective.

Krakow - Norwegian stoner metal band

Manegarm - Swedish Viking/black metal band

Misery Index - Rough ornithological death/ grind hails from Baltimore US. The band delivers heavy riffing with one of the fastest and most powerful baterry on the current scene with mr. Jason Netherton behind the mic. So once the power of music should kill someone, you will be killed.

Shining - Avantgarde band from Norway which rose as a jazz quartet and during the years was gradually changed into cold, dark, synthetically needled avantgarde metal with black metal influences. To see them live is usually a big experience so let's hope they will deliver the same on the BA festival and let's get focused on their show.

Strife - American metalcore band

Suffocation - American brutal/death metallers

The Ocean - German post-metal band

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Brutal Assault announces next four bands for this year headed by Californian stoner metal band HIGH ON FIRE, US based thrash metallers SKELETONWITCH, Czech djent group MODERN DAY BABYLON and Swedich crustcore/black metal band MARTYRDÖD.

 

Unfortunately VICTIMS have been forced to cancel their participation due to some personal reasons.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

samo dve stvari za početak:

 

1) Down su Bury Me In Smoke završili sa Frostom na bubnjevima i Satirom na gitari, a onda je 10 minuta kasnije Anselmo pevao deo Now, Diabolical sa Satirom

2) Martin Van Drunen je između dve pesme pričao o srpskoj šljivovici koju mu je Nocturno dao, a koju je ispekao moj ćale

 

kasnije detaljno

  • Upvote 8
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeeej - dajari tajm !!!

 

BTW Kuruze, jel te našao LazaGNR ? :D

 

STREDA - Dan Nula

- Stigli smo najutro oko pola 10 ako se dobro sećam, manje sam se osećao oldskul u organizovanom prevozu ove godine, jer nisam bio Starac Fočo ovaj put. Svejedno, trknuli smo do vip kampa, srećom stigavši pre nego što se stvorio neki veći red. Nažalost, ekipa koja je tek tu kupovala kamp mesto morala je da ide u drugi sektor, tako da sam na kraju završio samo sa parom novosađana i nekom mračnjakinjom koja nije puno opštila sa nama bednim plebsima. Kanda su se česi isparanojisali na početku za slobodno mesto, pa su u ovaj naš sektor natrpali jedno 5-6 šatora više nego što bi bilo lepo, tako da sam imao vrlo bliske komšije beloruse koji su se uzverali šatorom na moje kočiće. Svejedno, ok je bilo, namestili smo se brzo i otišli po karte.

- Karte su i ovaj put išle brzo, ko je dobio mejlom kartu odradio bi posao bez čekanja. Sa ekipom iz busa je bilo malo drugačije, pošto je Shindy malo izjebao Alexa i nije ga prijavio za rezervacije na ulazu, pa smo malo odsedeli napolju i cirkali dok i oni nisu dobili svoje karte.

- Svejedno, pošto nikog nije zanimao Suburban Terroristi otišli smo do Brutal Bara da nuždimo i cugamo, i do kineza u radnju da razmenimo pare. Ušli smo na kraju Keep On Rottinga i došli na oficijalni merch da vidimo šta ima. Ja sam mudro kupio sebi majicu odmah, pošto je inače većine majica boljih dezena do trećeg dana ostalo samo u S i M veličinama.

- Gledali smo malo Flotsam & Jetsam koji su bili sasvim ok, imali su dobar zvuk i solidnu publiku, nisam se baš ubijao od slušanja istih ranije, mada su realno mogli i malo kasnije da ih stave na lajnapu. Otišli smo da procunjamo pri kraju nastupa.

- Festival je proširen dosta ove godine, Octagon odnosno Meet&Greet zonu su sada proširili i otvorili sa svih strana, tako da ima dobrih mesta za štek za kad ti se ništa ne sluša, u hladovini, a i ima prečica za do marketa i male bine.

- Mala bina je sada veća i u šatoru, što je jako lepo, pošto je zvuk bio mnogo bolji nego ranije na svim bendovima, čak i bolji nego na glavnim binama.

- Vratili smo se na The Agonist, čuli jednu pesmu i otišli, bili su ok, ali ni ja ni ekipa nismo bili u fazonu da ih slušamo, išli smo na klopu...

- High On Fire me je realno razočarao, delovali su mi blago nezainteresovano, a i zvuk im je bio ispodprosečan.

