Jump to content

2014.06.17. *Kalemegdan, Beograd* Iron Maiden, Ghost


nick-jordan

Recommended Posts

Ponovo su se u regularnoj prodaji pojavile fan-pit karte po istoj onoj cijeni. Jedan drugar iz Bijeljine koji je juce dosao na Srpski metal festival kupio fan-pit kartu na biletarnici Doma omladine za 4500 din.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako procitah na jednom sajtu, a i sudeci prema onoj mapi, nece se moci uci, tj. sici, preko tvrdjave, nego samo iz Bulevara Vojvode Bojovica, odnosno zaobilaznice za teretnjake, koja ce biti zatvorena za saobracaj od 16h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Potpisujem.

Tacno o tome se radi i sto se mene tice prezadovoljan sam sto je Ghost predgrupa. Sasvim je ok vidjeti uzivo i Anthrax i Saxon i Motorhead i navedite po svojoj zelji jos neki bend iz tog miljea. Ali, kad jednog dana svi budemo imali 60 i kusur godina, sigurno se ove 2014. godine necemo sjecati po bendovima koje sam gore pomenuo, jer oni su, priznali mi to ili ne, bendovi iz 80ih i njihova najbolja ostvarenja i imidz i sve ostalo se vezuju za 80te, uprkos tome sto oni i danas dobro prase. Ovo sto sam upravo naveo, iskren da budem, se odnosi i na Maidene, koji i danas prave vrhunske koncerte i solidne albume, ali za cije ime se prvenstveno vezuje nasljedje 80ih.

 

Kad je Ghost u pitanju, meni su oba njihova albuma odlicna, odlicno mi lezi taj opskurni melodicni fazon, a povrh svega radi se o bendu koji je iz vremena sadasnjeg, pa ako nista nekad kasnije ce mi izuzetno biti drago sto sam ih gledao u vrijeme kad su bili "na vrhuncu slave" i kad su bili hajp, pa makar i kod hipstera.

 

Glupost velika napisana. Pa ceo zivot izbegavam hajp, hipsteraj i ono sto je moderno, a sada treba da slusam to da bi za 40 godina mogao da kazem deci ili kome vec da sam slusao bend koji ce biti totalno zaboravljen do tada. Pa mene bi bilo i tada sramota da to pomenem, a da ne pricam sada. Apsolutno svaka napisana rec u postu je apsolutno za mene dimenzija x i logika kojom nikada u zivotu ne bih voleo da se vodim.

 

Mogu da dovedu lepo Threshold, Dragonheart, Haken od Engleza ili neku od hiljade grupa koje jedva mogu da nadju gde da sviraju, a za Ghost su i na dnu svoje karijere bolji od Ghost-a na steroidima. Evo na primer zali se covek iz Iron Mask-a da ne mogu da organizuju kao ljudi svirke jer ih nigde ne zovu, a ljudi su realno ubice, a svi bi imali priliku da vide i Boalsa legendu.

 

Opet sve to govori koliko su Mejdeni prodali bulju zarad novca. Isto kao i Metalika pa se zato i slazu i glabunjaju jedni drugima kurceve maltene.

  • Upvote 3
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko je bio na megadethu u sofiji 2010te zna o cemu pricam...

Tad je padao i sitan grad,ne samo kisa.

Al ne znam dal je to potrebno i sutra za vreme koncerta.

 

Uglavnom,ocekujem da ce vreme biti kao i danas - tmurno/oblacno,sa pokojom kapljicom kise.

No big deal...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet sve to govori koliko su Mejdeni prodali bulju zarad novca. Isto kao i Metalika pa se zato i slazu i glabunjaju jedni drugima kurceve maltene.

 

Amin. Al neka, pusti decu , da uzivaj u Ghost -u to je bas true band za uvertiru Maidenima, ideoloski, :udri:

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

molim boga da bude pljusak nezapamcen sutra uvece /m/

ko je bio na megadethu u sofiji 2010te zna o cemu pricam... nema nista vise metal od pljuska za vreme certa :rockdevil:

 

Hehe, ono je bio tipicni ljetnji pljusak nakon sparnog vremena, traje 20ak minuta i gotovo, a ovo sad je ona dosadna kisa koja rominja i ubija u pojam, no dobro, vidjecemo kakvo ce vrijeme biti sutra. Po svemu sudeci, po drugi put cu ove godine da vanredno skidam stare martinke sa tavana.

Vidimo se, come hell or high water

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kontaju svi da uspeh nekog benda ( u ovom slučaju Ghost ) ne zavisi samo od kvaliteta već i od marketinga. Šta više ,marketing je 70-80% uspeha. Pojavili se preko noći ,odmah na naslovnu Metal Hammera, 20 miliona pregleda na YT ,a kršen rif nemaju u svom opusu,a kamoli hit. Mogu da se kladim da imaju nekog tatka koji je direktor neke švedske/norveške naftne kompanije pa ih je "malko" pogurao ,marketing ,reklama ,naslovnice, pregledi ,ovo ono ,kontate? Pa i do turneje sa Mejdenima ,što da ne ,uz jedno milionče lansirano u prave džepove ,može se dogurati daleko. Ne bi bili prvi ni poslednji. Moćni ćalci su sredjivali doktorate ,političke karijere ,filmske karijere ,mesta centarfora u školskom timu....svojim Nebojšama ,oduvek bilo i biće. Ne kažem ja da je svako uspešan jer mu je ćale završio ,mnogi su se probili sa svoja deset prsta i oni zaslužuju svako poštovanje. No ,bendovi kao Ghost su sranje ,i mogu biti predgrupa Mejdenima stodvajes puta, to ne menja tu činjenicu. Ionako su ih menadžeri "izabrali" za predgrupu ,članovi Mejdena verovatno pokušavaju da smetnu sa uma tu bolnu činjenicu.

  • Upvote 6
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je ovo, kakva silna odustajanja kad se karte daju ispo cene? :sad:

Neki su spreceni da odu,a neki su nabavili karte for free (preko sponzora,politickih partija,itd.),pa sad prodaju svoje karte koje su predhodno vec kupili ;)

Vidim da se karte za parter 1 (tacnije pozivnice na koncert) prodaju i za 2500 dinara (regularna cena je 3500)...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...