Jump to content

Čovek Vuk (ex-Block Out 2013)


Chicken Little 420

Recommended Posts

drugarica radila vju sa mitom za balkanrok

 

http://balkanrock.com/milutin-jovancic-mita-covek-vuk-nismo-spremni-na-muzicku-penziju/

 

BR: Za jedan crnogorski portal 2009. godine na pitanje šta bi se dogodilo ako se Block Out raspadne, odgovorili ste “Ništa spektakularno”. Koliko vas ometa prašina koja se digla oko razlaza sa Vranjkovićem?

 

Mita: Mi se nalazimo sada u igri reči i pravnih termina. Bend se nije razišao, samo mu je ukradeno ime. Kao što možeš da vidiš, bend je na okupu. Ja sam bio za to da promenimo ime jer sam dao reč da nećemo svirati pesme koje je potpisao naš bivši član. Verovao sam i mislio da će on kada se pojavi “Crna kutija” možda otići u SOKOJ da potpiše Aleksandra Balaća makar kao koautora aranžmana. Makar to… Ja sam svakako bio za to da u nekom trenutku modifikujemo ime Block out da kada ljudi kupe kartu za naš koncert ne bi očekivali da ćemo svirati “Protiv sebe”, na primer. Pošto smo saznali za visokomoralni čin zaštićivanja imena Block out, odlučili smo se za potpuno novo ime. Da smo se razišli kao ljudi, verovatno bismo u nekom trenutku organizovali nekoliko nastupa pod imenom Block out, ali posle svega što se desilo, to je na granici “apsolutne neverovatnoće”.

 

Mi 8 godina nismo proizvodili ništa novo, to je postala jedna jalova njiva na kojoj ništa ne rađa, a mene je bilo sramota da naplaćujem karte za koncert da bi neko po milioniti put slušao neke matore pesme. Nisam bio spreman na muzičku penziju, već da nastavimo sa radom i ponudimo publici neke nove pesme. Ono što je na “Crnoj kutiji” je po mom skromnom mišljenju neki logičan nastavak onoga što je radio Block out i ne mislim da je to drastičan zaokret.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve na stranu, ali ljudi koji imaju preko 40 godina i snime pjesmu poput "Bednik" imaju kredibilitet šesnaestogodišnje bubuljičave tinejdžerke u PMS-u koju je upravio ostavio dečko koji imitira Relju iz Elitnih odreda.

 

I uz to svuda neprestano i neprestano kukaju i kukaju i smaraju po fejsu i svuda gdje se može, umjesto da jednom ko odrasli ljudi stave tačku na taj period i nastave sa muzikom ako mogu.

 

Takvo ekstremno paćeništvo, baksuzluk i jadnost u tim godinama, pored npr. Miljka, sam vidio još samo kod Vučića.

I zato - sve i da snime remek djelo (a snimili su govno), jednostavno ne mogu da ih gledam i slušam.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja kazem da je ovo bolje od njihovih prethodnih snimaka. ni prineti starom block outu, ali to mislim i za vranjkovica. nek se i jedni i drugi izive jos par godina pa nek naprave reunion, jebo sve ovo posle raspada/izbacivanja/odlaska

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ovaj bend je ko i svi imo težinu i pojentu sve do pada miloševića,ko i većina bendova,ritam nereda,goblini,dlm,đa il bu itd,oružujem protiv otimićara i tako dalje.sad je ovo pokretanje trulog govneta.i mita i vranje da idu na pecanje,možda napišu kaki beseler za lagunu...uz tri korne penal,nekad sam se bećio,primo i svato pesmu prilićno emotivno,lićno.danas,ne mogu ni celu da je oslušam.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гдје сте вукови? Читам како пљујете по Николи а вечерас продали рекордни-минимални број карата икад кад је "ДО" у питању, тачније "биједних" 50 карата! Жалосно!

