Jump to content

MIXTAPES 2013


azal

Recommended Posts

odlican tejp skale, bra'o ti ga za ken mode :rockdevil:

 

dobro gazenje ovaj morality crisis, navukao sam se odma posle prve pesme.

 

azalov tejp me je zabavljao dok sam obrtao palacinke posle mi pucao plejer pa sam neke stvari preskocio. kvelertak i onaj istripovani blek metal moram da overim. ona nova urfaust stvar ja sjajna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako sam i ja. iako im to nije (očigledno) nije najbolja stvar, jednostavno sam morao da je stavim kao uvodnu. :haha: skini i ostale ep-eve ako nisi već.

 

Dobar Morality, jel može link za Boats ako imaš? Tražio sam i nisam uspeo da nađem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@out of cuprija: bravo za the phantom carriage, horselover, elizabeth, oozing wound i naročito drug church, koji je meni bend godine, ali mi se nisu uklapali u koncept liste. weekend nachos sam i ja stavio. overiću sutra i ostatak tejpa, vidim da ima par dosta zanimljivih bendova koje nisam čuo. :pivopije:

 

@live: imaš na bandcamp-u za dž kao i prethodna dva...

http://moralitycrisis.bandcamp.com/

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

e isto mnogo dobra stvar kod sajte je ako slucajno ugasis prozor, vratite gde si stao kad opet upalis mix

 

do jaja mi twitching tongues sa skullcrusherovog. zvuci kao neki pijani, debeli sacred reich :haha:

 

ali sve u svemu, way too much entombed core :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

do jaja mi twitching tongues sa skullcrusherovog. zvuci kao neki pijani, debeli sacred reich :haha:

 

kao da sacred reich nije dovoljno pijan i debeo. :haha:

i pomislio sam da će nekima biti previše entombedcore-a, pa sam se trudio da većinu gurnem na drugu polovinu. jebiga, vše sam to slušao ove godine nego klasičan metal, a nisam hteo da izostavim neke do jaja bendove (iako na kraju jesam njih nekoliko).

 

slušam sad ćuprijin tejp, ubija. biće tu dosta bendova za skidanje. :pivopije:

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

zemo mene ti skini stoju,ne mogu vise,svaki dan mi oduzimas po nedjelju dana zivota,evo pokusao sma da se iskuliram ali ne ide :haha:

 

blokiraj me. :haha: aj izdrži još koji dan dok ne nađem nešto bolje, nemam ovde na laptopu skoro ništa od slika.

 

@emara: to je bila i jedna od mojih ideja za omot. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam sta se suicide ponyu desilo u zivotu da napravi ovakav mixtape. ovo ni danko ne bi mogao da slusa :haha:

vec sam ga preslusao i odlican mi je. ove "pitchfork" albume (chvrches, weeknd...) sam slusao u toku godine, ali mi je bio kul tejp zbog ostalih stvari koje sam propustio.

 

sastavio sam svoj...ko preslusa, imace potrebu da izlazi u apartman i pleasure.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko preslusa postace impotentan

 

ja necu praviti mix, ove godine sam ukupno cuo 0 novih bendova, uglavnom slusam muziku od pre 500 godina, vise ni ne otkrivam muziku a ovo sto mi se svidja tesko da mi mogao da sklepa u jedno posto bi bilo sve od powerviolence do trip hopa, nema smisla, bas bi bilo haoticno i besmisleno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@azal lepo je govorio 2pac "it's time for us as a people to start makin some changes" :P

 

krecem od danas popodne s preslusavanjem tejpova, pa cu napisati u jednom postu sve utiske. do jaja je ovogodisnja cloud varijanta, taman za slusanje na sljaci. :)

Edited by ^Suicide_Pony^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...