Jump to content

True Detective (2014- )


Recommended Posts

Smece je scenario u drugoj sezoni.

Lik koga tumaci Kitsch potpuno suvisan, kao i gomila drugih background prica, Ani i odgoj u komuni, njeno silovanje/sestra/cale.., Frenkovi neki glupi monolozi...

Neubedljiv, nodeovrsen, cak i nekako zbrzan kraj.

Slucaj koji je pokrenuo lavinu dogadjaja na kraju zapravo potpuno nebitan... Dosta rupa u celoj prici o korupciji.

Prilicno lose...

Glumci su uradili koliko su mogli od usiljenih dijaloga koji su im servirani. Cak mi je Von nekako porastao u ocima, uglavnom je gluma dobra. Muzika je isto okej, atmosfera je kako u kojoj epizodi, kadrovi uglavnom lepi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lastly, Tarantino offered some not-so-nice words regarding HBO’s hit crime drama True Detective.

“I tried to watch the first episode of season one, and I didn’t get into it at all. I thought it was really boring. And season two looks awful. Just the trailer — all these handsome actors trying to not be handsome and walking around looking like the weight of the world is on their shoulders. It’s so serious, and they’re so tortured, trying to look miserable with their mustaches and grungy clothes.”

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Trt mrt, nista posebno. Cak mi je prvih 5 epizoda totalno govno, ali su se izvukli sa poslednje 3. Sto daje neki prosek. Prica je kurton, a depresija i mracna atmosfera su bespotrebno isforsirani, verovatno samo zbog pokusaja da se maskira ta kurton prica. Jedino sto je ovde pozitivno jeste gluma Ferela i Vona, odlicno su odradili posao. Ostalo, kara banana, ne moze da prismrdi prvoj sezoni. Sam kraj jeste zbrzan, ali sve ostalo je razvuceno do bola, cela sezona je mogla stati u dva sata. Ima tu jos mnogo prigovora, ali nije ni bitno, cinjenica je da je sezona slaba, u najbolju ruku moze proci kao prosek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 7 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Nije mi jasno šta fali drugoj sezoni. Šta, nema okultnih ubica, mistike? Što su to Von i Ferel lošiji od Harelsona i Mekonaheja? Druga sezona je klasična krimi priča sa sjebanim protagonistima, sa fenomenalnom muzikom i odličnom atmosferom. Dakle, ima sve što i prva sezona, sa još boljom muzikom, Ne razumijem stvarno.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...