Jump to content

2014.02.23. *Dom omladine, Beograd* Napalm Death, Hatebreed, Nadimač


Lou

Recommended Posts

Ju, kakva je ovo zatvorena zajednica. Verovatno bih više razumevanja dobio kada bi na Blood&Honour forumu propagirao antifa stavove. :)

 

Pa šta ako sam napisao da su thrash!? Npr., Motorhead sam uvek smatrao punk bendom. Ko će to da mi zabrani? :D

 

Iste te Napalme sam gledao više puta od 90% vas, pa ne pizdim zato što su predgrupa Hatebreedu. Odrastite!

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se malo sprdam na račun Gojire. Ima i lošijih bendova.

 

Nervira me samo što u našoj maloj, napaćenoj Srbijici lupamo nepotrebne etikete, a svedok sam toga da metalci izigravaju neku kvazi-kulturnu-superkul-urbanu elitu. Po tome se puno ne razlikuju od hipstera koji seku vene na Bloc Party, Atoms for Peace i sl., samo zato što je neko negde rekao da je to kul. Tako i ovaj thread funkcioniše.... Vas par se dogovorilo da Hatebreed nije metal i to je to. A.... Smešno je, jer se tako ponašate u Srbiji, koja pravu scenu neće videti za 20 godina.

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA dobro ne bas samo zato. Inace odgledah neke snimke tog HB-a. Bas su sranje. Ima u tom zanru nekih bendova za koje mogu reci ok, ali oni su bas truba. Nesto bre ko da su na sarani. Ne kontam kome se to svidja. Live im je bas los.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova tema se pretvorila u "Keri King svira istu solazu a Max Cavalera je bolji od Derika". Jebo mater. Kao dugogodisnjem fanu Napalm Death-a meni ponajvise smeta taj Hatebreed jer je to nesto sto je dimenzijama udaljeno od ideologije Napalma. Napalmi su poceli kao DIY/crust bend i maltene do dana danasnjeg ostali dosledni ideologiji undergrounda, i pored kultnog statusa, propagiraju taj stil idalje. Oni jesu prave zvezde te veceri i mozda je i bolje sto sviraju prvi da fanovi mogu otici sa kocnerta ovih 'hardcorera'. Sa druge strane, tu je Hatebreed koji je susta suprotnost, gledao sam ih par puta live, ocekujes neko skakanje i divljanje a oni ko da su dosli na sahranu neciju, nastup nula - istetovirane mamine maze sa MTV-ja koje su bile dovoljno zgodne da ih producentska kuca pogura. Sve ono sto Napalmi nisu tokom godina zeleli da postanu je taj Hatebreed. Ne ulazim u to kakva je mjuza Hatebreeda, svidja li se to nekome ili ne, znam samo da, kao nekom ko je odrastao na hardcore mjuzi, to veze za hardcore muzikom nema. Da je dovedeno 2 neka grind benda pre Napalma bio bih srecniji, ovako cu razmisliti da li cu ici, gledao sam Napalme par puta, bilo je uvek dobro i odlican provod ali mi nekako ne godi da budem u masi sa polupismenim teretarana/tetovaza/duks/kacket likovima na svirci Napalma, taj koncert stvarn one zasluzuje takve ljude u publici. Mislim da cu ih pre gledati na nekom grind festivalu u inostranstvu nego ovde.

Edited by oNe
  • Upvote 7
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ono sto Napalmi nisu tokom godina zeleli da postanu je taj Hatebreed.

 

Kako da ne. Ti ili nisi pratio ND tokom 90-ih, ili svesno zaboravljas tu fazu.

Mislim, volim ja ND(i originalni i ovaj sada), ali necemo preterivati.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za one koje zaista zanima koncert, dolazenje itd, info da su ulaznice na najavljenim prodajnim mestima po ceni od:

 

2000din DO 15. JANUARA!

 

- FELIX - Beograd

- MUNGOS - Novi Sad

 

Nakon 15. januara ulaznice skuplje!

 

Ljudi zeljni prave krljacine Metal, Punk, Core... vidimo se!!!

 

Vi ostali zeljni debata i mlacenja praznih slama javite se u lokalne odbore stranaka SVIH FRAKCIJA jedva vas cekaju takve jadne, bedne i uboge!!!

 

 

 

\m/

  • Upvote 12
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...