- Chthonic su bili jako dobri, isto su imali manjih drndanja sa zvukom, ali se sve brzo peglalo, a i imaju dovoljno dobru atmosferu na nastupu da se to ignoriše. Kamerman je zumirao basistkinji butinu češće nego što reklame na TVu probiju termin.

- Terrorizer je bio verovatno najgori bend na festivalu, prvo je zvuk gitare bio hovnjav i čulo se da gitaroš maši ritam ko zmaj, što je rešeno tako što je tehničar izašao na binu i dodao gaina. Potom se skontalo da Sandoval nema pojma da drži ritam svejedno, stalno žuri, pa skraćuje prelaze ili se sačekuje sa ostatkom benda. Tuga.

- Venom je krenuo skrnavog zvuka, ali posle dve-tri pesme se sve sredilo i postajalo sve bolje i bolje. Nisam neki ljubitelj, ali sam znao većinu pesama svejedno. Totalni rokenrol. Kronos je vrhunski ružno divno stvorenje.

- Iako mrtvi, ostali smo na Modern Day Babylon. Oni su stvarno dobro odđentali, i imali najbolji zvuk prve večeri. Iako nisam posebno oduševljen time što im dosta melodija ide sa matrice, valjda kao trojac više i ne mogu.

 

ČTVRTEK - Dan Jedan

- Pošto smo obavili jutarnju kafanu i trknuli do marketa,ušli smo na poslednjoj pesmi Panychide. Ono što smo čuli je bilo fino, drug koji je bio kaže da su baš bili dobri.

- Havok je bio među boljim thrash bendovima na festivalu, bolji su mi uživo nego ono što sam čuo studijski, ali smo se našli sa našim vrlim organizatorima i zabegli na pivo-dva-pet.

- Ono što sam čuo iz šatre pored mercha od Ringworm, Texas In July i Pentagram je bilo sasvim ok, mada ništa zbog čega bih trčao do bine...

- Vratili smo se na Iwrestledabearonce i pozitivno iznenadili koliko je bend energičan i prirodan. I dobro zvuči. I dalje mi nisu previše za po kući, ali ako ih nekad opet na nekom festivalu uhvatim, ne propuštam.

- Church Of Misery je razvalio koliko su dobri. Sabati, mast, kamenje i zlo.

- Onslaught smo dopola gledali, pošto smo se jurili sa ekipom koja je klopala. Ko Slejer, samo bolje.

- Misery Index je jedan od retkih DM bendova koji su mi se dopali ove godine. Što je logično, jer su i jedan od retkih koje slušam i ovako.

- Manegarm sam gledao par pesama, malo su mi bili monotoni, sve pesme u kalupu koji blago uspavljuje, pa sam utekao na merch.

- Čuo sam jednu pesmu od Siberian Meat Grinder, kad sam ih već propustio u NS pre par nedelja. Solidan HC, ali nisu mi nešto, pogotovo ne ovako u sred dana.

- Vratih se na Ignite od kojih nisam bogzna šta očekivao, na albumima mi taj hevara vokal ne leži, ali uživo su baš fino razbili mjetal priču, zaboraviš gde si na momente. I dalje ne mogu da odhukujem Veteran refren iz glave...

- Crowbar je bio očekivano vrlo dobar, mada ne volim taj low-end heavy lajv zvuk kojem teže veći američki bendovi, ima previše mulja. Bolji su mi bili prošli put kad nisu imali vremena da se nameštaju previše.

- Obituary sam poslušao malo, bolji su od one katastrofe 2010. ali sam se smorio i otišao da cugam negde.

- Red Fang je svakako jedan od najboljih bendova meni ove godine bio. Odličan zvuk, odlična set lista, pokidali.

- Otišao sam na Feastem, ali mi oni uživo zvuče mnogo gore nego na albumu, te sam utekao posle par pesama.

- Vratih se poslednje dve pesme na Suffocation. Solidni su bili, ali ne kontam šta se ljudi toliko primaju na taj bend.

- Sa Bring Me The Horizon smo se pokupili i otišli na cugu van festa. Previše mi je to ko 30 Seconds To Mars, počeo bih da ovuliram da smo ostali.

- Vratili smo se u gužvetinu na Slayer , koji je posle Downa imao najviše publike prisutno. Meni standardno loše zvučali, ne mogu da ih svarim više nikako. Mutno, pretiho, otaljano. Pobegli na brdo pored i cugali.

