Jump to content

GMO ( Genetski Modifikovani Organizmi )


PajatheTrut

Recommended Posts

onda bi trebalo da se protivish i lichnim kartama i pasoshima. mnogi ljudi koji npr se plashe da cje neko ih kidnapuje ili da im kidnapuje decu stavljaju sebi i deci chipove. u pravednom sistemu, gde bi mogucjnost da se takva tehnologija zloupotrebi bila praktichno nepostojecja, obavezni chipovi za sve bi bukvalno iskorenili i ono zlochina shto ostane u takvom (pravednom) sistemu, jer bi se uvek znalo ko je gde bio, a dramljenje o privatnosti je po meni glupost, shto kazhe narodna mudrost- ko je poshten nema shta da krije. ali to je druga tema, ako ima neka prikladnija, mozhemo tamo o tome, da ne nastavljamo o tome ovde na temi o gmo hrani.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa protivim se . Posebno cipovanim . Ja sam rekao onom sluzbeniku kad je trebao da mi izda dokument da necu cip i insistirao sam da mi daju bez cipa i oni su mi na kraju izdali dokument sa cipom ! Imas li racionalno obasnjenje za to

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da nema, a za kamere ima specijalnu konstrukciju koja odbija svetlost; naime u pitanju je set ogledala koja su kanapom zavezana za telo i pokrivaju gotovo celu površinu tela, obezbeđujući tako da se čovek kreće po gradu potpuno neprimetno :da:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ti majmuni iz Pescanika. Zao mi je sto im ne razbih nos onda u Arandjelovcu kada su hteli da beze.

 

Uvek najpametniji i oni koji ce nama da objasne neke stvari. Opet prica o hranjenju svetskog stanovnistva. NE TREBA NAMA VISE HRANE NEGO STO SE TRENUTNO PROIZVODI!!! Moja familija samo baci hrane da moze da se nahrani 10 porodica u Cadu. Ne znam gde je to napisano da na svetu ima manjka hrane??? Evo sada u lebarniku imam 5 bajatih hlebova koje cu da bacim. Propalo mi i 1 kg sira jer nisam jeo. Prokislo mi mleko i kefir se pokvario. Sve to zajedno ima da jedu oni gladni mesec dana. Na svetu ima ogromnog viska hrane!!!! Samo treba raspodeliti. Dzaba da se proizvede ne znam kakva GMO hrana i da bude i dzabe ako se ona ne dopremi do gladnih isto kao i da nije proizvedena. A ta hrana do gladnih u Africi nece doci kao sto ni sada ne stize. Neka pisac onog teksta u Pescaniku glodje moj dlakavi kurac!!!!

  • Upvote 6
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ti majmuni iz Pescanika. Zao mi je sto im ne razbih nos onda u Arandjelovcu kada su hteli da beze.

 

Uvek najpametniji i oni koji ce nama da objasne neke stvari. Opet prica o hranjenju svetskog stanovnistva. NE TREBA NAMA VISE HRANE NEGO STO SE TRENUTNO PROIZVODI!!! Moja familija samo baci hrane da moze da se nahrani 10 porodica u Cadu. Ne znam gde je to napisano da na svetu ima manjka hrane??? Evo sada u lebarniku imam 5 bajatih hlebova koje cu da bacim. Propalo mi i 1 kg sira jer nisam jeo. Prokislo mi mleko i kefir se pokvario. Sve to zajedno ima da jedu oni gladni mesec dana. Na svetu ima ogromnog viska hrane!!!! Samo treba raspodeliti. Dzaba da se proizvede ne znam kakva GMO hrana i da bude i dzabe ako se ona ne dopremi do gladnih isto kao i da nije proizvedena. A ta hrana do gladnih u Africi nece doci kao sto ni sada ne stize. Neka pisac onog teksta u Pescaniku glodje moj dlakavi kurac!!!!

Istinu govoris slazem se 100 % sto ljudi udaraju minus na istinu nije mi bas najjasnije
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovde ima mnogo ateista, LGBT aktivista i pripadnika te populacije kao i stranih i domacih izdajnika. GMO lobisti su najnoviji clanovi verovatno, ali nije iskljuceno da su vrbovali i neke od gorepomenutih frikova.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovde ima mnogo ateista, LGBT aktivista i pripadnika te populacije kao i stranih i domacih izdajnika.

 

problem je sto ovde ima mnogo zaista glupih ljudi sa pravim manjkom inteligencije koji su uz to i totalne neznalice o stvarima o kojima najvise vole da drkaju kurac.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bre! svaka tebi cast! ne sumnjam u tvoju pamet, tako nacitan i pametan, a sa druge strane jak i zajeban, a opet trsitelj, oplodjivac i jednom recju jebac par ekselans - samo da proverim za svaki slucaj da li si skapirao da sam milslio na "gmo panicare"? :obrv:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde nema takvih. Ima samo ljudi koji ne zele macku u dzaku za svoje potomke. Oni koji pobijaju svaku mogucnost potencijalne katastrofe moraju jos jednom da razmisle.

 

Hvala na isitinitom opisu moje licnosti. Ja mislim da svaki covek treba teziti ka necemu slicnom. Dzaba pamet ako nisi i trsitelj i tabadzija i ako ne znas u zivotu da uzivas. U stvari onda pameti i nema. Mada neki to sve postignu i imaginacijom .

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde nema takvih. Ima samo ljudi koji ne zele macku u dzaku za svoje potomke. Oni koji pobijaju svaku mogucnost potencijalne katastrofe moraju jos jednom da razmisle.

 

problem je u onim sto nista konkretno nisu procitali na temu o kojoj pricaju, pa im je lako servirati izmisljotine i propagandu.

najlakse je kontrolisati ljude tako sto cete im stvarati strah, a to je lako ako nista ne znaju o tome. zato je jako tesko manipulisati radoznalim ljudima, pogotovo onim koje ne mrzi da se upuste u detalje.

 

u suprotnom imamo ovo:

 

ancient-aliens.jpg

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA moze biti i totalno obrnuto. Ja ne znam - zato kazem vanzemaljci ne postoje. Nista nisi rekao ovim postom. Sami proizvodjaci GMO hrane nemaju odgovore, a ovde se nasli ljudi koji znaju da je to ok i da je zdravo. WTF? Sama teorija verovatnoce kaze da je tesko da ne dodje do nekog kurcslusa.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mesnici gazda soli

kloniranu ovcu Doli

a u kući u tri tave

peče gusku s dvije glave.

 

Kontrolu je prošla strogu

jedna svinja sa pet nogu

što su nama “braća” Švabe

dali skoro pa za džabe.

 

Iz Kanade stiže tuna

iz devesto dvaest treće

meso joj je kao vuna

i niko je sem nas neće.

 

Ispred škole jede cura

hamburgere od kengura

vrhunski je stvarno šmek

Mekdonaldsov dubl Mek.

 

Ponuda nas čeka nova

natur šnicla od pacova

jer prosječni srpski vo

ne zna šta je GMO!

Edited by HEFEST
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...