Jump to content

2014.06.17. *Kalemegdan, Beograd* Iron Maiden, Ghost


nick-jordan

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

Ima da gađam pevaća Ghosta kamenom,i kad se on bude zblanuo,ja ću mu povikati: Gari!!! imaš li kakvih problema da mi popušiš kurac?

  • Upvote 4
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можда је човек мислио на Шон Конерија или оног Пирса Броснана? Што се тиче предгрупе, питам се зашто никад нека озбиљна предгрупа не свира на нашим просторима... :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

jbg mi bismo jake predgrupe, a kad dođu (ozbiljni) bendovi da održe samostalni koncert dođe par stotina ljudi

 

misliš bendovi,koji pred penziju ubacu i srbiju u tur listu,a ništa nisu novo izbacili po 10-15 godina?šta da oćekuješ...eno ti pestilence,šaka govana.ozbiljni se usereš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можда је човек мислио на Шон Конерија или оног Пирса Броснана? Што се тиче предгрупе, питам се зашто никад нека озбиљна предгрупа не свира на нашим просторима... :mad:

 

Ghost ipak jeste ozbiljna predgrupa, u odnosu na 95% drugih koje su ovde otvarale koncerte. (Ko je nastupao pre Mejdena na prethodnim koncertima u BG-u? :D )

A najozbiljnije predgrupe kod nas po meni definitivno bejahu Vicious Rumors i Freedom Call. A i Metalikine predgrupe, svakako. :rockdevil:

Edited by Vule iz Kule
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

A i Metalikine predgrupe, svakako. :rockdevil:

 

vAN gOGH? idi begaj.

 

Bolje da su se iscimali da dovedu Zija Valentina nego Ghost.

Cela livada da se zaori: TELEFON JE ZAZVONIO,RODILA SE NOVA NADA!

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Kakvi Freedom Call. Bolji sto puta Firewind, Krokus, The Poodles(iako je gej ime).

 

Dodje Gamma Ray i dodje 300 ljudi. Kakvi crni koncerti kod nas. Ljudi znaju tri benda i cao!!!!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ to pričam....

 

inače, hteli, ne hteli, sviđalo se to neko me ili ne, Ghost je tu, nov bend, reciklirao doduše fazone artura brauna, ali grabe ka sveckoj slavi, verovatno su blizu kreativnog vrhunca svoje karijere (šta god mislili o njima) i vredi ih videti

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

vAN gOGH? idi begaj.

 

AUUUUUU, ISPRAVLJAM SE, ISPRAVLJAAAAAM!!!! :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: Dakle, Metalikine predgrupe sa DRUGOG koncerta, 2012. A Đule izdajnik nek Rijani otvara koncert.

 

Kakvi Freedom Call. Bolji sto puta Firewind, Krokus, The Poodles(iako je gej ime).

 

Dodje Gamma Ray i dodje 300 ljudi. Kakvi crni koncerti kod nas. Ljudi znaju tri benda i cao!!!!

 

Da, Firewind, pa kako sam njih mogao da zaboravim! :o Krokus takođe, veliki bend, mada meni previše zvuči kao reciklaža AC/DC-ja u nešto više heavy varijanti. Za poslednje nisam ni čuo dok nisu bili najavljeni za koncert, al' stvarno imaju dopadljiv zvuk. Sve u svemu, to beše super veče. :rockdevil:

A daj molim te, zašto ne Freedom Call? :rolleyes:

 

A svakako i Killswitch Engage, ne slušam ali u pitanju je bend koji je dovoljno veliki da održi solo koncert ovde... i koji POŠTUJEM, za razliku od svima nama poznatog benda za koji niko nije znao kad je prvi put kao predgrupa svirao ovde a onda preko noći postao 2-3x popularniji od bendova kojima je svirao kao predgrupa. Mainstream power metal bend, po prvi put u istoriji muzike! :facepalm:

 

Izvinjavam se zbog offtopic-a, al' jbg zanimljivo je ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, nema sanse da slusam ista vise sem proverenog. Nemam ni vremena, ni volje, a da budem iskren, sa cetiri banke vise nisam u fazonu da istrazujem nove bendove. Svaka cast njima, al ja se drzim onog sto je vec isprobano.

Zao mi je samo sto nisam ziveo u USA tamo polovinom osamdesetih, pa da cujem i vidim one bandove koje volim u najboljoj snazi, mada i dalje tvrdim da godine ne predstavljju problem u muziciranju.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...