Jump to content

2014.06.17. *Kalemegdan, Beograd* Iron Maiden, Ghost


nick-jordan

Recommended Posts

A šta fali Maiden majicama sa buvljaka? Same shit. I onako ceo bend izgleda kao da naslonjeni uza zid prodaju FA dezodoranse na buvljaku.

 

iron+maiden+2010+promo.jpg

 

Jedan plavi STR8 gospodine Murray, molim.

Edited by Лука
  • Upvote 6
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, koliko sam uspeo da pronađem info, ovo je setlista:

 

1. Moonchild

2. Can I play with madness

3. The Prisoner

4. 2 minutes to midnight

5. Revelations

6. The trooper

7. The number of the beast

8. Phantom of the opera

9. Run to the hills

10. Wasted years

11. 7th son of a 7th son

12. Wratchild

13. Fear of the dark

14. Iron Maiden

15. Aces high

16. The evil that man do

17. Sanctuary

 

Ukoliko neko ima info koji ovo potvrđuje, molio bih ga da isto obelodani. Hvala.

 

Up the irons!

Edited by pop
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Koja je poenta da dovode one stanske pićke Ghost?Na šta ono zvući?na litanje proliva,eto na šta.

Gade vam se miligram i tropico bend,a ova govna ništa nisu bolja.to bi isto bilo ko kad bi se onaj iz amadeus benda namazo govnima po licu,i vrišteći pevo 'dođe mi da orkenem te kada zaspiš' i svima vam pokazuje srednjak-kurćinu.a vi drkate.

 

Bolje su poveli one steel panther,ili tipa nešto tako...

Uostalom,ću ima gađam pevaća nekim govnima.usta ga jebem.

  • Upvote 5
  • Downvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ej, bre, nemoj se jedis! Za takve kretenske predgrupe ima leka - pivce napolju sa drugarima! Upad pola sata pred Maidene i to je to!

 

:pivopije:

AL najgore kad nafataš te pićkuljane kad skinu maske,to su sve moralne pizduljine,šamar da mu lupiš raspo bi se.pa kakav im je pevać bez maske.ono narkoman ćist.

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ooooo, de ste metalhedovi! pazi ovamo, teba mi obavestenje odf nekog iskusnog sa ovim prostorom gde ce bit koncerat. pšosto nema sanse da skupim pare da kupim kartu,l postoji mogucnost da se sa ekipom siromaha dovezem do beograda dana kada nam kultna grup savra na kalemegdanu , da li postoji sansa da se koncertgleda/slusa sa neke bogom dane strateske tacke sa tvrdjave???????????????? i da se u isto vreme ispija tona piva bezbrizno?

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ mozda ces moci da slusas sa tvrdjave, uz upitnu jasnocu zvuka, dok mislim da nema sanse da ces moci da gledas koncert sa tvrdjave. Do sada je praksa bila da se gore, oko granicnih zidina na tvrdjavi, postavi security i zicana ograda, koja se odmakne nekoliko metara od zidina kako niko ne bi mogao prici i gledati dole na livadu na kojoj se odvija koncert. Gotovo sam ubjedjen da ce i ovaj put biti tako.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro, a kako stoji situacija dole u ravnici? koolkliko se blizu moze prici i tako to? koliko je verovatna prica da se ide na dil sa obezbedjenjem recimo 5k kinti za upad 4-5 ljudi pola sata po poscetku koncerta?

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја не бих ни долазио да немам могућности да купим карту. Само бих се нервирао да сам "тако близу, а тако далеко"...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Izotimajte nekog za kartu na ulazu. Ono u fazonu dvojica drze neki debeli konopac, razdvoje se i zalete na neku manju grupicu. Kada ovi padnu ova ostala dvojica, trojica pridju i overe ih odozgore hammer kikom i onda pretresu dzepove. Prosto ko pasulj.

  • Upvote 2
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...