Jump to content

Recommended Posts

za promenu dajte neki komentar o ep, eto vam prilike da nacinite nesto konstruktivno, cjus.

 

Da niste sami bacili toliki akcenat na Svet!+ aspekt price sprdnjom sa zakljucavanjem BO teme i otvaranjem one "2013-", mozda bi vise ljudi pricalo o samom materijalu, a manje o tracevima. :P

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

neverovatno je kako je ispalo transparentno to sonicno razdvajanje vrankovica i blok auta - blok aut je meni uvek zvucao kao ekv + nesto, a sad imamo to nesto>vranjkovic (nidje veze sa bo formulom, skroz drugi vajb realno) i ekv>bo (ekv klon)

zasad barem, videcemo naravno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Uvek mi je išo na kur taj Vranjković,em utripovan da je utripovan ko zele lipovaća da je vrh gitarista,em utripovan da je mega pesnik...a gle na šta lići,ora da mu ne uzmeš iz ruke.govno,al sreća pa je block out nastavio bez njega...što bi reko Ćola: ajde,idi,idi,idi...možda ti se neko, ćik i svidi...a nikola peva: odlazim,a volim te,ljubavi...block out: go away,i don't wanna see you...

  • Upvote 5
  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ajde ona drama prilikom rastanka Nikole i benda, pa njegovo ćutanje i sve to, uobičajene (na žalost) stvari... pa 'ajde što je rekao da ne želi u intervjuima da priča o tome, to bi i mogao da bude dobar potez... ali sada je ispao jajara što je suptilno i između redova ciljao da opljuje bivši bend, posle svega pomenutog.

 

Ceo ovaj intervju je u duhu "jako mi je teško, ma ne želim o tome, svašta mi se izdešavalo, jako mi je teško, posvećen sam muzici", a sa daškom prepotentnosti koju ljudi mahom pretpostavljaju kod njega - sada je to i jasno isplivalo. Šta kaže, radi na jednoj pesmi šest meseci? Biće da je ostatak benda zaista želeo da svira i komponuje dok je on čamio u studiju. Time se dolazi do sadašnjeg činjeničnog stanja, da je njima bolje bez njega, kakvu god muziku sada pisali, ali i da će on bolje da funkcioniše sa ljudima koji će se prilagoditi njegovim zamislima.

 

P.S. Jedno pitanje za Danila: Matijina draga je odradila dizajn omota za EP?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...