Jump to content

2014.02.23. *Dom omladine, Beograd* Napalm Death, Hatebreed, Nadimač


Lou

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

Kako si me ub'o sa 66% uspesnosti sa djubrenjem :]

Ovo drugo ne kapiram, koliko cesto citas izjave bendova tipa "We can't believe we are going on tour with those fuckers. Don't come, please.". Sta si hteo da kazes? :D

 

Mislim, evo ga i Iced Earth na turneji sa Volbeatom, sto je isto uzas. I Possessed je svojevremeno bio predgrupa bese MHeadu, sto je jos gore od svega ovoga. Poenta je da ne morate da ste dosadni sa time da ubedjujete kako je HB neko glavno mudo za sve kada nije.

 

Ajd stavi Trivium za predrgrupu,a Artillerty za headlinere.Šta misliš,koko će ljudi doćekati Artillery?

 

Pominješ, iced earth,nakon stormridera...nemaju ni jedan album da u celosti valja...ja ne znam onaj đon,ali ćovek poćinje da kopira rifove samog sebe...svi rifovi mu se baziraju na ''a-hoooj silver'' galopiranju.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je taj Hatebreed dobar evo ja skorije cuo za njih. Za Napalme znam i pre nego sto sam poceo da slusam metal. Ovo dalje ne razumem. Volbeat su neki fegeti koliko sam skapirao po njihovim fotkama.

 

Realno oni su tu da prave pare, a verovatno HB ima vise debila za lemminge u svom train-u. N volim ni Napalm takodje. Urlanje ko da im je neko sipo zivu sodu u grlo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

uz dobar marketing,lepo pakovanje,jaku izdavaćku kuću,i najgore govno ima miris i ukus najlepše ćokolade.realno hatebreed su neki hibrid metala,HC-a i još nekih govana,ali klinci ih volu,lože se,prodaje se...kolko ja znajem,oni nisu ni tako mlad bend, ima ih sigurno 10-15 godina na sceni.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svedoci smo toga pocevsi od Bijonse, Rijane i ostalih bicarki pa sve do govnavih metal bendova koji su najpopularniji i najprodavaniji. Skoro svi oni listom ne vrede ni kerovog kurca. Popiso bi im se po nosacima zvuka ko Maestro Alex Gregory.

 

MAG-Pagan.jpg

Edited by HEFEST
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Svedoci smo toga pocevsi od Bijonse, Rijane i ostalih bicarki pa sve do govnavih metal bendova koji su najpopularniji i najprodavaniji. Skoro svi oni listom ne vrede ni kerovog kurca. Popiso bi im se po nosacima zvuka ko Maestro Alex Gregory.

 

MAG-Pagan.jpg

 

Da je maestro,ne bi izgledo ko ovi sa farme,urinira ko ekrem jevrić.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A ti razumi da ocigledno ljudima, ukljucujuci i meni, puca kurcina za te redneck ispljuvke, sta god bilbord liste i ostalo tebi prikazivali.

Mislim, evo ga i Iced Earth na turneji sa Volbeatom, sto je isto uzas. I Possessed je svojevremeno bio predgrupa bese MHeadu, sto je jos gore od svega ovoga. Poenta je da ne morate da ste dosadni sa time da ubedjujete kako je HB neko glavno mudo za sve kada nije.

 

Konacno neko da kaze kako jeste.

 

Razumem ja ZASTO je Hatebreed headliner (gomila lozana fanova) ali to ne znaci da je to u redu i to treba reci.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Uostalom, ne krivite hatebreed, agnostic front je prvi jurio da uskaće u vagon sa metal bendovima...pa ondak i suicidal,došli lee way...šta kukate,sve su to bendovi koji su furali ovo na šta se sad HB fura.ko je te bendove pljuvo nekad,pljuje HB sada...

 

a sećam se prvog nastupa napalma u bg'95, hahaha...glad za metalom,to su bili dani,pa upadne i lajbah godinu dana posle,a dupke puna hala sprotova.id u pićku materinu,sav se sježim od toga...na pozitivno.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

на страну то што су Напалми далеко већи и утицајнији бенд, али да се не лажемо, Хејтбрид је овде одрадио врхунски посао. раде промо турнеју (зато и јесу хедлајнери) за нови албум и одлучили су да као госте позову легенде, које ће им на концерте доводити повећи бонус људи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za one koji Hatebreed nisu nikada slušali.... Meni dve omiljene pesme od njih. Prvu skoro nikada ne sviraju, a drugu redovno:

 

 

 

Pozdrav za fanove Amorphisa uz poruku da preispitaju svoju muškost. :)

 

I dalje ne razumem hejt. U Beograd dolazi trenutno najaktuelniji i najprodavaniji hardcore bend, koji je na vrhuncu karijere već skoro 10 godina, i sa sobom vodi legende trasha Napalme. Uostalom, videćete kolika će biti poseta.... :pivopije:

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahah!!! Jebi Andjele!!!! Siri prkno Numetalcima i slicnima!!!! Sve je bolje od tog mutantizma. Bolje slusati i najgej metal nego to. Bolje da ti omiljena grupa bude Poison i da onanises na Dragonforce.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Hahahah!!! Jebi Andjele!!!! Siri prkno Numetalcima i slicnima!!!! Sve je bolje od tog mutantizma. Bolje slusati i najgej metal nego to. Bolje da ti omiljena grupa bude Poison i da onanises na Dragonforce.

 

dragonforce...hefeste,volim te i sve sine,al dragonforce da slušaš?pa bolje da stružeš kite kroz uši nego to da slušaš,i one pićketine, alestorm.

 

pa manje više,sve je mutantizam, i venom je na poćetku karijere deklarisan kao power metal.uvek je postojala ta potreba ka deformitetu,possessed napravi extrem,i to je mutant-brutal metal death metal,dodju ovi napalm death,naprave album od 20 pesama i 18 minuta trajanja,grind-abominacija...pa pogledaj rock bitć,jebu se po scenu i sviraju heavy metal/rock.E! od ovoga mi je već nabrekla kurćina.

 

22.12. Gun klub, od 19h ulaz na HOBBS Angel Of Death koncert.

-> kupujes ulaznicu na dan koncerta -> sansa da dobijes 1 ulaznicu za Hatebreed/Napalm Death koncert!!

 

Ukupno poklanjamo 2 ulaznice!

 

Ato sanse da se dobije ulaznica za 1500din.

 

Sretno svima :)

 

Angažuj neku jedru pizdulju ili dobrostojeću milf ko elvira da izgleda,znaš koja ima pomama da bude.veruj mi...reci!nalepi karte na sise...i vrcka,''ko oce karte,ko oce karte,a sise...ludilo!''

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma moze i plastikanerka, al onda da bude dasna i da mozemo da opipamo jer i onako nisu njene prave. Cak bih i ja dosao na Hatebreed iako ne volim hejterske bendove.

 

P.S.

Ne slusam Dragonforce. Daleko bilo.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ih uvek smatrao za thrash metal bend. Nisu mi ni death, ni grind. Kao što vama Hatebreed nije metal. Opustite se ljudi, uživajte. Odvrnite Amorphis, popijte bezalkoholno pivo i kafu bez kofeina i zaboravite šta sam napisao. ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...