Jump to content

2014.02.23. *Dom omladine, Beograd* Napalm Death, Hatebreed, Nadimač


Lou

Recommended Posts

da da

uzmem pre koncerta patike koje nisam nosio i čistio od Slejera, kad na njima nečija krv :D

 

morao sam da snimim jednu dok je još bilo mirno

prvi put u životu sam snimao na nekom događaju, blam blam

posle je nastao haos

stavite na 720p

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=7d1QsqAx_PQ

Edited by Underkuruz
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da

uzmem pre koncerta patike koje nisam nosio i čistio od Slejera, kad na njima nečija krv :D

 

morao sam da snimim jednu dok je još bilo mirno

prvi put u životu sam snimao na nekom događaju, blam blam

posle je nastao haos

stavite na 720p

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=7d1QsqAx_PQ

 

Kakva gomila neartikulisane i besmislene buke i vrištanja, da li je moguće. Ne slušam ovaj bend ali se iskreno nadam da im i ostale stvari nisu ovakve.

  • Upvote 1
  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledeci put moras bolju opremu da nabacis. jednom sam u KST-u video neku bas dobru ribu koja je imala celu odezdu od koze sa velikim srebrnim plocama koje su licile na oklop. Verovatno nesto iz inozemstva i to verovatno papreno skupo. Nikada ne videh bolji komad odece, a vala ni ribu od te u BG-u.

Edited by HEFEST
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

izginusmo

meni se jedan telefon ugasio, a preko drugog sam uspeo da šerujem neki link sa B92 na Fejsbuk, Bog zna kako

izašao sam napolje i odmah uzeo vodu i neke čokolade, k'o teniser

 

Da sharuješ na fejsbuk?Mrš šabanćino!ti izgino?što ti oba telefona nisu razjebali.Što mrzim sve vas,kao verni fanovi,a 90% koncerta snimate na izdrkanim telefonima i kaćite po tjubu,koja poenta.kad za to imate vremena,a ne da uživate u svirci,jebo vas takav koncert,i tebe,i svu ovu mlađu generaciju,koja bleji ko tele i snima ko majmun.serem vam se svima u tać skrin.

  • Upvote 19
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato je atmosfera na koncertima mahom kao da je u pitanju pozoriste. Nekada je to bila ludnica. Ne znas posle ni ko si, a po neko ni da li je dosao bos na koncert ili se samo takav vraca sa njega.

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sharuješ na fejsbuk?Mrš šabanćino!ti izgino?što ti oba telefona nisu razjebali.Što mrzim sve vas,kao verni fanovi,a 90% koncerta snimate na izdrkanim telefonima i kaćite po tjubu,koja poenta.kad za to imate vremena,a ne da uživate u svirci,jebo vas takav koncert,i tebe,i svu ovu mlađu generaciju,koja bleji ko tele i snima ko majmun.serem vam se svima u tać skrin.

 

mrš mentolčino

snimak sa početka dok je bilo mirno, telefon se uključio zbog šutke

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

mrš mentolčino

snimak sa početka dok je bilo mirno, telefon se uključio zbog šutke

 

Aj nekenjaj.kupuješ ćokoladice i vodicu,ko teniser?ti moš samo da budeš đoka od Đokovića,a i to ako zaslužiš.gadiš mi se.ti metalac?u moje vreme,takve ko vas su terali da goli trćite po parku.ako je za tebe koncert,da ideš ko na modnu reviju,idi ondak na grand show,pa se tamo taslaći sa onim metrogejevima i kuravama.bić!

 

 

izgleda da se bendovima više isplati da sami ispred ogledala sviraju nego pred vama.

  • Upvote 7
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio dobar koncert.Steta samo sto nisu napalm death svirali ni ceo sat.bio sam skroz pozadi i sve se super culo za razliku od prvih redova gde se cula samo buka.Ni onaj hatebreed nije bio tolko los al ipak napalmi su rasturili dom omladine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...