Jump to content

Bajaga i Instruktori


bo88gdan

Recommended Posts

1 hour ago, Мајор Гашпар said:

Koki, onda si malo skusao Azru?

Kao ti i ja, Uzas je moja furka, Ako znas bilo sto, Fles, Kao i jucer, Naizgled lepa, slucajan susret.

Ja od Bajage volim Gde si. Naravno, Prodavnica tajni je top. 

Ali sladunjavo je to. Kao kad hoces da se napijes od onih vocnih piva. Uzmi, zestinu, brate, pa mu ga daj.


ne, čuo sam gotovo sve, Filigranske pločnike često vrtim i to su fenomenalne pesme, ali Bajaga ima bolje
naravno, Bajagine loše pesme su najgore moguće smeće, očigledni produkti loše narkomanske komatoze, ali kad ubode, ubo je

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, kuruz said:


ne, čuo sam gotovo sve, Filigranske pločnike često vrtim i to su fenomenalne pesme, ali Bajaga ima bolje
naravno, Bajagine loše pesme su najgore moguće smeće, očigledni produkti loše narkomanske komatoze, ali kad ubode, ubo je

Ok, Kokara, postujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, Demon Seed said:

Od bižuterije do ćilibara je izvrsan album.

Ne mogu se porediti grandmothers i frogs, to nije upitno...

Ipak moze se reci da je, na primer, Koturovic mnogo veci covek i igrac od Divca Magarca...

Prema tome, ako bi mi zivot zavisio od toga, ipak bih rekao Johnny.

Jebes ti temu, kad sam Dimonu zabludelom dao plus... Lik je totalno zastranio.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Uf kakva nepodnošljivost domaće nostalgije, ni najbolji retrowave beatovi ne mogu da je spase i ulepšaju... Lepa je ova Tendo pesmica, morao sam da pustim zbog zna se kog remixa koji je odvalio, a volim i Bajagu, ali te Bajagine iz domaćih filmova ne mogu organski da podnesem, i od ove i od ''Moji su drugovi'' obuzima me neki instant čemer čim počne pesma.

Opalih Tendo Bekfleš, 10/10...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ti smetalo što nema Lečića u spotu? Ta niko neće podršku da mu da. 😄

Tendo je dobar matričar, jeste ubav Bekfleš remiks, dobro je za drumnbejs rejv, mon!

Bajaga ima cikluse, prva četri albuma, džankoza zabava za čitavu porodicu i šarene pilule za lilule.

Kada su počeli da ga zovu da se ubacuje da radi muziku za filmove posle Bajaginih svedoka, sve je otišlo u tri lepe.

Poslednji album je zaista blamantan pogotovo kada je obradio samog sebe i da to zvuči kao veliko ništa. Skoro kao kada bi Nickelback obradili sami sebe. Grozota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, VoivodBG said:

Nije ti smetalo što nema Lečića u spotu? Ta niko neće podršku da mu da. 😄

Podrška stiže sa svih strana, sem od lažnih moralista i MeToo drolja... :blek:

Ne slažem se s ovim za prva 4 albuma, jer su meni "Muzika na struju" i "Od bižuterije do ćilibara" oba bolja od "Prodavnice tajni", ona mi je baš cheesy, od nje su mi bolja i prva tri. "Zmaj od noćaja" već onako bezveznjikav, posle toga nisam ni slušao, sa prošlog mi je dobra "Može da te ubije grom", ali bi refren mogao da bude bolji...

A ovo što pod stare dane obrađuje sebe, možda malo preozbiljno i prekritičko gledanje na stvari, cut the man some slack xD

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...