Jump to content

2014.06.17. *Kalemegdan, Beograd* Iron Maiden, Ghost


nick-jordan

Recommended Posts

To je zato sto ima misic na vrhu nosa, ima toga. Nisam mislio da im pevac ovako gejasto izgleda kao neki lik iz arctic monkeys ili tako nekog indie benda, mislio sam da izgleda starije i nadrkanije, razocaro sam se :/

 

Do cega je svet dogurao da gledamo hipstere kao podrsku Maidenima. Ovo je dotuklo i Loren Harris ( koja je iz objektivnih razloga bila support)

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Do cega je svet dogurao da gledamo hipstere kao podrsku Maidenima. Ovo je dotuklo i Loren Harris ( koja je iz objektivnih razloga bila support)

 

O tome prićam brate,gola govna.Neki mamin i tatin sin,koji menja bendove ko gaće...repugnant,ne zna se šta je gore, to ili ovaj Ghost.A garantujem,šamar da mu lupiš,oma bi pao na kolena da ti popuši.Bolje i Trivium da su doveli nego ove šabane.Ovi možda mogu da budu predgrupa Tropico Bendu,ali Maidenima...što nije Harris doveo British Lion,malo ego tripa,al šta, bolje i to nego ova deca nekih tajkuna iz švedkse,što pate od paradoksa podzemnih voda,i bludnih dugih noći.

 

stvarno jebote, je l' moguće da ovako izgledaju?

mada, onaj pederski glas i ne može da ima neko zajeban

 

Izgledaju mi kao da mi treba piće.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do cega je svet dogurao da gledamo hipstere kao podrsku Maidenima.

 

ne vidim svrhu takvih komentara kad su ih sami Maideni izabrali za podršku.

 

nisu Ghost nikakva revolucija niti izmišljaju toplu vodu ikako, ali su zabavan bend sa dosta hitova i ovo vam je jedna od retkih prilika da u Srbiji zaista vidite trenutno aktuelan bend na vrhuncu snage za razliku od tamo nekih zaboravljenih raspada ili trećeligaških bendova. kao da vam je 16 godina jebote, pa se delite na neke metalce, hipstere i čuda, odslušajte bend ako hoćete, ako ne, uđite malo kasnije i ćao.

 

uostalom, oko Ghost-a se i Metalika i Mejdeni slažu, i to govori štošta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

ne vidim svrhu takvih komentara kad su ih sami Maideni izabrali za podršku.

 

nisu Ghost nikakva revolucija niti izmišljaju toplu vodu ikako, ali su zabavan bend sa dosta hitova i ovo vam je jedna od retkih prilika da u Srbiji zaista vidite trenutno aktuelan bend na vrhuncu snage za razliku od tamo nekih zaboravljenih raspada ili trećeligaških bendova. kao da vam je 16 godina jebote, pa se delite na neke metalce, hipstere i čuda, odslušajte bend ako hoćete, ako ne, uđite malo kasnije i ćao.

 

uostalom, oko Ghost-a se i Metalika i Mejdeni slažu, i to govori štošta :D

 

Ćek sine,da su mejdeni izabrali Jasnu Medenicu koja se guzila Radošu Bajiću u Sekula se opet ženi,ti bi pevo i đusko uz to?

Licemeru.

 

Ghost su sranje,možda ovaj pederizam prija nećijim ušima,al ovo nije metal,a ako su ovi kenjci na vrhuncu snage nek crknu odmak. Iskreno,i mejdene i metaliku zabole kita za ove,to menadjment sklapa ne bend...misliš da gube vreme mejdeni i metalika da slušaju ove pizduljine. Jebeš ti bend koji više polaže na izgled nego na muziku.mogli su na modnu pistu kao modeli verice rakoćević,ako već idu na varijantu izgleda. Gola govna. imaju hitove,koje hitove imaju?Bora Drljaća ima više hitova od njih.iako peva samo jedan!

