Jump to content

2014.06.13-14. *Dom omladine, Beograd* Srpski Metal Festival


metallicus

Recommended Posts

Prema informacijama organizatora Zlabog Promotions, a koje prenosi Nocturne magazin, te dve večeri publici će se predstaviti The Stone (Beograd), Bombarder (Beograd), Concrete Sun (Novi Sad), Decrepancy (Jagodina), Deadly Mosh (Kragujevac), Claymore (Lazarevac), Styptic (Niš), A|Symmetry (Beograd), Obscured (Novi Sad), Zloslut (Beograd), dok će još nekoliko zvučnih imena, zajedno sa lokacijom održavanja festivala, biti objavljeno u narednom periodu.

 

Karte za ovaj, svakako nesvakidašnji festival, koštaće 600 dinara za jedan dan, odnosno 1000 dinara za oba dana, a u prodaji će se naći 10. februara (Felix Shop Beograd, Mungos Shop Novi Sad).

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Karte za ovaj, svakako nesvakidašnji festival, koštaće 600 dinara za jedan dan, odnosno 1000 dinara za oba dana, a u prodaji će se naći 10. februara (Felix Shop Beograd, Mungos Shop Novi Sad).

Koliko sam cuo,karte od danas u prodaji.

Cena je ta najavljena (600 dinara po danu ili 1000 za oba dana).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
!!!VAZNO!!!

Sav prihod od ulaznica ce otici za pomoc ljudima stradalim u poplavama! VELIKO HVALA bendovima koji su se odrekli svog honorara (svih 14),Domu Omladine koji ce prostor ustupiti gratis kao i firmi koja ce obezbediti gratis ozvucenje. Naravno i Zlabog Promotions se odrice novca od ulaznica. KUPITE KARTE,dodjite da pokazemo svima koliko je nase METAL srce veliko!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da li ima jos jednodnevnih ulaznica,zanima me drugi dan..

 

hvala..

 

Sa fejsa, od strane Zlabog Promotions:

 

Jednodnevnih karata vise nema i nije ih moguce rezervisati. Ostavili smo malu kolicinu koja ce se prodavati po ceni od 900rsd na dan koncerta. Karte su bile u prodaji od februara.

 

samo na dan jbg, i to ako budeš imao sreće (čitaj: ako dođeš na vreme)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jeste:

 

Petak:

 

Ulaz od 18:30h

19:00h-19:25h Asymmetry

19:40h-20:05h The Hell

20:20h-20:50h Decrepancy

21:05h-21:35h Deadly Mosh

21:50h-22:30h Nadimac

22:45h-23:25h Concrete Sun

23:40h-00:40h Bombarder

 

Subota:

 

Ulaz od 18:30h

19:00h-19:25h Styptic

19:40h-20:05h Zloslut

20:20h-20:50h Obscured

21:05h-21:35h Claymore

21:50h-22:30h Forever Storm

22:45h-23:25h Infest

23:40h-00:40h The Stone

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice, drugaciji utisci oko Bombardera. Gledao sam ih i u mnogo boljem izdanju od onog preksinocnjeg. Stoji da je atmosfera tokom njihove svirke bila veoma dobra, cak ni ja nisam odolio da tokom "Metalnog boga" ne odem do prvog reda, medjutim Neso se u zadnjem dijelu sale gdje sam ja stajao jako slabo cuo, do te mjere da u par navrata nisam mogao da prepoznam koju pjesmu sviraju.

To prvo vece sam pogledao jos i Deadly Mosh - ok su bili, vidim da se postava drasticno izmjenila, imaju jednu gitaru manje, a u bendu su od starih clanova samo pjevac i basista. Onda nakon Bombardera sam pogledao Concrete Sun, koji su bili bas onako ubjedljivi, pjevac je nesto kao Anselmo na srpski nacin, i na kraju Nadimac, koji je po mom misljenu to prvo vece bio najbolji, Daca je sjajan frontmen, bend salje pozitivan vajb, a i najvise ljudi ih je gledalo, uz sutke i stage diving.

 

Drugo vece, tj. sinoc, mi je bilo mnogo bolje, valjda zato sto sam na koncert dosao mnogo odmorniji nego u petak, a i bendovi su mi nekako ostavili mnogo bolji utisak, i ozvucenje je bilo bolje i citava atmosfera, sve je nekako bilo na svom mjestu, rekao bih. Claymore me je bas prijatno iznenadio, pravo osvjezenje na ovom festu, i stilski i vizuelno, iako sam okvirno znao o cemu se radi. Forever Storm - oduvali su bukvalno, gledao sam ih u martu kao predgrupu Blazeu, ali sinoc su bili duplo bolji, do tancina usviran bend, a nakon njih Infest i The Stone, zbog kojih je ocigledno doslo i najvise ljudi, ali ciju muziku nisam strucan da komentarisem.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Evo da okacim za ljude koji nisu stigli da nas cuju, posto smo jelte prvi i otvorili fest :) Na zalost, samo 3 pesme, no dobro, bice vise i bolje sledeci put.

 

Sto se tice festa, svi bendovi su oduvali, Obscured i Claymore me bas prijatno iznenadili i odusevili, Infest i The Stone klasicno svetski zvuce, cak sta vise, Infest mi je svaki put sve bolji i bolji.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je super , bio sam obe veceri , druga je bila bolje posecena , al prva mi je draza zbog bombardera i nesa . Najbolji su mi bili Bombarder , Forever Storm , Infest i Stone ...dobre domace grupe . Neke bendove nisam stigao da vidim , neke sam video ...al i jedne i druge necu komentarisati . . Drago mi je sto sam video neke ljude ,Olivera i Lakija iz Banja Luke...Bilo je finih cura . Sala doma omladine ( mala ) i pored renoviranja , losija je i po zvuku i po ambijentu nego ona pre 10-ak god . Da li je to do ozvucenja , do tonaca , do bendova ... pevaci se jako slabo cuju , sve je nekako nerazgovetno , slabo sta sam razumeo . Falili su neki veci domaci bendovi na ovom festu , tipa Alogija , Kraljevski Apartman , Despot , Atlantida ... ovako su pretezno nastupili domaci ekstremnijih metal bendovi najvise ... thrash, black, grindcore ,black metal bendova al nema veze ipak je bilo dobro .

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...