- Otišli smo na prve 4 pesme na God Is An Astronaut, i opet su jebeno dobri. Šteta što su se skroz preklapali sa Bodomima, pa smo otišli

- Children Of Bodom je bio možda i bolji nego prošli put, a i tad su bili kul. Ljudi znaju da koriste publiku i imaju žurka pristup i to je baš lepo.

- Gledali smo Architects malo sa brda, a onda sišli napred za Katatoniju. Svakako najzanimljiviji metalkor od ponuđenih ove godine. Umalo da pazarim majicu, imaju lepe dizajnove, fino šareno za nas decu.

- Gehennu sam propustio, zbog preklapanja.

- Katatonia imala jebadu sa kablažom strujom i čim sve ne, ali kad su nastupili bili su jako fini. Nikad ih nisam previše gotivio, ali taj Tool-Jethro Tull vajb koji imaju mi je baš lepo legao. Retard trivia : Imaju levorukog stage techa.

- Khold je jedan od bendova koje sam najviše hteo da vidim, i nisu razočarali. Masni blekenrol, više mi se nije spavalo posle njih, vilenio sam po šatoru još pola sata dok me hrkanje iz okoline nije nateralo da zaćorim.

 

PATEK - Dan Dva

- Išli smo na tuširanje pa smo preskočili sve do Obscure Sphinx. njih smo isto slušali iz šatre, kao i Heiden. Bili su kul, a pivo nam je baš leglo.

- Otišli smo na Mors Principium Est, sa kojih sam utekao na meet&greet sa Devinom. Glupi organizatori smatraju da fotkanje oduzima puno vremena, pa imam samo autograme benda i dve slike što me je ufotkao sa ledja neki lik iz reda. Nije baš vičan baratanju aparatom, i njegov drug i ja smo izvisili za ok fotke.

- Vratih se pred kraj Skeletonwitch i ono što sam čuo je bilo kul.

- Sačekali smo kultni italijanski power metal bend Fleshgod Apocalypse u društvu konja i pijanih metalki. Bilo je zabavno.

- Otpalio sam sa Unleashed (koji mi je neverovatno nezanimljiv) da uhvatim malo Prvni Hore, koji su jednako kul kao i prošli put pre 4 godine. Cirkus, u adekvatnom okruženju.

- Uhvatio malo Carnival In Coal, koji mi i dalje nije jasno ko sluša, jer su dosadni dozlaboga.

- Do The Ocean smo blejali i cirkali okolo, malo slušali Six Feet Under, koji je standardno party death metalski zabavan. Oušnsi su baš odvalili dobru svirku, i bilo je dosta mase na njima.

- The Devin Townsend Project je naravno bio raspoložen da kenja i napravio odličnu atmosferu i pored manje ljudi, a lista mu je baš bila onako uđentana.

- Amon Amarth smo gledali sa brda, za razliku od prošlog puta, zvučali su jako dobro, imali najbolju pirotehniku, drogone na bini, manje traktora, više melodije i eto dobrog nastupa.

- Sišli smo na Shining, koji je bio jako divan. Dilindžeri + King Krimson + Kvins of d stounejdž

- Pošto je Broken Hope malo zvučao dosadno, otišli smo na Mglu. Još samo ime ćirilicom da im piše i tripovao bih da slušam neki naš domaći bend. Odličan zvuk, ali prežvakano već 1000 puta. Šajaznam, bili bi mi bolji da mi se nije spavalo.

- Combicrist smo seli na brdo, gledali 3 pesme i otišli u šator. Bili su iznenađujuće dobri u dizanju mase, ali jednostavno nas ubi sunce tokom dana i pobegosmo na spavanje.

 

SOBOTA - Dan Tri

- Došli smo tek na Dew Scented, jer smo ispijali alkohole u kafani i tuširali se po tuđim hotelskim smeštajima. Dew su kul.

- Manes smorio za medalju, pa smo otišli da klopamo. Nekad beše dobar bend...

- Impaled Nazarene je bio ok, mada im je zvuk bio krš, gitare se nisu razaznavale ništa.

- Cruachan je bio zabavan, mada kontam da bih onu violinu ja svirao bolje posle 2 dana.

- August Burns Red je bio ok na par pesama, al smo zabegli na malu binu.

- taman smo uhvatili In Mourning, za koji sam tripovao da nemam pojma pesme dok nisu krenuli da sviraju. Onda sam provalio da su mi se baš provlaćili po plejlistama a da nisam ni skontao. Odlični su bili.

- Bio sam na Sodomu jedno 5-6 pesama, pa sam otišao na Exivious par pesama, pa se vratio na Sodom. Oba benda su bili jako dobri, šteta što nisam mogao oba cela da gledam.

