Jump to content

True Detective (2014- )


Recommended Posts

 

 

Preglumljuje Farrell. :ph34r:

 

Kitch bolje da je bio sporedan lik, čak i kada je kamera na njemu, trasnparentan je...

 

Koliko je HBO u poslednje vreme raskalašan sa preterivanjima u svojoj drugoj velikoj seriji, ovde je baš skroman.

 

I dalje je predosadna serija. Ne mogu i dalje da svarim činjenicu da je HBO nekada štancovao sjajne serije, i da u poslednje vreme izbacuju ovakve boze.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

pitanje br 1: ne mogu da provalim ko bi mogao da bude pandur kojeg je Meksikanka opisivala preko telefona

 

pitanje br. 2: ima još neko osećaj da su ono dvoje klinaca iz pljačke dijamanata upleteni u sve?

 

 

 

 

1: meni je prvo Rej pao na pamet, najviše zbog onoga "he look like jefe", a realno je izgledao tako sa onim brcima, mada ono "thin" me malo buni

 

2: nešto ne verujem, pre će biti da je to neki subplot koji se čisto reda radi provuče i posle nestane, ima toga brda u filmovima i serijama

 

 

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

1. i ja sam isto pomislio, ali me isto zbunjuje mršavi deo :haha:

 

 

 

inače ova rekapitulacija koju okačih gore je do jaja, lik je baš psiho, pokačio je milion nekih detalja koje ja ne bih video iz 10 gledanja :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam kako ću da izdržim ovo do kraja iskreno.

Mindfuck čist, i ono malo što sam uspeo radnje da skapiram iz prvih par epizoda mi se pogubilo po mozgu. Činjenica je da sada znam mnogo manje šta se dešava nego tokom prve epizode :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, u seriji ne postoji jedan normalan lik čisto da je odrastao, i kao ništa, jednom slomio ruku na basketu, imao prosečne ocene, dobio kaznu za pogrešno parkiranje. Svi su silovani.

 

Ovo. Kraljevi sa tegle pogodili u epicentar. :haha:

 

Što se kompleksnosti radnje tiče i teorija zavere, prvi serijal je i imao smisla, jer je terao sive ćelije na razmišljanje. Druga sezona se šlepa na tu ideju sa konstantnim nabacivanjem raznih događaja i likova koji čak nisu ni imali pošten screen time. Najjednostavnije dosadno je i učmalo, ali kada sam već i ovoliko izdržao interesuje me, koliko će Pizzolato sve da zasere na kraju, i iskreno se nadam da više neće pokušati nešto slično da naprave.

 

Započeo sam sa gledanjem The Wire, serija ima mnoštvo likova, sitnih zapleta i glavnu priču, i sve ima sjajan tok, nije dosadno ili previše sjebano kao u TDS2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

iju naopako, ovo na kraju nisam očekivao. štetica baš, simpatičan lik je bio meni, ali neko "je morao biti ubiven" jebeš ga

 

ovo dvoje da će se opaliti se videlo otprilike kao i da će Rast privaliti Martijevoj ženi u prvoj sezoni :haha:

 

dobar mi je predosećaj bio za onu siročad btw hahah. Vins ovog puta u epizodi

u poslednjoj navijanje za njega da se vrati na tron

 

dobro su izgradili tenziju, do sada uopšte nisam imao osećaj da će uskoro kraj, a već posle ove je jasno da je to to

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo. Kraljevi sa tegle pogodili u epicentar. :haha:

 

Što se kompleksnosti radnje tiče i teorija zavere, prvi serijal je i imao smisla, jer je terao sive ćelije na razmišljanje. Druga sezona se šlepa na tu ideju sa konstantnim nabacivanjem raznih događaja i likova koji čak nisu ni imali pošten screen time. Najjednostavnije dosadno je i učmalo, ali kada sam već i ovoliko izdržao interesuje me, koliko će Pizzolato sve da zasere na kraju, i iskreno se nadam da više neće pokušati nešto slično da naprave.

 

Započeo sam sa gledanjem The Wire, serija ima mnoštvo likova, sitnih zapleta i glavnu priču, i sve ima sjajan tok, nije dosadno ili previše sjebano kao u TDS2.

The wire je najbolja serija ikad!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

juce sam zavrsio the wire, verovatno najbolja serija ikad, jos mora da mi se slegne, totalni vrh

 

na true detective sam stao kod 4 epizode, skinuo sam jos 3, nemam pojma kad cu ih pogledati, valjda kad se smorim toliko i kad me bude naterala neka valjda radoznalost da je pogledam... mnogo me slabo radi za razliku od prve sezone, bukvalno sam odbrojavao sekunde do sledece epizode, ovde je skroz druga prica, zapitam se zasto uopste i gledam, valjda zbog stare slave i nade da ce se nesto desiti, nem pojma

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

The wire je najbolja serija ikad!!!

 

Ja licno vise volim Homicide ali Wire definitivno odvaljuje kakva je serija, kao i sve sto je radio David Simon...topla preporuka za Treme, ima dosta glumaca iz Wire i cela fora je slicna samo sto su u centru paznje muzicari a ne padnuri, posto je u pitanju New Orleans posle uragana Katrina. Generation Kill i Corner takodje jako dobre

 

Meni je skroz dobra druga sezona True Detective, svaka epizoda mi je bolja od prethodne, nije lozenje kao prva ali je dobra prica, dobri su glumci i ok je produkcija

Edited by igoraki

Share this post


Link to post
Share on other sites

na true detective sam stao kod 4 epizode, skinuo sam jos 3, nemam pojma kad cu ih pogledati, valjda kad se smorim toliko i kad me bude naterala neka valjda radoznalost da je pogledam...

 

dosta su bolje i konkretnije ove 3 nego prve 4, tek ako ti treba motivacija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...