Jump to content

2014.06.17. *Kalemegdan, Beograd* Iron Maiden, Ghost


nick-jordan

Recommended Posts

Nema Wrathchild na zadnja dva koncerta, a nema ni zamene :ph34r:

 

Wrathchild umesto Clairvoyant-a ili ništa umesto Clairvoyant-a, meni je to manje-više isto. Ipak to beše pesma kojoj sam se možda i najviše radovao kad sam video (prvobitnu) setlistu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kontaju svi da uspeh nekog benda ( u ovom slučaju Ghost ) ne zavisi samo od kvaliteta već i od marketinga. Šta više ,marketing je 70-80% uspeha. Pojavili se preko noći ,odmah na naslovnu Metal Hammera, 20 miliona pregleda na YT ,a kršen rif nemaju u svom opusu,a kamoli hit. Mogu da se kladim da imaju nekog tatka koji je direktor neke švedske/norveške naftne kompanije pa ih je "malko" pogurao ,marketing ,reklama ,naslovnice, pregledi ,ovo ono ,kontate? Pa i do turneje sa Mejdenima ,što da ne ,uz jedno milionče lansirano u prave džepove ,može se dogurati daleko. Ne bi bili prvi ni poslednji. Moćni ćalci su sredjivali doktorate ,političke karijere ,filmske karijere ,mesta centarfora u školskom timu....svojim Nebojšama ,oduvek bilo i biće. Ne kažem ja da je svako uspešan jer mu je ćale završio ,mnogi su se probili sa svoja deset prsta i oni zaslužuju svako poštovanje. No ,bendovi kao Ghost su sranje ,i mogu biti predgrupa Mejdenima stodvajes puta, to ne menja tu činjenicu. Ionako su ih menadžeri "izabrali" za predgrupu ,članovi Mejdena verovatno pokušavaju da smetnu sa uma tu bolnu činjenicu.

 

Bro, da li si u opste poslusao oba albuma, pls jesu pop ali i dalje je dobro

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se otvaraju kapije?

Na sajtu Eventima pise od 18h:

http://www.eventim.rs/rs/ulaznice/iron-maiden-beograd-kalemegdan-352411/event.html

 

Otkud to da nema nekog yum okupa pred cert?

Pitam se ko ce sve doci u odnosu na one koji su bili na proslom i pretproslom koncertu Maiden-a (2009.,tj. 2007.).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...