- Soilwork i Sick Of It All smo gledali sa brda. Sikofitol bio odličan, a sojlvrk dobar, ali ne previše interesantan.

- Krabathor smo sišli međ mase, slušali, bio fini.

- Down je bio najglasniji, najposećeniji i najupečatljiviji nastup na festivalu. Meni se nije dopala set lista sa toliko novijih stvari, jerbo više volim starije rifove, ali mi je Conjuring bila recimo odlična pesma. Bili su nenormalno glasni i pomalo prekompresovani. Fil je majstor, doduše, vabu publiku a da im niš nije jasno. Znao sam da će ovi Satiričari da izađu čim sam video da su smestili bendove jedan do drugog u lajnapu.

- Satyricon sam konačno video, i eto radosti, lepa lista, solidan zvuk. Voleo bih da sam ih gledao jedno desetak godina ranije, ali šta ćeš

- Converge ovaj put nisu bili nešto, zvuk očajan, pevač zvučao loše dok se nije zagrejao, gitara se nije čula...

- My Dying Bride sam bio jako hepi kad sam čuo, ponovo zvuče moćno kao devedesetih, pre koju godinu su bili njanjavi dozlaboga. Pomoglo je i to što su pičili mahom matore pesme. Ćelavi Aaron pobedio.

- Hail of Bullets isto bili moćni, ni ne treba im druga gitara,jebeš harmonije, šteta što su bili poklopljeni sa Dodecahedronom.

- Dodecahedron bio jako moćan, meni jebo ih samo termin, meni jedan od finijih bendova za koje sam tek čuo. Šteta što smo pozaspali od umora po travi posle par pesama, pa se onako mramorni jedva dovukosmo k šatorima...

 

Svejedno, u globalu bolji Brutal nego prošli, mada bi bilo lepše da nije odustalo tih 4-5 bendova, osetila se rupa u rasporedu, i neki bendovi su komotno mogli da zamene bine (a ne Manes 3x i Carnival in Coal 2x da sviraju)...

  • Upvote 7
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

JER SAM METAAAAAAAL !

Šta, da neću da serem da mi je sve super ?

Obituary su mi studijski ok, naživo nezanimljivi. Slejer je već besmisleno koliko je recept bend, ko supa iz kese. Suffocation je overhajpovan od sviju do besmisla, mogu 100x da budu uticajni i značajni. Terrorizer je zaista ogavno zvučao i isvako ko je bio se slaže, sem ako nije gluv.

Imam svoj ukus, na BA idem zbog 10 bendova, ostalo sve bonus.

BA ima generalno problem sa toncima, ali dovlače najviše onog što volem, to što je to tebi malo,jebiga.

Pritom,sad izbrojah jedno 40tak bendova da sam imao pozitivan utisak, i jedno 7-8 negativnih, ne znam šta si ti pročitao...

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ove godine je bilo odlicno na Brutalu,pogledano 42 benda. :)

Drago mi sto videh Terrorizer,Pungent Stench,Repulsion,Krabathor,iako sam dosao zbog drugih bendova. :D

 

Inace,SUFFO-FUCKING-CATION!!! Savrsen zvuk,jebacka setlista(s obzirom da su svirali 40 minuta,cak 3 sa Effigy),a bend profesionalan. Iako se mnogi nisu samnom slozili za mene je bio nastup festivala. Jebeno zvuce bolje uzivo nego studijski.

 

U to ime :

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

idemo redom

 

1. dan.

 

Došli na tvrđavu pred High on Fire. Mnogo sam očekivao od ovog benda, ali su imali, uz Onslaught, najgori zvuk. Muljavo, tiho, užas. Otišao posle dve pesme.

Chtonic - odslušali dve pesme, otišli na pivo. Đubre.

Terrorizer - ubedljivo najdosadniji nastup na festivalu. Odvratan, suv zvuk, Sandoval jednoličan i prebrz, gitaristu boleo kurac da svira, katastrofa.

Venom - nikad nisam voleo taj bend, ovaj nastup je samo potvrdio taj stav. Očajan nastup, otišli smo posle tri pesme.

 

2. dan

 

Panychida - jako zanimljiv bend, sjajan nastup, iako je počeo u pola 11 ujutru. Momci sa kojima sam išao na festival znaju ekipu iz tog benda, pošto su svirali zajedno, pa smo se malo i družili i stvarno su super ekipa.