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha ne mislim na objektivni kvalitet niti lične preferencije, mislim na fanove Maidena koji su u ime benda razočarani njihovim izborom predgrupe. ista priča kao kad su Napalmi bili gosti na Hatebreed turneji pa napalmovci pizdeli što im ovi još i nisu mesto headlinera ustupili

 

uostalom, ceo metal je hipsteraj već odavno, teško ćeš neki podžanr metala naći da je čist od hipstera, sve to ide sa vremenom jebiga

Share this post


Link to post
Share on other sites

uostalom, ceo metal je hipsteraj već odavno, teško ćeš neki podžanr metala naći da je čist od hipstera, sve to ide sa vremenom jebiga

 

klasicni prog metal. mislim da tu nema hipsterstva, jedino gikstva

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

riknuli su padavićari i dizelaši,riknuće i ova bagra.

 

klasicni prog metal. mislim da tu nema hipsterstva, jedino gikstva

 

Prog metal,to kažeš zato što danas i Dream Theater ima stil oblaćenja ko Boban Piroman i Sejo Kalać?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav Ghost, kakvi bakrači! Idemo na koncert Iron Maidena, a sve ostalo je nepotrebna priča. Znam da strogih podela nema u muzici kao ranije, ali, brate, ako je heavy metal koncert, onda daj i neku predgrupu da se uklopi. Ovi se po mom sudu, nigde ne uklapaju. Al opet kažem, ja ih gledati neću.

  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Pa jeste,kad se setim sad,na šta liće one pederćine iz Ed Guya i Sonata Arctice...užas ili onaj Oscar Dronjak iz Hammerfall,sve bre ko neki right said fredovi.

 

sta kenjate, ocete Lauren Harris ponovo umesto Ghost

 

Da šiljimo kare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Piknik su trebali da dovedu.bijo bi im koncert života,a možda bi snimili i dvd!

 

zbog ovih što kukaju i ne trebamo da imamo bilo kakve koncerte

 

stoka metalska

 

Tebi je doživljaj što imaju obrnute krstove,to ti je trip,zato ih braniš, je li?suoći se s mozgom-sranje su!treba ih kamenovati.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu Ghost nikakva revolucija niti izmišljaju toplu vodu ikako, ali su zabavan bend sa dosta hitova i ovo vam je jedna od retkih prilika da u Srbiji zaista vidite trenutno aktuelan bend na vrhuncu snage za razliku od tamo nekih zaboravljenih raspada ili trećeligaških bendova.

 

Potpisujem.

Tacno o tome se radi i sto se mene tice prezadovoljan sam sto je Ghost predgrupa. Sasvim je ok vidjeti uzivo i Anthrax i Saxon i Motorhead i navedite po svojoj zelji jos neki bend iz tog miljea. Ali, kad jednog dana svi budemo imali 60 i kusur godina, sigurno se ove 2014. godine necemo sjecati po bendovima koje sam gore pomenuo, jer oni su, priznali mi to ili ne, bendovi iz 80ih i njihova najbolja ostvarenja i imidz i sve ostalo se vezuju za 80te, uprkos tome sto oni i danas dobro prase. Ovo sto sam upravo naveo, iskren da budem, se odnosi i na Maidene, koji i danas prave vrhunske koncerte i solidne albume, ali za cije ime se prvenstveno vezuje nasljedje 80ih.

 

Kad je Ghost u pitanju, meni su oba njihova albuma odlicna, odlicno mi lezi taj opskurni melodicni fazon, a povrh svega radi se o bendu koji je iz vremena sadasnjeg, pa ako nista nekad kasnije ce mi izuzetno biti drago sto sam ih gledao u vrijeme kad su bili "na vrhuncu slave" i kad su bili hajp, pa makar i kod hipstera.

  • Upvote 8
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima nonjaru u obliku glavića.

 

Pa ovo postave što se vidi,svi ko neke pićkice...fale još dva pedera,al će ih nadjemo.

tobiasforge_MCC.jpg

Budalastina Ovo je bend Magna Carta Cartel, a po pisanju nekih idiotskih rekla-kazala sajtova pevac ovog benda Tobia Forge je u stvari i pevac benda Ghost sto je po mom misljenju glupost i netacna informacija.

Edited by dok
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

18:00-Otvaranje kapija

19:30 - Ghost

21:00 - Iron Maiden

 

Fotografija je iz 2013 ali verovatno se nece menjati nista sto se tice ulaza.

 

maiden-mapa.jpg

Edited by Mugen
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...