 

 

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se Mita otrcao, a i ostali, zaključno sa tim Vranjkovićem... Nekako stare na gadan način.

 

Vrlo precenjen bend inače. Njihovi uzori (EKV) su zvučali mnooogo bolje.

 

A i kvalitetni narkotici su činili svoje na polju kreativnosti. Valjda, tako nafiksani, nisu bili sise kao ovi. Ne znam, nisam pametan. Neka odrtaveli Janjatović posvedoči.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гдје сте вукови? Читам како пљујете по Николи а вечерас продали рекордни-минимални број карата икад кад је "ДО" у питању, тачније "биједних" 50 карата! Жалосно!

Ribolovac...Zar nemas pametnija posla umesto sto se setkas po netu, registrujes nove naloge gde god stignes i pljujes po bendu? Provaljen si odavno, stadium zalosnog si prevazisao pa si postao zabavan.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гдје сте вукови? Читам како пљујете по Николи а вечерас продали рекордни-минимални број карата икад кад је "ДО" у питању, тачније "биједних" 50 карата! Жалосно!

De si, Nidžo, šta ima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa koje su mogli, sa 1 albuma par njih sto sviraju i to je to, samo je navedeno da su svirali sanjaj me

 

ovaj deponija je vranjkovic? ako je stvarno on bas je ono nisko pao da se cima zbog tamo nekih komentara na forumima

Share this post


Link to post
Share on other sites

De si, Nidžo, šta ima?

 

Поздрав доброј омладини! Шта има, како је?

 

Да то сам ја, Никола. Био сам јуче на концерту са вашом родбином, ево чак сам вам изашао и у сусрет, сликао сам вам да се можете таговати - свих 50 карата и сто рођака са списка! :)

 

 

11258566_1602030993379655_616723594_n.jpg?oh=7d2c1cf776aff55d745feea097052c36&oe=5551626E

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi sad ovo, da covek ne veruje:

"Zelim da se zahvalim svima koji su veceras bili u Domu omladine na nasem koncertu. Hvala odlicnoj grupi Tobija, hvala Ivanu Brusicu na predivnom zvuku i hvala Ninu na odlicnom monitoringu na bini......Hvala jos jednom svima jer samo mi iz benda i nas menadzer Dragan Novicic znamo kroz koje smo muke prosli da bi se ovaj koncert odrzao jer je bio miniran i sabotiran sa svih strana od jednog coveka koji je potegao sve svoje veze da nam onemoguci ovaj nastup. Hvala i vidimo se uskoro."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi sad ovo, da covek ne veruje:

"Zelim da se zahvalim svima koji su veceras bili u Domu omladine na nasem koncertu. Hvala odlicnoj grupi Tobija, hvala Ivanu Brusicu na predivnom zvuku i hvala Ninu na odlicnom monitoringu na bini......Hvala jos jednom svima jer samo mi iz benda i nas menadzer Dragan Novicic znamo kroz koje smo muke prosli da bi se ovaj koncert odrzao jer je bio miniran i sabotiran sa svih strana od jednog coveka koji je potegao sve svoje veze da nam onemoguci ovaj nastup. Hvala i vidimo se uskoro."

 

Некако ми се омакло да им уништим концерт, ајде утјеха ми је да ће ускоро имати нову свирку, можда им овај пут и дође неко сем родбине на свирку, али искрен да будем, било ми жао Митине родбине, дошли људи из дијаспоре да га подрже па сам ипак допустио да се то одржи!

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

30 најхрабријих који су остали до краја :mhihi:

11109202_1602045866711501_5302348467599651736_o.jpg?oh=585f2ae2c861d18f4bbf84af5da05d9e&oe=5551545E

 

Искористио бих и прилику да најавим нову збирку пјесама под називом "30 најхрабријих који су остали до краја" и да поздравим вукове и замолим их, да отворе још који налог, како би могли да наставе пљување по Николи!

 

:bigblue:

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...