Havok - ne mogu da prežalim to što sam slušao samo poslednje dve pesme. Fenomenalan zvuk, odličan thrash, vrhunski.

Onslaught - bend koji mnogo volim i od čijeg nastupa sam mnogo očekivao. Ispalo je očajno. Grozan zvuk, oni dosadni, otišao sam posle dve pesme na pivo.

Misery Index - mlevenje! Strašan bend, novi album je odličan, a uživo su još bolji. Odlična svirka.

Crowbar - jedan od najboljih nastupa, što se mene tiče. Masno, prljavo, sporo, zvuk fantastičan, ubistvo.

Obituary - sjajan koncert, mnogo mi je drago što sam ih video.

Red Fang - gledao dve pesme, sasvim zadovoljavajuće su zvučali.

Suffocation - razvaljivanje. Nisam fan takvog death metala, ali uživo su zaista mašina. Polovina ljudi u publici radila ono što levom rukom radi Frenk, sjajno je bilo.

Inquisition - korektna svirka, sve je to super, ali ne mogu da pređem preko vokala.

Slayer - do ovoga smo već bili pijani kao džukele. :D Uglavnom, fino je počelo, mada im je kontakt sa publikom ravan nuli. Atmosfera u publici očajna. Prvih 4-5 pesama solidno, na Sesons potpuni horor od zvuka, tako da smo popizdeli i otišli na još piva. Momci iz ekipe koji su bili na bini za vreme koncerta kažu da je Bostaf ispadao k'o blesav. Uopšte nemam želju da ih gledam ikada više i mislim da treba da prestanu sa radom.

 

Ostale bendove nismo gledali, jer smo se baš odvalili, pa smo išli po festivali i urlali po štandovima, pevali ribama koje su prodavale tokene (na šta nam je jedna odgovorila spuštanjem roletne na šalteru). Česi su inače mnogo tihi i fini, tako da smo bili ubedljivo najgori na celom festivalu. Sećam se da sam nekoj ribi vikao: "Do you know where left is?"

 

3. dan

 

Skeletonwitch - fina svirka, ne nosi džabe bubnjar Suffo njihovu majicu.

Fleshgod Apocalypse - jedan od najgorih bendova na festivalu, katastrofa. Užasniji nego na disku.

Carnival in Coal - oduševljenje! Meni otkriće festivala i ubedljivo najzabavniji bend, raspametio sam se.

Unleashed - jedan od bendova zbog kojih sam i išao na festival. Odlična svirka, bez greške odsvirano, pokazali zašto su jedan od najvećih DM bendova u istoriji.

Six Feet Under - potpuni šok! Nisam ih slušao godinama, nemam pojma šta rade sad, ali uživo zvuče neverovatno. Krisov glas je nenormalan, mislim da ne postoji bolji vokal u death metalu. Koncert strašan, neverovatno je kako zvuče sa samo jednom gitarom. Fenomenalan nastup.

 

The Devin Townsend Project - ovo moram da odvojim od ostatka teksta. Devin je genije. Apsolutno savršen nastup, sa sve animacijama koje su išle na bimu. Sprdnja, horsko pevanje, mahanje rukama, a sve savršeno odsvirano. Koncert mi je proleteo kao da je trajao 10 minuta, a ne sat i kusur. Iznad svih ostalih nastupa, prosto niko ne može da se poredi sa njim. Odsvirano bez greške, strašne muzičare je okupio, zvuk perfektan.

 

Amon Amarth - đubre, gledao sam jednu pesmu i otišao na pivo. Sterilno, dosadno, napaljena publika, vatre sa bine, užas.

Shining - doktori, jedina zamerka ide na previše priče pevača. Em ima pederski glas kad ne urla, em je dosadan.

Broken Hope - teška gnjavaža.

 

4. dan

 

Dew-Scented - baš loše, na moju veliku žalost. Glavni baja je verovatno najgori frontmen od svih koji su se pojavili na festivalu. Drago mi je što sam čuo Acts of Rage uživo.

Impaled Nazarene - grozota. Korektna svirka, ali sam se iz nekog razloga mnogo iznervirao tokom njihovog nastupa. Ne podnosim taj bend.

Cruachan - đuska, fino je bilo. Nisu svirali Ride On, nabijem ih na kurac.

