Jump to content

Bloodbath


Demon Seed

Recommended Posts

pa, koliko ja znam to nije ni postava koja je svirala na toxic death, ili gresim? vrlo fejk ovo izgleda :D

 

Nije ista postava , i ja verujem da je neko piratsko sranje . Cak ne verujem da je explosive records

jer bi bar oni imali original fotku kako treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zna li neko kakvog su kvaliteta ove majice? Ne bi da mi se unisti majica za godinu dana.

 

koliko znam stampace u Aziji , tako da nemoj ocekivati neki kvalitet . Ili mozda gresim ?

 

Zaista zasto ne moze to da se uradi u Srbiji ? Znam jeftijije al ipak postarina i te zezancije

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
2 hours ago, dudi said:

ja sam narucio kratkih rukava oni poslali sa dugim rukavima 

Баш професионално, нема шта. Поготово што су те са дугим рукавима скупље од обичних мајица :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Na Toxic Death-u je svirao još jedan gitarista Kerry, a Vlada je svirao bas, Aleksandar je samo pevao. Ovo gore je fotka iz Traumatic Memories faze. Nuđeno im je da se uradi reizdanje Toxic Death-a na vinilu, valjda isti izdavač kao i Bombarder, ali su tražili neke nerealne pare za to. Za Toxic Death bi bilo idealno da se dodaju i one dve stvari sa demo snimka i eto full albuma. Oni bi bili pogodni za reizdanja, jel imaju press clipinga, pisalo se o njima, plus ih slikali Polzovici i jos na to dodas neka prisecanja i eto lepog bukleta. Ali ne verujem da će ikada išta biti od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, Bernard Panasonik said:

Na Toxic Death-u je svirao još jedan gitarista Kerry, a Vlada je svirao bas, Aleksandar je samo pevao. Ovo gore je fotka iz Traumatic Memories faze. Nuđeno im je da se uradi reizdanje Toxic Death-a na vinilu, valjda isti izdavač kao i Bombarder, ali su tražili neke nerealne pare za to. Za Toxic Death bi bilo idealno da se dodaju i one dve stvari sa demo snimka i eto full albuma. Oni bi bili pogodni za reizdanja, jel imaju press clipinga, pisalo se o njima, plus ih slikali Polzovici i jos na to dodas neka prisecanja i eto lepog bukleta. Ali ne verujem da će ikada išta biti od toga.

I stvari mislim da je ponuda bila za Traumatic memories ali koliko sam cuo ponuda izdavaca je bila nerealno niska-bend bi dobio smesnu  nadokndu dok bi izdavac mogao da reizda jako trazeni materijal i lepo zaradi Toxic Death isto zasluzuje reizdanje a demo verzije Nuclear i Empire sa Saletom na vokalu i Kerry-Jem i Stacom na gitarama bi bio odlican bonus  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, bre, Damjan, na njega sam i mislio :) Ja sam čuo drugu verziju, ali to pričam iz druge ruke, tako da vrlo moguće da nije tačna. Oba izdanja zaslužuju reizdanje, kao i Empire of noise  Annatheme i što je najbolje za te albume postoji realno interesovanje. Još ako su sačuvani masteri i malo se doteraju snimci... Mada, iskreno mislim da od toga neće biti ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da izdali su i Annathema Box set  komplet  sa svim albumima radili kinezi  jako los kavlitet  neki tanak karton za kutiju raspada se cim ugledas  , a i One recrods izdao na diskovima .

 

Just now, dudi said:

Da izdali su i Annathema Box set  komplet  sa svim albumima radili kinezi  jako los kavlitet  neki tanak karton za kutiju raspada se cim ugledas  , a i One recrods izdao na diskovima .

 

Sta se desava sa originalnim pevacem Annatheme jel neko zna?   U to vreme to bio neki  opasan lik

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
On 2/20/2019 at 1:37 PM, heavyervin said:

Mislis na Francuza? Jedan moj drugar ga video pre par godina na pijaci u Novom Sadu, prodavao je nesto.

Da na njega   ,   jbg covek se povukao   ne bavi se sa muzikom uopste bar tako kazu 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...