Jump to content

Ravna gora


bo88gdan

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

debilizam klasični, četnici nisu čak ni naziv za redovnu vojsku već za bagru kriminalaca koji su upadali u Tursko carstvo

 

u Crnoj Gori u to vreme se umesto reči četnik koristila reč LUPEŽ, i budući da su krali od Turaka bio je veliki kompliment kad ti neko kaže

 

''Blagoje, ti si veliki lupež''

''Hvala ti, brate, nisi mi moga veću čast danas učinit''

 

nepismena goveda prljava, pa ono malo oficira JUGOSLOVENSKE KRALJEVSKE vojske što nije pobeglo je većinom otišlo u partizane, Koča Popović i Dražin cimer koji je brinuo o njegovoj mentalnoj zaostalosti dok su studirali u Parizu - Peko Dapčević

 

 

uostalom, o čemu pričamo, rekoh već da prljavi četnici vladaju Srbijom poslednjih 20 godina i vide svi šta su uradili i šta još rade

 

ali to nije ni čudno budući da pamtimo vreme pre komunizma po lepom

 

1. Karađorđe oceubica i najveći srpski tajkun svih vremena. Odmah nakon njega tajkunčina Miloš Obrenović pa Miša Anastasijević

2. Najljigaviji srpski roman svih vremena opisuje klasičnu porodicu u Srbiji - Nečista krv

3. Mihailo Obrenović hteo da ujedini Srb(ijanc)e i Bugare, jer su ista govna

4. Obrenovići koketirali s tamo nekim POLJACIMA prilikom pisanja Načertanija

5. Pičke pobegle preko Prokletija gde drugo nego u Albaniju, u usta ih jebem žvalava

 

 

Pozdrav za četnike, srećno Badnje veče i Božić!

Edited by Bata Životinja
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

moji roditelji se bave privatnim poslom otkad znam za sebe

 

za većinu privatnih poslova u komunizmu su bile manje ukupne dažbine i ostale vrste opterećenja

 

privatnici su najbolje živeli u SFRJ, stoga ne znam kakve to veze ima sa tupim četnicima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Zemlja zove Kuruza

 

komunistička Srbija je dugovala 10 milijardi i imala veći BDP i razvijeniju industriju

 

četnička Srbija je ovo ruglo koje duguje tri puta više, proizvodi manje a industriju nema

 

i zato zapevajmo

 

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

http://www.ravnagora.hr/

 

 

a svi privatni poslovi se ovde guše idejama da kojekakvi imbecili poput Bate Životinje ili Rogozuba treba da jedu i dišu

 

Дража моли кафеџију за храну, јер је у претходним епизодама остао без новца, и то куповином само једне овце (јагњеће бригаде!). У ствари, војска је на почетку рата примила по три плате, што значи да је Дража имао у џепу преко милион данашњих динара, а његови официри нешто мање суме. Од тог новца куповали су храну за себе и војску негде до половине јуна. Да је ово приказано реално, гледаоци су најзад могли сазнати да је пуковник Краљевине Југославије имао 4-5 пута већу плату него његов колега у нашем добу. Наравно, и сви други државни чиновници имали су далеко веће плате.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

daj link za to!

 

mada nije nemoguće da sam ovo buncao u nekom velikosrpskom delirijumu, kad te groznica uhvati onda steže i ne pušta

 

prosto se divim što mi je trebalo samo 5 godina da se izlečim od tako opake velikosrpske bolesti

 

čak se i ne sećam kad sam nasro ono gore, znači da sam potpuno izlečen, sasvim druga osoba

 

ako sam uopšte ja ovo nasrao, daj link

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...