Sodom - peglanje! Nisam očekivao takvo oranje, ali bilo je oooodlično. Svaka čast matorcima. Naravno, uzalud sam se nadao da će svirati Masquerade in Blood. Iza mene je tokom njihovog koncerta stajao neki matorac u šorcu, papučama, kariranoj košulji na kojoj je bilo zakopčano samo najniže dugme i sa narandžastim Anal Cunt kačketom, koji je od početka do kraja vikao: "Peeerseeecuuutiiioooon Maaaaniaaaaaa", očigledno oduzet od života.

Soilwork - đubre.

Sick of It All - ubistvo, uz Down najenergičniji nastup. Ubiše. Tokom koncerta po publici letela četka za WC, na kraju završila na bini.

Krabathor - đubre, posle prve pesme otišao da opet gledam Carnival In Coal na maloj bini.

 

Down - nastup festivala. Anselmo je bog, toliko je podigao publiku da je tu bilo najviše šutki i bengovanja. Prozivao ljude koji stoje, ali ne nekim idiotskim klišeima, nego terao ljude koji su se bavili osvetljenjem da usmere svetlo ka delovima publike koji su bili mirni. Na kraju svirali Bury Me In Smoke, razvukli onaj poslednji deo, svi benguju, haos. U jednom momentu podignem glavu, kad ono Frost sedi za bubnjevima, a Satyr se pridružio na gitari. Ubedljivo najbolji nastup na festivalu (ne računajući Devina, naravno).

 

Satyricon - meni najveća žurka. Svirali uglavnom nove stvari, zvučali mnogo bolje nego na Egzitu. Učinilo mi se da je Satyr tokom Fuel for Hatred vikao: "Jump! Jump! Jump!", ali nisam siguran. :haha:

Converge - ubili, ludilo u publici.

Aosoth - čisto zlo. Strašan koncert, zvuče kao na disku. Atmosfera bolesna, MkM između svake pesme pričao nešto. Baš zlo.

Hail of Bullets - imali brdo problema. Stefan nije mogao da dođe zbog nekih zdravstvenih problema, tako da su imali samo jednu gitaru, kasnio im polazak, pa im onda u Pragu izgubili opremu, baš horor. Izašli na binu i oprali, iako su morali da sviraju samo starije pesme. Van Drunen je neverovatno fin čovek, između pesama se izvinjavao zbog svega što ih je zadesilo, iako oni nisu krivi za bilio šta. Nocturno sa foruma im odneo u bekstejdž rakiju koju je pekao moj ćale, Van Drunen se sa bine zahvalio srpskim prijateljima i rekao da su mu doneli sjajnu srpsku šljivovicu. :D

 

Poslednjeg dana smo isto pravili sranja, Česi su stvarno previše fini ljudi.

 

 

trivia:

 

Mađari nas usrali kad smo išli, otkazali bus koji smo rezervisali, tako da smo morali opet da plaćamo prevoz. Stigli u Jaromer, ispostavilo se da je bilo nekih sranja sa rezervacijama i da smo ispušili za hostel. Nekako se sporazumeli sa ljudima iz hostela (niko ne zna engleski, inače, ne znam kako tamo funkcioniše turizam i kako svi ti ljudi uopšte slušaju bendove koji rade na engleskom) i dobili smeštaj 4 kilometra dalje, u kući vlasnika hostela (hostel je inače težak krš). Nas petorica se raširili u dve sobe, zasebna kupatila, gazdarica svakog jutra spremala čaj i kafu, poslednje večeri i neke kolače sa višnjama, šou. Svkaog dana nas neki čovek koji radi hostelu vozio do festivala i nazad, ispalo je bolje nego što smo mogli i da sanjamo.

 

Uglavnom, fantastičan provod sa sjajnom ekipom, obavezno idem i sledeće godine.

 

Diskova na gomile, bilo mnogo dobrih stvari za smešne pare. Ja sam King of the Grey Islands, Kolossus i Reptilian platio po pet evra, komedija. Šteta što su nas Mađari usrali i izbili pare iz džepa, nakupovali bismo još više koječega.

 

E da, proganjao me post sa Misheard lyrics, tako da sam i na ostale u ekipi proširio "ajde da se smuvamo breeeeeeeeee", po ceo dan smo svi pevali to :D

  • Upvote 4
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

kažu da ćemo ih dobiti za 6-7 nedelja

zajebali su dosta ljudi, tri dana uzastopce su otkazivali polaske

 

našao sam jedan sjajan snimak

 

 

ćelava glava u levom uglu je Zokica iz Infesta, ova skroz kratko ošišana koja dominira celim klipom je moja :D

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...