Jump to content

2014.06.20-22. *Clisson, Francuska* Hellfest Open Air 2014


Demon Seed

Recommended Posts

Mi smo uzeli karte do Ajnhovena, skoknucemo na neki indie fest, pa onda u nedelju do Klisona 8 sati vozom :)..

Jel si iskoristio onu varijantu 2 za 1 sto je bila ponuda? :)

Meni se ceo dan sajt bagovao tako da nisam mogao da udjem jbg-a...(wizzair)

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Јеби га, одма на почетак сам се напио, па су ми украли телефон на Сепултуру. Мејден је био добар, Слејер је свирао Имплоуд. После сам послушао мало Енслејвд и Детх Ејнџл и овај неки Електрик визард.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеби га, одма на почетак сам се напио, па су ми украли телефон на Сепултуру. Мејден је био добар, Слејер је свирао Имплоуд. После сам послушао мало Енслејвд и Детх Ејнџл и овај неки Електрик визард.

 

Доказ да те не треба слати на фестивале! Зато ти лепо мене угости следеће године и да ти будем пратња тамо док се шеташ међ' манијацима и лопувима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеби га, одма на почетак сам се напио, па су ми украли телефон на Сепултуру. Мејден је био добар, Слејер је свирао Имплоуд. После сам послушао мало Енслејвд и Детх Ејнџл и овај неки Електрик визард.

 

Na festu ti od telefona ni traga ni glasa, jbg. Mada si ti mogao i sam da dođeš i uđeš i treći dan. Ako nisi od prvog dana skidao narukvicu, mogao si da uđes na zadnji ulaz kampa. Tamo je stojao samo jedan brka-čikica, koji "nije vid'o obezbeđenje". Samo mu iz daljine mahneš narukvicom i upadaš.

 

Ali ovde moram da napomenem jednu kritiku. Nikad mi neće biti jasni ljudi, koji dođu na koncert ili festival da vide i poslušaju bend ili bendove koje vole, a onda se odmah na početku ušikaju. Pa šta je bitnije, pogledati koncert koji nije svaki dan ili ločati alkohol, kojeg ima svaki dan.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ko dođe, može da mi se javi, pa da idemo.

 

Telefon je ukrala neka stoka. Išao sam ja i u nedelju da pitam, ali ga nije bilo. Inače, upoznao sam jednog koji je mrtav pijan propustio bend zbog kog je išo, samo mislim da je i alkoholičar, da pije neke lekove protiv toga.

 

Ja nisam ni bio nešto pijan, pa mi ukrali telefon. Uspeo sam bar da budem posle zadovoljan onim što sam video. Sledeće godine idem na 3 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...