Jump to content

Wasteland 2


Captain Spaulding

Recommended Posts

Verovatno vecina vas zna igru Wasteland (ja je ne znam :P)

 

Videvsi neke screenshotove godinu dana unazad i vise, i neke demo snimke dosao sam do brzog zakljucka da ce ovo biti verni nastavak Fallouta, tj makar kako je Fallout 3 trebao izgledati.

 

Odnedavno ga ima na steamu da se kupi (beta?) za fuckin 45 evra! Meni je bilo i puno da dajem 23 za DayZ koji je alpha, i dalje sam skeptik jer igrica koja se zove WarZ prosla neslavno a bilo je na isti fazon kao sto sada rade (plati sada pa mozda se igra i nikada ne zavrsi)

 

Pojavili su se i video klipovi gameplaya za one koji su resili da kupe igru ranije.

 

Nadajmo se da ce da pozure i da izbace ovu igru koja ce biti odlicna!

 

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

PIkam ovo i mogu da kazem da je malo sporo u odnosu na Fallout 1 i 2, ali oprashtam, buduci da se na igru ovog tipa cheka predugo. Ne volim shto kontrolishem bulumentu, umesto samo da zadam naredjenja, pa neka se snalaze sami. Volim da se koncentrishem na jednog igracha, a ovde rasporedjujem iskustvene poene i skilove svima + se borbe otezu dok sa svakim reshim shta i kako cu. Mapa moze da se rotira, pa tako ne mashim pecine, mada je sranje to shto uopshte mora po tom principu da se igra - prva dva Fallouta su bili pregledni, a samo sa jedne strane. Da bi se ishlo po mapi, potrebno je dopunjavati vodu. To je novo za mene, mada ne znam shta se desi kada ti je nestane - da li umiresh, da li te neko spasi? Inache - polja radijacije, mutanti, roboti/droidi, raideri po lokacijama, a i kao random encounteri... sve je fino i postapokaliptichno :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osim što mi je bilo prilično neozibljno pravljenje karaktera da možeš da mu staviš haltere i brus sve ostalo mi je baš leglo, evo upravo igram, ne mogu da prestanem da igram igricu.

 

Što se tiče preglednosti mape ne možeš porediti F i F2 jer se tamo sve fokusiralo na sever što baš nema uvek smisla. Daj mi screenshot ulaska u pećinu sa južne strane, kako? Sve se fokusiralo na istok zapad i sever i svaka mapa u principu ima oblik trougla, kako god pogledas. Možda lupetam gluposti :)

 

Jedino što mi se zasad ne sviđa u igri je to što sam napomenuo gore, i očekivao sam malo lepše modele karaktera.

 

Slažem se da je malo zajebano rotirati kameru to se samo treba navići, kasnije će biti lako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

grafika je ružna za medalju i overally je cheap feeling, ali to ne sprečava igru da bude zabavna.

 

ne znam što se žališ na neozbiljnost, wasteland kec je isto furao na humor, za razliku od malo mračnijih folauta. meni žao što nema assless chaps...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Što se tiče preglednosti mape ne možeš porediti F i F2 jer se tamo sve fokusiralo na sever što baš nema uvek smisla. Daj mi screenshot ulaska u pećinu sa južne strane, kako? Sve se fokusiralo na istok zapad i sever i svaka mapa u principu ima oblik trougla, kako god pogledas. Možda lupetam gluposti :)

 

 

Ma, bilo bi brze, a preglednije, jer ti ne bi skrivali kojekakve kurce. Ovako ga svuda rotiram i trazim, mada na mini-mapi svaki ulaz u pecinu vidish lepo.

 

Morao sam da izgubim 2 skil poena kako bih budzio opravku tostera. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

probao sam malo cisto da vidim kako izgleda. kul je overall...jedino mi je cudno i bezveze sto atributi ne uticu direktno na skil poene i generalno se ne vidi ni na jednom ekranu koji atribut sluzi za koji skil.

 

najveca primedba je sto su pocetne lokacije ruzne i nemaju identitet nikakav

Share this post


Link to post
Share on other sites

probao sam malo cisto da vidim kako izgleda. kul je overall...jedino mi je cudno i bezveze sto atributi ne uticu direktno na skil poene i generalno se ne vidi ni na jednom ekranu koji atribut sluzi za koji skil.

 

najveca primedba je sto su pocetne lokacije ruzne i nemaju identitet nikakav

 

Hoverujesh iznad, pa ispishe. Ali, da, ne znam shta se sa chime radi. Recimo, proba/pokushaj da lokpikujem vrata sa zamkom. Ispostavlja se da ne mozesh da prvo onesposobish zamku, vec idesh na srecu i visok lokpiking skil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...