Jump to content

2014.06.17. *Kalemegdan, Beograd* Iron Maiden, Ghost


nick-jordan

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Sve mi se više čini da će ovo biti dosad najposećeniji koncert Mejdena u BG-u.

Nema sanse da bude poseceniji od sajma...

Potez organizatora da se povuce fanpit iz prodaje je iskljucivo to da se vise prodaju karte za ove 2 kategorije koje su se slabije prodavale od fanpita.To ne znaci da je mnogo karata otislo i oni podaci na blic-u i slicno nemaju veze sa vezom.Potpis stavljam da ce vratiti fanpit kategoriju pocetkom Juna meseca kad budu malo i ove 2 kat popunjene.

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

VEĆ VIĐENO 6 puta do sada...

Takodje.

 

Potez organizatora da se povuce fanpit iz prodaje je iskljucivo to da se vise prodaju karte za ove 2 kategorije koje su se slabije prodavale od fanpita.

Tako nesto i ja kapiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje.

 

 

Tako nesto i ja kapiram.

Nije velika novcana razlika izmedju fanpit-a i partera pa se vecina odluci ipak da uzme fanpit,zasto da ne.I zato su morali da krajcuju,tj da preseku fanpit trenutno da bi se ovo ostalo napunilo.U Madjarskoj je recimo parter bio 50 eura a fanpit 80 pa je to druga prica bila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj, da li imaš neki uvid u broj prodatih karata, ili donosiš zaključke na osnovu nekih drugih stvari? Ja mislim da Mejdeni nisu izgubili značajan deo publike od 2007. na ovamo, a čini mi se da se posle 2009. pojavilo jako mnogo klinaca koji su počeli da slušaju Mejdene a koji su bili suviše mali da ih gledaju 2007/2009. A ima i onih koji nisu fanovi ali će otići jer im je ovo možda poslednji koncert u Srbiji. Prema tome, 20000+ mi se čini sasvim realnim.

 

A totalna glupost bi bila da početkom juna vrate fan pit jer ko je "fan" taj je kartu kupio pre početka juna.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Razbijač-NAAĆI

Nema sanse da bude poseceniji od sajma...

Potez organizatora da se povuce fanpit iz prodaje je iskljucivo to da se vise prodaju karte za ove 2 kategorije koje su se slabije prodavale od fanpita.To ne znaci da je mnogo karata otislo i oni podaci na blic-u i slicno nemaju veze sa vezom.Potpis stavljam da ce vratiti fanpit kategoriju pocetkom Juna meseca kad budu malo i ove 2 kat popunjene.

 

Ja pak mislim,da su se ljudi pitali da l dati i tri ljade,nije malo na ovu bedu.btw. samo pićke i papućari uzimaju karte za fan pit.u ulickana usta ih jebem.ko im jebe mater uostalom,nek se guziće ko krmad u toru...ne znaju ti pederi šta je grotlo i koncert.jebo ih fan pit,idu da snimaju na mobilne koncert,da ih niko ne ometa,dok snimaju da kaće na ona govna od fejsa i tvitera...kao ''bili smo na koncertu''-''a šta si vido,kakav koncert je bio,šta su svirali?''-''šta?'' to ti je ko i kad vodja navijaca okrene dupe ka terenu,nešto ovima naredjuje,i posle ga pitaju a šta si ti vido od utakimice,a on gleda....radi najtinajn.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Sta je bre ovo, gde je Clairvoyant odjednom nestao? PREVARA

 

Šta će ti kleirvojnt kad se mene javlja da ćeš biti jeban u masi,od strane mene...nafataću te ko terminator 2...da ćujem uživo kako prićaš srpskoengleski...

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...